Manchester United Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United Takip Başlığı

Cevap: Manchester United Official | Glory Glory!

Emrah,bende bize gelmesi için ısrar etmiyorum ki. Kadromuzda da bulunan isimleri siz zaten yazmışsınız. yazılan isimlerden geri kalır yanı yok bu futbolcunun onu belirtmek isterim. İsminin bizde geçmiş olması ve tanıdığım için hakkında bilgi vermek istedim okadar.

pardon mesajını iyi yorumlayamamışım kusura bakma

Müberra Scholes'un yerine takıma kimin getirceksiniz :)

Scholes gerçekten sevdiğim futolcularımız arasında. En sevdiğim yönüde maç içerisinde kendini tutamayıp rakibe karşı yapmış olduğu kasti haraketler. :cool:

Ben kendimi bildim bileli bizde oynamakta. 1993 mü 1994 den berimidir bizde. Malesef böyle futbolcular kolay gelmiyor. Ve kimseyide onun yerine koymaya gönlüm el vermiyor. gelen birisi olursada Scholes i aratacağa benzetiyor.

Scholes gerçekten sevdiğim futolcularımız arasında. En sevdiğim yönüde maç içerisinde kendini tutamayıp rakibe karşı yapmış olduğu kasti haraketler. :cool:

Ben kendimi bildim bileli bizde oynamakta. 1993 mü 1994 den berimidir bizde. Malesef böyle futbolcular kolay gelmiyor. Ve kimseyide onun yerine koymaya gönlüm el vermiyor. gelen birisi olursada Scholes i aratacağa benzetiyor.

Bende Manchester United'ı destekliyorum avrupa'da yıllardır ama hiçbir zaman da bizim takım diye hitap etmiyorum.Biz dediğim tek takım var şu yeryüzünde o da Galatasaray.Bana biraz saçma geliyor bu tarz söylemler

Bende Manchester United'ı destekliyorum avrupa'da yıllardır ama hiçbir zaman da bizim takım diye hitap etmiyorum.Biz dediğim tek takım var şu yeryüzünde o da Galatasaray.Bana biraz saçma geliyor bu tarz söylemler

Aynen.

O takımın sempatizanı olursun,onları izlemek hoşuna gider,anlarım ama bunu ; anlamam. :)

Cristiano Ronaldo (1 - 0) 14'

30' (1 - 1)John Carew

58' (1 - 2)Gabriel Agbonlahor

Cristiano Ronaldo (2 - 2) 80'

F. Macheda (3 - 2) 90'

İngilterede moda son dakikada kazanmak oldu :)

Of of.O son gol neydi öyle.

Bravo Manchester,bravo!

ekleme:

sevinç de görülmeye değerdi.''Şampiyonuz,dağılın'' mesajı verildi. :D

Sana göre saçma bana göre doğru söylemler. Nasıl davranışlarda söylemlerde bulunacağımda kimseyi ilgilendirmez... Bana senin bizim takım diye hitamlardan bulunmak istememelerinden.. Bana ne senin tek takımının Galatasaray olmasından..

Aynen.

O takımın sempatizanı olursun,onları izlemek hoşuna gider,anlarım ama bunu ; anlamam. :)

Anlamadığın etmediğin şeyler hakkında yorum yapma ozaman.

Size göre sempatiklik bana göre sevgi..

Hey Allahım yaa.

Sana göre saçma bana göre doğru söylemler. Nasıl davranışlarda söylemlerde bulunacağımda kimseyi ilgilendirmez... Bana senin bizim takım diye hitamlardan bulunmak istememelerinden.. Bana ne senin tek takımının Galatasaray olmasından..

Anlamadığın etmediğin şeyler hakkında yorum yapma ozaman.

Size göre sempatiklik bana göre sevgi..

Hey Allahım yaa.

Biz sana davranışını değiştir demedik ki,daha doğrusu sana birşey demedik,en azından ben demedim.

Sadece fikrimi söyledim ki fikrini söylemekten daha doğal birşey yok sanırım.

Bu kadar agresifliğe de gerek yok ayrıca.

Büyütmeyin yahu olayı.Herkes kendi fikrini söylüyor işte.Bunu tartışacağımıza son golü tartışalım son golü :D

Foruma Galibiyet hakkındaki düşüncelerimi yazmak için girdim. ama yukarıdaki yorumlar çok canımı sıktı.

Ne diyeyim ki... Neyse diyorum..

Evet Okan en önemliside gidip iddaada Astona verenlere ve beraberleğe oynayanlara en güzel cevap 90+3 gelmiş olması.....

Canıma değsin..... :cool:

n5975011962302388751545.jpg

n5975011962302387154561.jpg

n5058147421485160134243.jpg

n5975011962302329455034.jpg

@Birkan

Ruh abi ruh :D

@Murat

Usta dünde aynısı başınıza gelmişti.Bal,şans,oha tarzı yorumlara gireceksek,çıkamayız işin içinden :D

@Birkan

Ruh abi ruh :D

@Murat

Usta dünde aynısı başınıza gelmişti.Bal,şans,oha tarzı yorumlara gireceksek,çıkamayız işin içinden :D

O değilde adaş sen amma Casillas'a benziyorsun yav ?! :D

Resimden öyle algıladım ben. :D

Dün sans bizim yanımızda olsaydı o mac 90'a kadar coktan bitmiş olurdu macı izlemedim bilmiyorum belki manu hakketti skoru görünce bunu demek geldi içimden nese olsa tarafım:D

Valla adas ilk defa biri böyle dedi dikkatli baktım harbiden var biraz benzerlik ama ben sinek kaydıgı sevmem o casillasa yakısıyor:)

Valla Murat bende maçı 89dan itibaren izledim fakat spiker Manchester iyiydi,güzeldi tarzında şeyler söylediği için güzel oynadığımızı tahmin ediyorum:D

Son 4 dakika falan iyi bastırmıştık zaten.

Üst Alt