Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu!

Ja NOS veriyormu ? Eger veriyorsa Internettende cincik gibi izleriz resmi sitelerinden... Hemen bi kontrol edeyim :tiphat:

Not: Kontrol ettim dogruymus, canli veriyor Carsamba gunu NOS... O link sifreli neli degil, verebiliyormuyuz ? Olursa ozelden bi haber atinda vereyim o gun :tiphat:

https://nos.nl/sport/voetbal/champions-league/livestream/

Sag tarafta yaziyor, sali gunu Dortmund Ajax canli Carsamba gunu Manu - GALATASARAY

Hollanda dışındakiler izleyemez.

Cevap: Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu!

GSCimbom bunların frekans bilgilerini vererek size dev bir hizmet sunar arkadaşlar merak etmeyin.

Allaha şükür Digiturk'de var D-Smart'ta, bu sezon Galatasaray'ımızın hiç bir maçını kaçırmıcam :b5:

kablo tvde az tv şifreye girmeihtimalı 0 demi

Bizde de var.Girmez bence.Çünkü uydu da Ntvspora maç sırasında şifre giriyor.Kabloluda şifre girmiyor.

Yarın maç var.Real-City.O maçı verecekmiş heralde AZTV.girmezse yarın hiç girmez :)

Yasal olarak Az tv yada

Yasal olarak DigiSport2 veriyor maçımızı.Mackolikte yazıyor diğerleri.

DigiSport2 DigiSport 2

Ja NOS veriyormu ? Eger veriyorsa Internettende cincik gibi izleriz resmi sitelerinden... Hemen bi kontrol edeyim :tiphat:

Not: Kontrol ettim dogruymus, canli veriyor Carsamba gunu NOS... O link sifreli neli degil, verebiliyormuyuz ? Olursa ozelden bi haber atinda vereyim o gun :tiphat:

NOS Sport - Livestream - Champions League

Sag tarafta yaziyor, sali gunu Dortmund Ajax canli Carsamba gunu Manu - GALATASARAY

NOs veriyor reis.. eger kahve koselerinde bakmak istemiyorum diyorsan.. dedigin gibi.. internet sitelerinden izlersin.. cam gibi yayin oluyor genellikle.

idte 2002f de biss key nasıl giriliyor bilen varmı?

ictimai tv verseydi iyi olacaktı

İdman tv kolay kolay çözülmüyor

Türksat 1C den çeken bir yabanci kanal varmi seyredebilecegimiz ?

bu kanallar şifreye falan girmiyor dimi arkadaşlar ? Polonya'dayım ona göre birazdan mekanları gezmeye çıkacağım bu kanallardan birine sahip olan var mı diye

Bizim uydu şıkır şıkır açıyor. Yaslandım bir elimde kpss verileri diğerinde kalemim ve aklımda Galatasaray maçı. Ya Allah :)

bu kanallar şifreye falan girmiyor dimi arkadaşlar ? Polonya'dayım ona göre birazdan mekanları gezmeye çıkacağım bu kanallardan birine sahip olan var mı diye

Polonya'da bu yayınları yerel olarak falan alınabiliyorsa şifreye girmez ama normal uydudan açmaya çalışırsanız; sembolikte olsa şifre oluyor yayınlarda benim bildiğim...

Üst Alt