Mancini Rekorlar Kitabına Girdi: 36 Maçtır Milli Takımlar Düzeyinde Bileği Bükülmüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini Rekorlar Kitabına Girdi: 36 Maçtır Milli Takımlar Düzeyinde Bileği Bükülmüyor

Büyük adammış işte.O mobingi yapıp yerine getirdiği adamın simdi nerede olduğu ortada. Bizi senelerdir güzel futbola hasret bırakan adamın bize neler yaptığıda ortada.
Öncelikle cümleye giri şeklin yanlıştı. Olmayan birşeyi olmuş gibi anlatmışsın. İkinci olarak bu adamın gitmesine sebep olan da Ünal Aysal. Giderken de Aysal a ağır sözleri var.

Öncelikle cümleye giri şeklin yanlıştı. Olmayan birşeyi olmuş gibi anlatmışsın. İkinci olarak bu adamın gitmesine sebep olan da Ünal Aysal. Giderken de Aysal a ağır sözleri var.
Kusura bakma renktaş bu adamı sevmek zorunda değilim. Cümleye nasıl girdiğimi çok iyi biliyorum ki son maçta nasıl bir satıcı olduğunu görmek istiyorsan Taylanla alakalı yorumuna bak. Fazla yorum yapmama gerek yok.12.5 milyon euro tazminat bırakan Mancini'nin kesip artığı tırnak olamaz.

Şu adamı gönderdik, şaka değil gönderdik. O kadar vizyonsuz ve reziliz ki. Yerine gittik PES 2019'da kadro kuramayacak ve sistem yapamayacak birini getirdik.

Kusura bakma renktaş bu adamı sevmek zorunda değilim. Cümleye nasıl girdiğimi çok iyi biliyorum ki son maçta nasıl bir satıcı olduğunu görmek istiyorsan Taylanla alakalı yorumuna bak. Fazla yorum yapmama gerek yok.12.5 milyon euro tazminat bırakan Mancini'nin kesip artığı tırnak olamaz.
San sev diyen yok. Algı yapmaya çalışıyorsun sadece lafım ona. Mancini kötü diyen de yok. Ünal Aysal çok iyi iş yapmış diyorsun ama gitmesine vesile olan da o. Adam giderken yüzüne bin tane laf söylemiş. Her neyse Mancini de Galatasaray a hoca olarak geldiyse terim in başarıları sayesindedir vesselam...

San sev diyen yok. Algı yapmaya çalışıyorsun sadece lafım ona. Mancini kötü diyen de yok. Ünal Aysal çok iyi iş yapmış diyorsun ama gitmesine vesile olan da o. Adam giderken yüzüne bin tane laf söylemiş. Her neyse Mancini de Galatasaray a hoca olarak geldiyse terim in başarıları sayesindedir vesselam...
Senelerdir şu adamın bize yaşattığı rezil futbol ve kaybettirdiği para + rakipleri nasıl palazlandırdığı ortadayken şu adamı savunmak için bana algı yapıyorsun diyorsan senle konuşmak boşa. Neymiş Mancini Terim'in başariları sayesinde gelmişmiş. Aysal'ın adamın eline verdiği kadro 30 yıl geçse konuşulur.Yazık bozuk para gibi harcanan bu kulübe.

Son büyük avrupa zaferimizide mancini ile kazanmıştık. O gittikten sonra avrupada maalesef averaj takımı olduk..

Terim olmasaydı mancini gelmezdi diyenlere galatasaray tarihini biraz daha araştırmalarını öneriyorum.. alman milli takım hocası derwall ile 2. lig takımını alıp bundesliga şampiyonu yapmış kallileri terim sayesinde değil camianın büyüklüğü sayesinde getirmiş bir kulübüz biz..

Fatih hoca milli takım için bizi satıp Demirörenle kikirdeyip röportaj verdikten sonra Mancini gelip bizi Juventus ve Realin olduğu gruptan çıkardı.Devre arasında adama 9 transfer yapıldı ama Telles hariç alayı leşti ve dolayısıyla şampiyon olamadık ama Türkiye kupası ve şampiyonlar liginde başarılıydık. Bozuk para gibi harcadığımız eyyamci olmayan , evlatçılık yapmayan , her türlü başarısızlıkta futbolcusunu ve yönetimini satıp kendine fatura çıkarmayan elit bir hocamız vardı.Ne kadar hasret kalırsak kalalım oluyor böyle adamlar.
+
Gelir gelmez çıktı juve deplasmanına

M.denizli denen kadayıf aynı şekilde gelip atl deplasmanında fark yerim diyip çıkmamıştı

Terim ve biatcilari olduğu sürece bu kulübe Guardiola gelse kuyusu kazilir. Önce şu biatci guruhun bu kulüpten temizlenmesi lazım...
Adim gibi eminim bu adamları yerden yere vuran sizin kitledir. FT biatçısı olmadım hiç bir zaman eleştiriyi eleştiri gibi yaparım da aynı başkası gelse yine eleştiri yaparım yanlış birşey olsa ama furbol cahili felan diyen kitle siz olduğunuza eminim. Çünkü FT bile antreman bilmiyor takımı çalıştırmıyor demek resmen cahil zihniyetidir birşey bilmez ama herşeyi bilir kafasıdır.FT antreman bilmiyor taktik bilmiyor demek ne demek mesela ? Seni alıntıladım diye üstüne alınma bu mesajı.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkasından güzelleme yapılıyo ama kazara yeniden gelip takımın başında 3 maç tökezlese hocalığı tekrar sorgulanmaya başlanır.
O zaman eleştirilmesi haksız değildi erkan,yanlışları çoktu,mesela transferdede istediği stoper laporteydi adam 30m euromuydu neydi

Mesela şimdi tuchelde dünyanın en iyisi belki ama bu dortmundla psgde rezil olduğu ve eleştirilmesi gerçeğini değiştirmiyo

Mancini özellikle bizdeki dönemini baz alırsak 3-5-2 oynatıyodu ve ofansif oynuyoduk diyemem,ama şuan italyada bundan kopmuş 4-3-3 e dönmüş ve daha ofansif oynatıyo daha çok göze hoş geliyo bazı şeyleri değiştirmiş

İşte kendini yenilemek böyle birşey,citydeki bizdeki interdeki zenitteki mancini olsa şimdi ft,mou gibi eski kafaların yanında yer alacakken kendini yenilediği için bunlardan ayrıldı,çokta başarılı oldu

Üst Alt