Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Cevap: Manchester United Official | Glory Glory!

dingilterede öpücek sizi;)

sir_alex-ferguson_788461c.jpg

Öpsün..

Bir yıkamadınız Murat yahu.Ne zaman öpücez,yıkıcaz desen hüsran oluyor :D

o değilde harbiden bi Ibrahimovic vardı noldu ona?

Fulham sahasında aslan kesiliyor yahu.

Koskoca Avrupa şampiyonu, İngiltere devi nasıl da devrildi. :D

Gol yemeyen manuya kendi evinde karabasan gibi bastık:D sonrada fulham bastı zoltan gera ne gol atmıs bee manu zaten son zamanlarda futbol oynamıyor eger interde gerrard gibi bir adam olsaydı suan clye el sallıyordu

Berbatov’un sakatlığı can sıktı

Ayağından geçirdiği sakatlık sebebiyle Bulgaristan Milli Takım kadrosundan da çıkartılan oyuncu, önümüzdeki iki hafta boyunca takımında da forma giyemeyecek ve bu durum Ferguson’un başını ağrıtacak gibi gözüküyor.

Manchester United’ın forveti Dimitar Berbatov, yaşadığı sakatlık sebebiyle, ülkesinin Dünya Kupası Elemelerinde oynayacağı maçın kadrosundan çıkartıldı.

United’da üç maç ceza alması beklenen Rooney’den sonra, Bulgar oyuncunun bu sakatlığı Ferguson’un canını sıktı.

Bu durumda forvette sadece Carlos Tevez’e bel bağlamak zorunda kalan Sir Alex Ferguson, Berbatov’un bir an önce iyileşmesini umuyor.

En az iki hafta ayağını dinlendirmesi gerektiği açıklanan Berbatov; ülkesinin, İrlanda ve Kıbrıs ile oynayacağı eleme maçlarında forma giyemeyecek.

Manchester Evening News’e konuşan Bulgaristan takım dokturu Mihail Iliev, “Berbatov’un İrlanda ya da Kıbrıs karşısında oynaması mümkün değil. United sağlık ekibiyle de konuştum. Berbatov’un ayağını, en az iki hafta dinlendirmesi ve hiç oynatmaması gerektiğini söylediler” dedi.

goal.com

Burada bir kaç gün öncesine kadar bizim durumumuza bayağı sevinen üyelerle yazışmalarımız vardı yok olmuş.

Neyse Şampiyon olduğumuzda sayfalar dolusu süslemeler yapıcağım. :)

Nazara geldik nazara.

Manchester United'ın Türkçe siteside açılmış.Link falan isteyen özelden gelebilir.Daha yeni kurulmuş bir site.Bizim 1-2 tanıdık yapmış.Güzel olacağa benziyor.Orayada gelirsiniz arada Manchesterlı dostlarım :D

Özellikle Murat,Kaan,Müberra,Tamer gibi isimleri bekliyorum :D Orada gizliden gscimbom tayfasınıda oluşturmuş oluruz en azından :D

Okan,yeni gördüm mesajını bende istiyorum. Özelde banada atarsan sevinirim. :)

Müberraya özel mesajdan göndermiştim fakat burdan da bir açıklama yapmak gerek.

O site uzun zamandır pek güncelleme yapmıyor.Kaliteli isimler vardı fakat nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı bıraktılar işi.Anasayfa falan da açacaz deselerde olmadı işte.Aslında bu forum işlerinden anlayan 3-4 kişi ile girmek lazım işe.Bir manchester sitesi falan :D

United’dan Love atağı

Manchester United’ın, CSKA Moskova’nın Brezilyalı golcüsü Vagner Love’u kadrosuna katmak için çalışmalara başladığı ifade edildi.

24 yaşındaki golcü oyuncu, 5 yıldır Rusya’da etkileyici bir performans sergiliyor. Rusya’daki dönemde iki kez lig şampiyonluğu ve 2005 yılında UEFA Kupası kazanan Love, birçok Avrupa kulübünün transfer listesinde yer alıyor.

Geçen sezon Rusya’da yılın futbolcusu seçilen Brezilyalı santrfor, gol krallığı yarışında da ipi göğüslemişti.

İlk olarak Everton’un CSKA forvetiyle ilgilediği yönünde haberler gelmişti. Ocak ayında Tottenham’ın da Love için devreye girdiği iddia edilmişti.

Vagner Love’un son talibinin Manchester United olduğu iddia edildi. Sir Alex Ferguson’un, yıldız golcü için 20 milyon pound bonservis bedeli ödemeye hazırlandığı iddia ediliyor.

United’ın ilgisinin yeni olduğunu belirten Love, “Daha önce Everton ve Tottenham’dan teklif geldiğini biliyordum ama Manchester United’ın ilgisi yeni oldu. Şimdilik net bir teklif yok. Ne olacağını ilerleyen günlerde göreceğiz” dedi.

goal.com

Vagner Love’u ; Hızlı,hava hakimiyetine,kontrataklarda,son vuruşlarda ve bayağı teknik olan bir futbolcu. Her takıma lazım diyebilirim.

Hatta Galatasaray'da bir ara ismi geçmişti.

Vagner Love’u ; Hızlı,hava hakimiyetine,kontrataklarda,son vuruşlarda ve bayağı teknik olan bir futbolcu. Her takıma lazım diyebilirim.

Hatta Galatasaray'da bir ara ismi geçmişti.

iyi de rooney,tevez,berbatov var zaten hatta welbeck de fena sayılmaz.bence 10 numara pozisyonunda bir adama ihtiyaç var.scholes yaşlandı baya

Emrah,bende bize gelmesi için ısrar etmiyorum ki. Kadromuzda da bulunan isimleri siz zaten yazmışsınız. yazılan isimlerden geri kalır yanı yok bu futbolcunun onu belirtmek isterim. İsminin bizde geçmiş olması ve tanıdığım için hakkında bilgi vermek istedim okadar.

Üst Alt