M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti! - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

Cevap: M.Ali Aydınlar, Lütfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ İstifa Etti!

bu senede mi sike yapti? Gecen senenin sike cezasi gelecek sezon basi küme düsürülerek verilecek...yani bu sene sampiyon olurlarsa direk CL ye girebilecekler cünkü gecen sene CLye gidemeyerek cezalarini cektiler...

Uefa kendi disiplin sorusturmasini yapar. futbol tarihi böyle bir sike görmemistir. öyle bir yilla kurtulacaklarini sanmiyorum.

bu senede mi sike yapti? Gecen senenin sike cezasi gelecek sezon basi küme düsürülerek verilecek...yani bu sene sampiyon olurlarsa direk CL ye girebilecekler cünkü gecen sene CLye gidemeyerek cezalarini cektiler...

yani diyorsun

seneye sikebahce CL`de ve Bank Asyada oynuyacak? Ne sacma bisey...Uefa cas davasini bekliyor ondan sonra en az 3 sene cakacak görürsün

yani diyorsun

seneye sikebahce CL`de ve Bank Asyada oynuyacak? Ne sacma bisey...Uefa cas davasini bekliyor ondan sonra en az 3 sene cakacak görürsün

UEFA Casta yapılacak mahkemeyi kaybederse (Kaybetme ihtimali çok düşük) 3 değil en az 5 yıl men eder.

Öyle iş olmaz Fenerbahçe eğer geçen sene şike yaptığı için küme düşerse bu seneden sağladığı tüm kazançlarını kaybeder. Şampiyonlar Ligi'ne falan gidemez yani o şekilde.

Bunları obama'da kurtaramaz.Bunlar düştü sıra açıklama safhasında.

fenerlilerde bayram havası var ağını kaydırdık falan diye

fener rezmen istedigini yaptırıyo bi öttüler adam istifa etti biz yapsak keserler bizi cok konusma diye reziller

Ben istifanın temel nedeninde şu 2 maddeyi görüyorum.

1)FIFA'nın devreye girmiş olması ve artık FB'nin kurtarma yollarının kapanması

2)Süreci uzatarak kaos ortamı yaratmak ve bir şekilde alabilecekleri cezayı asgariye indirmek.

Bu iki madde bence gerçek neden.Göreceksiniz gün gelecek Türk futbolunu düşünen insanlar ve bazı Galatasaraylı'lar bile puan silme cezasına dua edecekler.Bu forumda yeri geldi tapeleri irdeledik,yeri geldi Uefa nın şike talimatlarını irdeledik,58.maddeyi tartıştık,menfaatleri uğruna kulübünü ve futbol zevkini hiçe sayan insanlar eleştirdik.Malum takımın düşmesi gereken lig en az 3.lig olması gerekir.

Bence bu olay ne şekilde sonuçlanırsa sonuçlansın,futbolumuzun sarı-lacivert lekesi olarak kalacaktır.Tapeler gösteriyorki şike olmasa bile Türk futbolu oldukça kirli ve iğrenç ötesidir.Basına ve kamuoyuna sunulan delillere rağmen "Ben suçsuzum" deniyorsa bu kişilere hemen gerekli yüz nakilleri yapılmalıdır.Tabi bu tapeleri yeterince irdelemeyen Basın ve Yayın organları "Objektif Olma" ve "Gazetecilik Etiği" unsurlarını sonuna kadar delmiştir.

FB nin TFF'yi bizi haksız yere Şampiyonlar Ligi'nden men ettiniz şeklindeki sözleri yalan... İnanmayın bunlara arkadaşlar..Bence fb TFFden tazminat falan alamaz...

14 Ağu 2011 tarihinde Etik Kurulu'nun Kozmik odada yaptığı iceleme bitti.

24 Ağustosta TFF tarafında FB Avrupa Kupaları'ndan men edildi.

Bu bilgiyi ulaşabildiğiniz her yere ulaştırın. Üye olduğunuz forumlara yazın. Herkes gerçekleri öğrensin.

Kozmik odadadaki şahışlar herkese gizli olan iddianamedeki belgeleri incelediler. O belgeler bize gizliydi ama onlara o gizli değildi.

yanlış hatırlamıyorsam etik kurulu raporunda yeterli kanıt yok dendi.eğer tff etik kurulu raporuna göre fbyi avrupaya yollamadıysa neden küme düşürmediler? onlar kendi sonlarını hazırladı bence..en baştan yanlış hareket ettiler.bir dedikleri diğerini tutmadı..

Ortaya birçok teori atılıyor bence bunlardan en olasılıklısı, düşmekten başka seçeneği olmayan fb'nin ülkemize 5 yıl falan ceza verdirip diğer takımlarında başını yakmak istemesi.

Daha sonra yapacakları belli bu olayı 'ulusal dava' haline dönüştürüp şikelerini millete unutturmak. Uefa ve Fifa'ya nefret kusmayanlar ise vatan haini ilan edilecek. Madem gemiden denize atılma cezasına çarptırılıyorum, gemiyi batırayım herkes birden boğulsun düşüncesi var bunlarda.

Ortaya birçok teori atılıyor bence bunlardan en olasılıklısı, düşmekten başka seçeneği olmayan fb'nin ülkemize 5 yıl falan ceza verdirip diğer takımlarında başını yakmak istemesi.

Daha sonra yapacakları belli bu olayı 'ulusal dava' haline dönüştürüp şikelerini millete unutturmak. Uefa ve Fifa'ya nefret kusmayanlar ise vatan haini ilan edilecek. Madem gemiden denize atılma cezasına çarptırılıyorum, gemiyi batırayım herkes birden boğulsun düşüncesi var bunlarda.

ceza ülke olarak değil takım olarak veriliyormuş yanlış hatırlamıyorsam..bizi ilgilendiren bir durum yok.olan onlara olacak..

ceza ülke olarak değil takım olarak veriliyormuş yanlış hatırlamıyorsam..bizi ilgilendiren bir durum yok.olan onlara olacak..

Şike yapanlara ayrı ceza,şikeye ceza vermeyenlere ayrı ceza verilir.

Galatasaray'a direk ceza verilmesede Milli Takım düzeyinde ceza verilir.

peki arkadaşlar uefa veya fifa direk olarak kendisi küme düşürebilir mi feneri?

Sikeciler yarin olaganustu toplaniyorlarmis ama bizim yonetimimizden henuz bir tik yok !! neden acaba? Bana cok Rahatlar gibi geliyor!!

söyle kanal kanal gezdim...bütün fenerlilerin yüzlerinde saklamaya calistiklari bir mutluluk bir rahatlama gördüm...Sowun transferinde anlamistik zaten düsme olmayacagini. resmen uyuttular bizi...Allah belanizi versin...

Üst Alt