Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız? - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marcao-Kerem Krizinden En İyi Nasıl Çıkarız?

Eğer kuşların topçuları kendi aralarında kavga ederlerse 1000 tane tweet atmazsam şerefsizim. Bu nasıl bir algı operasyonu aman yarabbi binlerce mesaj tweet yüzde 95 i bu leş sürüleri. Kendilerini ahlak bekçileri belleyen ağzı pis gönlü çamur düşüncesi zift akan bu leş sürüsüne en güzel cevabı veririz inşallah bu iki topçumuzu kazasız belasız takıma tekrar kazandirarak.

Marcao kesinlikle yeri dolmayacak bir adam değil..Oyun kurma işinin ona kalması orta sahanın yetersizligiydi şimdi en büyük artimiz PVAnin bu işi mariano gibi yapabilecek olması..Bunun dışında ligin en kolay çalım yiyen stoperlerinden olması da büyük dezavantaj..
Tüm bunlara rağmen kavga olayıyla PD iyice düştü zaman daralıyor satsak yerine kimi alacağız üstelik stoper transferi gündemde bile yoktu nellson sonrası..
Bence bir şekilde bu iş tatlıya bağlanacak daha gedson-halil ve sağ kanat eksikleri varken hocanın marcaoyu silecegini düşünmüyorum...
Zamanında 20 getiren alsın diyordum ama geçen süreç maalesef para ederken topçuyu satacaksin sözünü haklı çıkarıyor.. 17-18 leri görmek şu dönem imkansız hatra 10 bile vermezler gibi

İyi teklif geldiğinde satılmalı, o zamana kadar da faydalanılmalı.

Ama önce psikolojik sıkıntılarını, hangi kulüpte ne yaptığının ona çok net bir şekilde idrak ettirilmesi, İÇTEN bir şekilde takımdan özür dilemesi, ruh hastası olduğunu ve pişman olduğunu beyan etmesi gerekir. Bunu yaparsa takım onu affeder ve sıkıntı olmaz.

Özür dilemiş ama Kerem’i instagramdan çıkarmış mesela geçsin bu işleri.

Sen Kerem'i savundun
Sen Marcao'yu savundun
Savunmadım
Savundun
Çıkar göster

Tarzında tartışmaları çok yaşayacağız gibi bu sezon. Her topicte tartışma görüyorum.

En iyisi gelecek maçlara ve transferlere odaklanmak. Her ne kadar Kerem'i her fırsatta savunsam da Marcao da gitmeyecekse takımın oyuncusu olarak kalacak. Geride bırakmakta ve sakin olmakta fayda var.

Üst Alt