Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu!

Cevap: Manchester United Maçını Yayınlayacak Yabancı Kanallar Belli Oldu!

Fransada, bein sport alicam, Ayda 10,99€, Galatasarayin butun CL maçlari var. Istedigin an aboneligini iptal edebiliyorsun. 3, 4 ay alirim heralde..

Link pesinde kosmak istemiyorum valla.. dev ekranda izlicem :D

Yahu Sky Sports'dan falan izleyebilme imkanınız olsa TV üzerinden anlarım da İdman Tv nedir arkadaş. Azeri spikerden ne zevk alacaksınız? Daha iyi kafeye gider izlerim, öyle yapacağım zaten.

Yahu Sky Sports'dan falan izleyebilme imkanınız olsa TV üzerinden anlarım da İdman Tv nedir arkadaş. Azeri spikerden ne zevk alacaksınız? Daha iyi kafeye gider izlerim, öyle yapacağım zaten.

Ne alaka? Azeriler belki senden bile çok seviyorlardir Türkiye'yi. İnşallah gol attığımızda da Azeri spiker en az bizim kadar sevinecektim. İngilizi dinlemektense Azeriyi dinlerim...

Bu akşam Real Madrid - ManC maçını anlatan spiker gayet güzel anlattı bence. Türk spiker gibiydi.

sky german akar beyler 100 € verip bir yöntemle baglatim :)

Aslında Digitürk/DSmart gereksiz bir iş. Çift çanak uydu kullananlar bütün Avrupa maclarını gayet rahat seyredebilirler.

bu topic nasil 24 sayfa yapar, anlamis degilim :D

digiturk platformunda izleyebileceğimiz kanal varmı acaba bilen varmı

[h=5]"Yine söylüyorum: kazanacaksınız ! Kazanmak için uğraşacaksınız. ama netice ne olursa olsun, siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz ve öyle kalacaksınız. Allah yardımcınız olsunnn!!!!." Fatih Terim[/h]

Üst Alt