Maicon Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maicon Galatasaray'da İddiası!

ahmet ile serdar oynar, extra bir yabancı daha alınmaz. kaldı ki parayı 2 stopere gömmek hata olur, evvela sağlam bir önlibero almamız gerekiyor.

On tarafa saglam bir dmc almak daha mantikli gibi.
Bir bu kadar parayi 2.bir stopere gommezler sanmiyorum.
Ayrica Serdar var, sakatlanmaz ise sikinti cikmaz.
Maicon ve serdar. Sertlikse sertlik.

Samsung Galaxy S8+ kullanarak GSC Mobil uygulamasi ile gonderildi

Malesef serdara hic güvencem yok bügün var yarin gene sakat olur, onun icin kiralik bir yabanci gelse fena olmaz

Serdarinho yu kampta tudorun antrenman temposu sakatlaya bilir. Adam kendine bakmasını bilseydi belki şu an çok farklı yerlerde olabilirdi. Gelişim süresinin bir kısmını hastanede geçirdi resmen.

youtube videolarından izleyerek yorum yapmayın arkadaslar açın adamın oynadıgı takımlardan 90 dk 3-5 mac izleyin anlarsınız zaten ne oldugunu

porto döneminde almaya kalksak zaten 15ten asagıya istemezlerdi ama şu 3-5 dklık videolardan izleyip yorum olayı komik oluyor artık

youtube videolarından izleyerek yorum yapmayın arkadaslar açın adamın oynadıgı takımlardan 90 dk 3-5 mac izleyin anlarsınız zaten ne oldugunu

porto döneminde almaya kalksak zaten 15ten asagıya istemezlerdi ama şu 3-5 dklık videolardan izleyip yorum olayı komik oluyor artık
Renktaş bu mesajından izlediğin anlamı çıkıyor. Öyle ise hakkında bişeyler karala da bizde bilgilenelim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Renktaş bu mesajından izlediğin anlamı çıkıyor. Öyle ise hakkında bişeyler karala da bizde bilgilenelim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

ben senin icin yazmadım renkdas ama genelde laf eden genc arkadaslar filan var fm oynayıp burda yorum yapmayın diyorlar filan gülüyorum

gercekten bilmedigim oyuncu icin yorum neden yapayım forvet oyuncusunu videodan az cok anlarsın ama kaleci stoper bunları anlamak icin 3-5 macını 90 dk izlemek lazım

maicon ve daha kısası pazdan 2side defalarca canlı izledigim adamlar keske alınsa diyordum hep misal o italyan cocugu hic izlemedim iyide olabilir

maicon hırslı bir adam melonun stoper versiyonu diyebilirim portoda cogu zaman kaptanlık yaptı savunma kaleci dahil herkesi fırcalayan bir adam tam lider

teknigi fena degil frikik bile atıyor havadan cok iyi fakat yanında seri biri oynamalı cünkü biraz agır hızlı adamlara karsı zorlanabiliyor

millet gitmis sao palo dönemini yorumlamıs sao paolo rezil bir durumda zaten

şikeciler gecen yıldı galiba almaya ugrasmıslardı 15 milyon gibi para istemislerdi özetle ched gibi macın icinde rüyalara dalan gidip gelen bir adam degil

chedjou'ya oranla daha agresif ve kesici stoper. boy avantajıda var.

iş yapması gerek. acerbi'yide alırsak rakip hücumcuların kabusu oluruz.

DC7fKWbWsAIwPGW.jpg

a1785715b5c77a5cf891976d41551a2c.jpg

Marcelo dingili bu ligde iş yapıyorsa bu her halli ile iş yapar....birde gözüm 1.90 boyunda stoper görecekya ağliyacam resmen...

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

maicon, öncelikle çok yönlü bir adam. topa iyi vurur, çalışkandır ama kişilik olarak biraz içine kapanık ve soğuktur. aradığımız kule stoper olabilir ama belhanda gibi 8m bayılmayız umarım

Üst Alt