Marouane Fellaini mi, Badou Ndiaye mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marouane Fellaini mi, Badou Ndiaye mi?

Yeni 8 Numaramız Kim Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Ikisinide alalım
bf014f82d1e25b5cd510d78e32626986.gif

Ndiaye cok riskli ve pahali bir transfer, bize nokta atis transferi lazim.
Ndiayeye 7-8 mil. euro vermek yanlis.

Fellaini ucuz alinicaksa cok is yapar ama bencee daha dinamik daha hizli birini alsinlar... Lemina gibi mesela.

Yanlış anlaşılmasın ama bu ikilinin arasında Fellaini diyen, takımın en büyük sorununu hala görememiştir yıllar geçmesine rağmen.

selçuk kenesi ilk 11 oynamaya ve kanımızı emmeye devam edecektir.
belki kupa maçında oynamaz diyeceğim ama bu pis herif maç başılarını da kimseye yar etmez.
keşke baban kondom kullanaydı sen çıkmayaydın çocuk !

Son düzenleme:
Belhanda olmalı bu ne sol kanattan at ne forvet arkası olmaz bizde çok küfür yer sneijderle teneke bağlayan kesim ocakta göndermek ister. En temizi çek 8 numaraya yanina sağlam bir oyuncuya yatır parayı önlerine de adam gibi bir 10 numara al.
Sneijder gitmesin diye bu yüzden dedik kangren selcuk Sneijder'i yemeyin diye

176944.png
221000.png

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün: ''Fernando ve Feghouli'den sonra da transfer yapacağız. Ndiaye ligimizde oynayan bir arkadaş. Görüşmelerimiz var, 8 numara arıyoruz. Fellaini'yi alırsak Ndiaye'yi almayız. Orta sahada gidip gelecek adama ihtiyacımız olacak. Belhanda üçlünün ortası ancak forvet arkası da oynayabilir.''

Sizce Marouane Fellaini mi, Badou Ndiaye mi?

Fernando-Fellaini bana çok tuhaf geliyor. İkiside aynı türde ve uzun paslar ileriye top taşıma gibi özellikleri ikisindede fazla değil, ama Ndiaye Osmanlıspor oyuncusu... Karışık.

Ben Fellaini diyorum. N'diaye kötü oyuncu değil ama tam güvenemiyorum nedense. Kendini ıspatladığını düşünmüyorum ve Fellaini gibi risksiz bir transfer varken gerek görmüyorum. Fellaini gelirse ofans gücünün az olacağına da katılmıyorum. Fernando Fellaini orta sahası rüya gibi olur. Yeter ki şu Fernando gelsin artık.

Üst Alt