Maicon Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Galatasaray'da İddiası!

ilk izlenimlerim kötü benim 2 maçına baktım yediği gollere sao paulonun

ilk gol 2:50 den itibaren tam bi rezalet savunma örneği pek bireysel hata olarak suçlayamayız kendisini
2.gol ise 5:59 dan itibaren mustakbel stoperimiz rakibini hamle yapıp kesmek yerine çalım yiyip şut atmasını izlemekle yetiniyor

YouTube

burda da 5:13 den itibaren klasik bi hbalta hatasıyla yedirdiği gol

YouTube

aynen kötü gibi herif bunun yerine acerbiyi alsak cok daha iyi ama nerde 2.6 yıllık verıcez bıde kazık gırdı

yaw 36 yaşında gelen crisin nasıl aynısı olabilir cris dediğin adam maicon yaşındayken dünyanın sayılı stoperlerindendi.

ilk izlenimlerim kötü benim 2 maçına baktım yediği gollere sao paulonun

ilk gol 2:50 den itibaren tam bi rezalet savunma örneği pek bireysel hata olarak suçlayamayız kendisini
2.gol ise 5:59 dan itibaren mustakbel stoperimiz rakibini hamle yapıp kesmek yerine çalım yiyip şut atmasını izlemekle yetiniyor

YouTube

burda da 5:13 den itibaren klasik bi hbalta hatasıyla yedirdiği gol

YouTube

Adamın kafası transfer görüşmelerindeyse normal böyle bir performans.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

bu adam hakkında bu forum haricinde iyi diyen görmedim. portekizliler de tırt diyor, sao paulolular da. bizim forumda herkes brezilya ligi izliyor herhalde adamı yere göğe sığdıramıyorlar. ben açıkçası hüsranla sonuçlanacağını düşünüyorum ama inşallah faydalı olur.

ha bir de 5 yıllık sözleşme nedir arkadaş. adam 3 ay sonra 29 olacak. 5 yıl sonunda 34. bir de beklenen performansı vermezse uğraş bakam yollamaya

Son düzenleme:
böyle hırslı agresif adamlar Trde her zaman iş yapmıştır... Ben çok ümitliyim hele ki yanına acerbi tarzı tecrübeli bir avrupalı gelirse mükemmel olur

Ulan 20 yaşında adam mı alıyoruz sanki alıyoruz ki 5 yıllık sözleşme nedir ya hiç mi akıl fikir düşünme yok bu adamlarda. 2 sene sonra bu adam gelecek 30 yaşın üstüne, ve diyelim cıvıdı, 3 yıl boşuna para ödenir mi ya bak 1 yıl falan değil 3 yıl!

Pique ve Ramos u alıp savunma göbeğine koysan bile önüne Selçuk ve türevi bir orta sahayı attığın anda o savunmadan hayır gelmez, bu takımın en az savunma kadar orta sahaya 2 transfer yapması şart. Bu konu büyük önem arz ediyor. Muslera dışında 2011-2012 kadrosundan kimse kalmamalı ilk 11 de. Hatta takımda...

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
e316d3a11ad72f80fa6d3fc0becbb0dc.jpg

VTR-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Sağ bek sorununu çözer

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt