Maradona: "Messi'nin lider olabilecek bir karakteri yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maradona: "Messi'nin lider olabilecek bir karakteri yok"

Diego herzaman haklidir!!

Valla sahada lider karakter deyince ben Hagi yi bilirim. Adam takimi, hakemi hattta nerde ise rakip takimi yonetirdi!! :)

Ya ibretlik mactir. Biz uefayi aldiktan sonra Turkiye kupasi finali oynuyoruz anteple. Bizim takim " ya bu mac nereden cikti" der gibi zoraki oynuyordu. Atiyoruz yiyiyoruz atiyoruz yiyiyoruz. Mac 2-2 oldu . Hagi kipkirmizi herkese bagiriyor. Gozleri ofke saciyor. Sonra 3-2 oldu sonra yine 3-3 Hagi artik kizarmayi gecti morarmaya basladi. Yine sirayla herkese giydiriyor. Takim maci birakmak istiyor ama Hagi asla!! Cildiriyor. Sonra 4-4 oldu Hagi artik siyah!! Gozlerinden kan fiskiriyor. Takim resmen "Ya Hagi cok yorgunuz birak kaybedelim bu sefer" diyor adeta. Seyirci bile o modda!! Umrumuzda bile degil. Ama hagi ates saciyor, ofkeden derisi siyahlasti. Korktuk. Derken M.yozgatli 5. Golu atti ve 5-4 kazandik rahatladi Hagi!! :)

Hey gidi! Dinmeyen bir özlemle hatirliyoruz seni Gica! ;)

Son düzenleme:
Lider dediği sahada durduğu zaman "This is my home!" diyen arroyo gibi davranmaktan bahsediyor adam.Arroyo gibi koftiden olmayacak tabi ki.Messi barcanın bile lideri değil ki.Müthiş oyuncu tabi ama sahadaki lider kim diye sorarsan iniesta derim ben mesela.

Maradona sahaya çıktığında tribünde koltukların vidaları bile zangır zangır titriyordu

Messinin neredeyse her maçını canlı izleyebildiğimiz için oldukça şanslıyız

Seni şu bilmiş yorumundan dolayı göt ederdim de uğraşmıcam şimdi geçmişte yaptım bunu nitekim

Anca boş sallamayı bilirsiniz

Bir kere uslubun ergenliginin devam ettigini gosteriyor buna ben bisey yapamam.

Digeri maradona o zaman dunyanin en iyi ligi olan serie A da 2.ligden gelmis, sira takimi napoliyi 2 kere sampiyon yapmistir tek basina.

Simdi messiye dokunmak sari kartken maradona masif italyan kasaplari tarafindan yemedigi tekme kalmamisti. O tekmelerin ne oldugunu bilmeye anlamaya senin yasin yetmez .

Messi aylarca oynamadi barceloan yine liderdi. Maradona oynamasa napoli sampiyon oldugu yil kume duserdi!!

Messiyi maradonanin onune koyanlar maradonayi seyretmemislerdir.

Ayrica 2 sini seyretmis arjantinlilere bir sorun 1 tanesinin bile messi yi maradonanin onune koymadigini gorursunuz.

Bir kere uslubun ergenliginin devam ettigini gosteriyor buna ben bisey yapamam.

Digeri maradona o zaman dunyanin en iyi ligi olan serie A da 2.ligden gelmis, sira takimi napoliyi 2 kere sampiyon yapmistir tek basina.

Simdi messiye dokunmak sari kartken maradona masif italyan kasaplari tarafindan yemedigi tekme kalmamisti. O tekmelerin ne oldugunu bilmeye anlamaya senin yasin yetmez .

Messi aylarca oynamadi barceloan yine liderdi. Maradona oynamasa napoli sampiyon oldugu yil kume duserdi!!

Messiyi maradonanin onune koyanlar maradonayi seyretmemislerdir.

Ayrica 2 sini seyretmis arjantinlilere bir sorun 1 tanesinin bile messi yi maradonanin onune koymadigini gorursunuz.
Noldu karşılık veremediğin her adam ergen mi oluyor hahaha. Yalnız şu yaş mevzusuna hastayım yahu 30u geçince adam mı oluyorsun da gelip burada klavye şovu yapıyorsun?

Eski dönemki futbolla şu anki futbolun alakası olmadığı gerçeğini idrak edebilecek zekan var mı önce onu sorayım? Maradona'nın o İngiltere'ye attığı goldeki apaçık alan mesela şu an veriliyor mu? Ya da Maradona Napoli'ye niye gitti bunu tartışalım, Barcelona'da bir bok yemediği için olabilir mi? Elle yarı finalde attığı gol olmasa en büyük olduğuna dair elindeki tek kozu da gidecek adamın bir de orası var.

Kariyerinde 10a yakın lig, bir o kadar ekstra kupa ve 4 CL kazanmış, 5 kez en iyi oyuncu seçilmiş -ki Ronaldo gibi bir rakibi varken- adam sadece Barcelona'yı zirvede tutuyor diye mi çöp oluyor? Hani o kadar anlıyorsun ya futboldan her şeye hakimsin, aç izle bakalım eski dönemdeki maçlarda rakip yarı sahada kaç adam oluyor, koşu mesafeleri nasıl, oyuncı fizikleri nasıl?

Barcelona'da ki o dönem o kadar iyi bir takım değildi tutunamayan bir Arjantinli sırf Napoli'yi şampiyon yaptı diye ki o da üçüncü sezonunda falandı büyük olmaz. Bursa da şampiyon oldu mesela, böyle örnekler çok, boş atmayalım kısacası.

Efsaneliği sıradan bir takımı şampiyon olmaktan ve elle atılan bir golden gelen bir kokainmanla da Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi takımının en önemli yapıtaşı olan ve 28 yaşına rağmen müthiş başarılar elde etmiş bir adam kıyaslanmaz.

En komiği de adam Arjantin muhtarlığı yapmış bir de hahaha. Lol

Üst Alt