M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti! - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

Cevap: M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

Başbakan böyle durumlarda taraf olmaz.

Başbakanı suçlarken şöyle düşün;

BaşbakaN fb lilik yapsaydı sence bu soruşturma yürürmüydü.Başbakanın haberi yokmudur diyosun? Artık eski türkiye bitti çatır çatır gidin dedi sonuna kadar.

Sonuçta şu anda Türkiyenin en güçlü İnsanı Başbakan.

Bence suçlarken biraz dikkatli olmalı...

Kapatın şu konuyu artık.. Benim diyeceğim sadece şu benim kadar buradaki herkes biliyor ki Başbakan isterse FB 1 saniye bile S.Lig'de kalmaz.. Eski Türkiye'nin nasıl bittiğini de.. Olayların sonuna kadar nasıl çatır çatır gittiklerini de gördük sulana sulana bir hal oldu şike davası

Olayın şokunu, sıcaklığını bir tarafa bırakıp düşünüldüğünde şu gerçek ortaya çıkıyor; Fener bu konuda çok iyi lobi yaptı, dilim varmasa da tebrik etmek gerekiyor. Ne de olsa düzenbazlık da önlerine kimse geçemez.

Her neyse bence MAA'ın bırakması Türk futbolu için her açıdan kötü oldu ama bu planın tutmama oranı, tutma oranından daha yüksek. Çünkü yeni başkanın kim olacağı belli değil, bizim de bu konuda devreye girip ateşe ateşle karşılık vermemiz, lobi yapmamız lazım.

Tek korkum batılıların şark kurnazlığını bilmemeleri bu tarz alaveralar dalaveralar bizim gibi Ortadoğu ülkelerine özgü bir durum maalesef.Bakalım batılıların şark kurnazlığına tepkisi nasıl olacak.

Şu işi siyasiler karışmasa olmaz değil mi? Arkdaş ne saçma bir olay yahu. Ama Başbakan'a da kızamıyorum. Memlekette başka iş yapma cesareti gösterecek adam da yok. Adam bana gelin demiyor çoğu zaman. Ülkede ne kadar beceriksiz varsa oraya gidiyor yardım istiyor. La sorumluluk alın az. İş yapın. İyiyse de kötüyse de hesabını verirsiniz.

yok öyle, yok böyle, şöyle olursa şöyle olur, böyle olursa böyle olur....

diye diye bu günlere geldik. herifler şike yaptı, şimdi ortada savaş kazanmış edasıyla geziyorlar....

yok arkadaş biz lobi yapamadık,o heriflerin yerine biz yapsaydık, şu an klup amatör ligdeydi....

Olayda komedıye döndü.Şimdi bu ezikler dıyorkı bızı neden avrupaya yollamadın? MAA dıyorkı bana belgeyi vermediler:) kıvırtt..... Şimdi, adam sızin tepkınızden cekındıgınden UEFA'yı bahane edıp sızı yollamamıs bu kadar basit..Adam Etık kurulunu okuyan tek kısı, orda bal gıbı sıke yaptıgınız yazıyor..MAA fenerlı oldugundan ceza almaması ıcın kendı camıası sızı yollamadı..

Sen Sonuca bak fenerlı kardes, senın bu tapeler ortadayken sen nasıl ben sucsuzum dersın????? deki sızde zamanınızda yaptınız yapmayan klup mu var, bız sadece yakalandık de daha ınandırıcı olur:) ama bız sucsuzuz demeyın ulan!! ınsanla ta-ak gecer gıbı..

başbakan akıllıysa eğer ülkesine böyle bir lekeye maruz bırakmaması lazım 8 yıl men cezası gelirse hem uluslararası sıralamada yerimiz düşecek 1.olan takım 3 eleme oynayacak cl için ilerde olimpiyat veya futbol organizasyonları için nah verirler bize şikeci ülkeye kim verir organizasyon başbakan bunları bilmiyorsa generaller,gazetecileri falan çıkarları ülkeyi satmak için içeri attıklarına inanarım hukuk ülkesi diyorlarya hani göreceğiz şimdi

Olayda komedıye döndü.Şimdi bu ezikler dıyorkı bızı neden avrupaya yollamadın? MAA dıyorkı bana belgeyi vermediler:) kıvırtt..... Şimdi, adam sızin tepkınızden cekındıgınden UEFA'yı bahane edıp sızı yollamamıs bu kadar basit..Adam Etık kurulunu okuyan tek kısı, orda bal gıbı sıke yaptıgınız yazıyor..MAA fenerlı oldugundan ceza almaması ıcın kendı camıası sızı yollamadı..

Sen Sonuca bak fenerlı kardes, senın bu tapeler ortadayken sen nasıl ben sucsuzum dersın????? deki sızde zamanınızda yaptınız yapmayan klup mu var, bız sadece yakalandık de daha ınandırıcı olur:) ama bız sucsuzuz demeyın ulan!! ınsanla ta-ak gecer gıbı..

