Marquez'in Galatasaray Heyecanı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Marquez'in Galatasaray Heyecanı

Cevap: Marquez'in Galatasaray Heyecanı

Neill ile Marquez birlikte oynar mı, bilmiyorum ama Barça "ver Neill'ı al Marquez'i" dese kabul etmem..

İnşallah marquezi almak gibi bir hata yapmaz yönetim,defansı önde kuruyoruz diyoruz siz hala marquez ile neill birlikte iyi olur diyorsunuz,Alexi geçtim ara pas atabilen oyuncusu olan her takım 2-3 gol atar bize maç başı. Bize Hızlı çevik nerde durmasını iyi bilen ayağı neill kadar olmasada ortalama derecede olan bi stoper lazım,eğer o kadar bütçemiz yoksa sağlam bi ortasaha ile idare ederiz,seneyede daha iyi bir stoper alırız.

İnşallah marquezi almak gibi bir hata yapmaz yönetim,defansı önde kuruyoruz diyoruz siz hala marquez ile neill birlikte iyi olur diyorsunuz,Alexi geçtim ara pas atabilen oyuncusu olan her takım 2-3 gol atar bize maç başı. Bize Hızlı çevik nerde durmasını iyi bilen ayağı neill kadar olmasada ortalama derecede olan bi stoper lazım,eğer o kadar bütçemiz yoksa sağlam bi ortasaha ile idare ederiz,seneyede daha iyi bir stoper alırız.

Sen bunları ne kadar söylersen söyle anlamaz bizim taraftar.Onlar için varsa yoksa isim transferi.İşi bitmiş Ronaldo'yu alsak yinede isterler.

Adam ayrilik sinyalleri vermis ama seneye Türkiye'de olucagindan bahsetmemis..

Ali Turan--Neill--Marquez--Hakan Balta

Gelirse defans hattımız böyle olmalı.Sabri sağ bek değil.Ali Turan sağ bekte oynayabiliyormuş sanırım.

kim var say

benim aklima tek alex geliyor

Bank asya takımlarından bile gol yeriz bu kadar küçük görmeyin adamları.1 tane sprinter adamın önüne top atacak dünya kadar adam var türkiyede,alex ise hızlı-yavaş, yerleşmiş-açılmış defans dinlemeyip pas atabildiği için onun ismi ön plana çıkıyor.

Üst Alt