Mamadou Niang Fenerbahçe'de - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Cevap: Mamadou Niang Fenerbahçe'de

Öyle ya da böyle adamlar aldı ya bizde hala Mehmet Baddallarla oynayalım.

Niang 7 Dia 5 Stoch 5.5=17.5 milyon euro

Guiza=14.5 milyon euro

Adamlar birşeyleri çözmş 10 sene üzerine nokta trasnferer yaptılar.Emre nin yanına bir ortasaha Lugano nn yanınada bir stoper alırsalar vay başımıza gelen dyorum.Bizde hala Ayhan ile oynayalım.Yazık ne hale düştük yaa

Mehmet batdal iyi futbolcu

Ama tarnsfer lazım yönetim hayla uyuyo...

Özer, Mehmet Topuz, Semih, Caner, Gökhan Ünal, Selçuk, Uğur Boral topçu değil..Sen bunların iyi oyuncu olduğunu düşünüyorsan zaten hiç tartışmayalım arkadaşımm..Caner bizdeyken ahlayıp vahlıyorduk, şimdi iyi rotasyonları var diye Caner'i mi yazıyorsun bana?

Özer,m.topuz,g.ünal gibi isimleri peşine düşüp alamadık caner'i biz göndermedik bonservisini ödeyemediğimiz için alamadık! ayrıca semih,selçuk,uğur boral gibi isimlerde bizde 11 bile oynarlar! bence sen kendini kandırma!

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

Fenerbahçe dediğin kulüp bütün branşlar para speküleleriyle iyi başarılar alıyor ama, adı Fenerbahçe diye anılmayacak. Acıbadem-Ülker bilmem ne diye geçiyor. Ve tarihe bakarsak 1915'den beri Fenerbahçe'nin anasını ağlatmışız bütün branşlarda. Bırakta 2 sene eğlensin zavallılar o sorun değil. İlhan Eker Lugano yok diye oynuyor ve sonuçlar ortada, Fenerbahçe'nin defans yol geçen hanı gibi. Yarın Lugano dönünce İlhan klasik Fenerbahçe futbolcu harcama politikasına gidecek. Dia'nın istatistiği iyi olabilir lafım yok, ama bir adama değerinden fazla para verdikten sonra bizde alırdık önümüze geleni. Medya gücüyle verilen paraların yarısını açıklıyor Fenerbahçe. Stoch için Twente'ye para ödediğini haber yaptılar mı mesela, hayır yapmadılar...

Yanlış anlama da fena sallıyorsun mübarek ramazan ayında işkembeden...

Ne parası ödendi sen söyle bakalım bize bilelim...Basının haberi yok ama senin haberin var...Varsa kimden öğrendin bu haberi ve Stoch için Twente'ye neden para ödendi ?

Hadi bende bunun cevabını bekliyorum...

Adamların forvetleri Niang, Semih, Gökhan Ünal, satamazlarsa Güiza.

Bizim; Baros, Batdal.

Koca Galatasaray'da forvet yok. Tebrikler yönetim.

Ntvspor'da çalışan bir arkadaşımdan aldıgım bilgiler şu dogrultuda kendisi fenerbahçelidir..

- yillik 3.5 milyon euro , 7 milyon euro bonservisine , 2+1 yillik sözleşme..

yakinda duyarsiniz zaten.

- Bu arada gece gittim geldim transfer hala yok.. biz adamlarin transferiyle ugrasiyoruz..

- yillardir takip ederim Niang'i hep iç çekerdim barosun yanına şöyle bi adam alamadik diye febe almiş.. inanilmaz müthiş bir golcü yıkıldım resmen ilk duydugumda.. bu sene cok can yakar. yillar sonra müthiş 3 transfer yapip ileri hatlarini 3 hizli adamla güçlendirdiler.. stoch-dia-niang..

Hem solaçık hem forvet oynayabilen müthiş bir eleman beyler adamlar yılın transferini yaptı.

Galatasaray ve Fenerbahce'nin geçmiş yıllarda izlediği bir politikayı uyglayan ****, elindeki iyi oyuncuları satıp yerlerini dolduramayan Galatasaray ve Müthiş transferlere imza attıran fakat başına tecrübesiz bir hoca getiren Fenerbahce.... Biz istersek roni'yi alalım Hoca bana güven vermedikçe gönlüm rahat maç izleyemem... Aykut Hoca'nın bize başarı getireceğini sanmıyorum... Tabi Hep Destek Tam destek orası ayrı...

Bu hafta Adnan Polat'ın büyük transferler yapacağını düşünüyorum... Yapmalı da... Yoksa lig anadolu takımlarına kalır... 5 büyük, 6 büyük, 7 büyük sırayla devam eder...

İki takımında taraftarı olmadığımı bilen bilir. Türk futbolunda sempati duyduğum fazla takım yok. Avrupa futbolunda ise oldukça iddialıyımdır. Evet doğrudur bu adam Marsilya'da yıllarca gol yükünü üstlendi. Ancak sonuçta Marsilya dediğimiz takım Fenerbahçe'den veya Galatasaray'dan çok üstün bir takım değil. Güçlü, sonuna kadar mücadele eden bir futbolcu. Bitirici özelliği fena değil. Her neyse ben hayırlı olsun diyor ve Luis Fabiano'nun Milan'a gelmesini diliyorum :)

İki takımında taraftarı olmadığımı bilen bilir. Türk futbolunda sempati duyduğum fazla takım yok. Avrupa futbolunda ise oldukça iddialıyımdır. Evet doğrudur bu adam Marsilya'da yıllarca gol yükünü üstlendi. Ancak sonuçta Marsilya dediğimiz takım Fenerbahçe'den veya Galatasaray'dan çok üstün bir takım değil. Güçlü, sonuna kadar mücadele eden bir futbolcu. Bitirici özelliği fena değil. Her neyse ben hayırlı olsun diyor ve Luis Fabiano'nun Milan'a gelmesini diliyorum :)

marsilya ligde ki her takımı 2'ye katlar.. adamlar hersene avrupada gösteriyorlar kendilerini

Cevap: Mamadou Niang, Fenerbahçe'de

İyi transfer yaptılar.

Bize bak

MEhmet Batdal

Çağlar

Pino

Cana

Serdar

Ali Turan

Bide onlara bak

Stoch

Dia

Niang

Caner

İlhan

Hangisini tercih edersiniz? İşimiz zor bu şartlarda.Gerçek şu ki Transferde çok geç ve geride kaldık:(

nedir bu mesaj ya şaka mı . daha iyi transferler yaptılar tamam ama .bir bize bak bir de onlara ne demek .

Transfer yapmıyoruz madem bu kadroyla çıkalım geleceğimizi kazanırız;

Ufuk

Çetin-Neill-Ahmet-Berk

Cana-Cumhur

Emre

Berkin-Kewell-Arda

Elano-Baros tam olarak iyileştikten sonra onlar da girerler.Altyapımızdaki Türkler A takımdakilerden daha kaliteli eminim.

Sadece antrenmanlardan sonra ek olarak kondisyon ve fizik çalışmaları gerek.

Oyuncu iyi Allah'ı var. Ama oyuncuya yıllık 6milyon euro vermek tam bir gerizekalılık. Takımın bütün dengelerini bozacak. Kaçırdığı her golde o para kafasına vurulacak.

Üst Alt