Herkes balık hafızalı olmuş. Veya uyutulmuş.. Ben bile unutmuşum arkadaş.

Kozmik oda ne zaman kuruldu? Ne için kuruldu? Etik Kurulu o odada neleri inceledi?

O odada porrnoo film mi çekildi?

Herkes bunu gözden kaçırıyor. Görmemezlikten geliyor.Bu odada belgeler incelendi ve spor hukukuna göre şike yapıldı kanaatine varıldı ve fb Avrupa Kupalarına yollanmadı.

Hıncal da şimdi Kozmik oda dedi.....Medyada ilk kez o söyledi kozmik odayı.

cnn türk akşam üzeri yayına girdi, İlker Yasin tarihlerin uyuşmadığını, olayın tamamen kurgu olduğunu söyledi/bir nevi ıspatladı. tekrarını seyretme şansı yakalayan olursa tavsiye ederim.

FB nin TFF'yi bizi haksız yere Şampiyonlar Ligi'nden men ettiniz şeklindeki sözleri yalan... İnanmayın bunlara arkadaşlar..Bence fb TFFden tazminat falan alamaz...

14 Ağu 2011 tarihinde Etik Kurulu'nun Kozmik odada yaptığı iceleme bitti.

24 Ağustosta TFF tarafında FB Avrupa Kupaları'ndan men edildi.

Bu bilgiyi ulaşabildiğiniz her yere ulaştırın. Üye olduğunuz forumlara yazın. Herkes gerçekleri öğrensin.

Kozmik odadadaki şahışlar herkese gizli olan iddianamedeki belgeleri incelediler. O belgeler bize gizliydi ama onlara o gizli değildi.

Kozmik Oda ne zaman kuruldu arkadaşlar? İddianame gizliydi ama TFF nin etik kuruluna gizli değildi...

Fb durduk yere Avrupa Kupalarına yollanmadı

Olaylar fbnin aleyhine gidiyor olabilir

ohoo ta 6 ay önce kuruldu kozmik oda iddanamede ki belgeleri gizliden fenerlilere fısıldadılar ya paso toplantı yapıp unuttuk mu hemen ama

edit: kıçımdan anlamışım ama olsun bilgiler tazelensin :D

Bu istifa gerekçeleri tamamen bahane. Dangalak medya malumu ilan etti, kıyamet koptu:

-Cornu geldi, inceledi, gitti ve raporunu yazdı.

-TFF'ye mektup yazıldı. Fener'in yöneticileri filan içerde, haklarında bir sürü iddia var. Son 5 yılda şike yapmadıklarına dair taahhüt imzalayacaklar, imzalar da şike çıkarsa 8 yıl men yerler diye uyarıyor.

-Söyle onlara, şike yaptılarsa katılmasınlar, şike yaptıklarına inanıyorsan sen men et demiş :) Fener şike yapmadım demiş. TFF fişi çekmiş 8 yıl men gelmesin diye :)

-Fener CAS'a davayı açınca Uefa kendini savunmuş. Şike yapıldığına inanıyorsanız men edin dedim diyor.

Bu savunma TFF'ye de gönderilmiş. Uefa'nın yanar döner olduğu yok. Her türlü dansözlük TFF ve fener yönetiminde. Tamamen süreci uzatan danışıklı dövüş.

Her şey Şansal'ın basına, Murat Özaydınlı'nın da MAA'ya şikenin patlamasından hemen sonra söyledikleri sözlerde saklı. "Bu sene düşürmeyin. Cezalar 2012-2013 sezonunda uygulansın"

Bu işi yaparken İçlerinde gram hainlik taşıdırlarsa Allah belalarını versin

bu sezon düsmesiz devam edecek...fener bu sene ilk ikiye girerse seneye bank asyaya bile düsse sampiyonlar ligine gidebilecek...simdi anladiniz mi SOW transferini...herseyi kurgulamislar...Helal olsun vallaha...:tiphat:

bu sezon düsmesiz devam edecek...fener bu sene ilk ikiye girerse seneye bank asyaya bile düsse sampiyonlar ligine gidebilecek...simdi anladiniz mi SOW transferini...herseyi kurgulamislar...Helal olsun vallaha...:tiphat:

sike yapmis bir takim nereye gidiyor sormasi ayip?? Uefa diye bir kurum var. Bizim ülkedekilere benzemez.

sike yapmis bir takim nereye gidiyor sormasi ayip?? Uefa diye bir kurum var. Bizim ülkedekilere benzemez.

bu senede mi sike yapti? Gecen senenin sike cezasi gelecek sezon basi küme düsürülerek verilecek...yani bu sene sampiyon olurlarsa direk CL ye girebilecekler cünkü gecen sene CLye gidemeyerek cezalarini cektiler...

Üst Alt