Marouane Fellaini mi, Badou Ndiaye mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marouane Fellaini mi, Badou Ndiaye mi?

Yeni 8 Numaramız Kim Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Ben olsam Lewis Baker'i alırım. Fernando ile müthiş bir ikili olurlar. Hem Ndiaye gibi riskli birine o kadar para bayılmayız, hem de Fellaini'yi alıp defansif bir orta saha yapmayız.

İkisi arasında tercih yapacaksam tabi ki Fellaini. Aralarında 3 yaş var ama kariyer olarak uçurum var. DK olması da Fellaini'yi alırsak bizim için şans. Kendini göstermek ister.

Fellaini gibi orta sahada havadan kuş uçurtmayacak fizikli bir oyuncu bence nokta transfer olur skor olarak geride olduğumuz maçlarda özelikle ceza alanina yapilacak yuksek toplardada bence cok faydali ve ustelik teknik olarakda hafife alinacak bir oyuncu değil oyun zekasi ndiaye den cok geride degil bence cok degerli bir oyuncu fellaini candir en kötü çi e satariz

Selcuk dünkü oyundan hic memnun kalmamistir, cünkü kendisinin oynadi seksenli yil futbolu yoktu sahada, insallah bir daha takima giremiyecegini anlarda trabzonspora gider cünkü ndiaye ondan cok daha etkili ve farkli bir futbolcu. keske bukadar erken avrupadan elenmeseydik.

Şunu anladım ki, her yoruma da aldırış etmeyeceksin. Kapalı kutu Fellaini'dir demiştim. Ezbere konuşan çok, Badou gerçekten iyiki diyeceğimiz bir adam. Oyumuz yerini bulmuş.

Üst Alt