Maslak 1453 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maslak 1453

Cevap: Maslak 1453

Yahu şaka bi yana da parası batsın böyle bi işin.. Bir kişinin vebalini bile hayal edemezken binlerce insanın canında sorumlu olma düşüncesi ürkütücü..

dediği doğru ama.o zamanlar hep kum kullanılıyormuş,demir falan bulmak cok zormuş.dedem de yapmış zamanında 1-2 bina o anlatıyordu

Yahu şaka bi yana da parası batsın böyle bi işin.. Bir kişinin vebalini bile hayal edemezken binlerce insanın canında sorumlu olma düşüncesi ürkütücü..

Adamin sucu yok memlekette halk koyun olunca hakkini aramayinca . Oldurulmeyi de surundurulmeyi de hak ediyor . Adam agziyla acikliyor yaptiklarini fakat koyun surusunun umrunda degil :) . Bal tutan parmagini yaliyor bu da bariz bir gercek hukumetin gotunu yalayacaksin hile hurda yapacaksin halki gozleri acik becereceksin bizim ulkemizde ki zengin olasin . Halkin da hosuna gidecek verdikce verecek verdikce verecek :) . Sonra da cikip hikayeden bir iki bagis yaptin mi senden iyisi yok :) .

dediği doğru ama.o zamanlar hep kum kullanılıyormuş,demir falan bulmak cok zormuş.dedem de yapmış zamanında 1-2 bina o anlatıyordu

Kum hala kullaniliyor arkadas denizden kum cekmek ayri bir meseledir . Deniz kumuyla insaat yapilmaz . O donemde hep oyle diye bir sey yok aynisini deden yaptiysa o da insanlarin canini tehlikeye atmistir yolunu bulmak icin . Ulkede denetleme olmadigi denetleyici diye gecinen adamlarin rusvet almaktan ibaret olduklari icin ve ahbap cauvs iliskileriyle yurudugu icin her seyin boyle usulsuzluklerin olmasi normal :) .

futbolcular için biçilmiş kaftan sözcüğü tam olarak bu oluyor sanırım. Keşke futbolcu olaydım lan her sene bitane daire alırdım ne güzel en sonunda tüm yaşam alanı benim olurdu. :lol: :lol:

Ekstra olarak buradan ilkokul 1.sınıfta ilk gün beni döven hocama, orta okul ve lise hocalarıma ekstra olarak dersane hocalarıma sevgilerimi iletiyorum. En büyük hayalim inşaat mühendisi olmaktı. Bende böyle binalar yapıcaktım :'( :lol: :lol:

Kum hala kullaniliyor arkadas denizden kum cekmek ayri bir meseledir . Deniz kumuyla insaat yapilmaz . O donemde hep oyle diye bir sey yok aynisini deden yaptiysa o da insanlarin canini tehlikeye atmistir yolunu bulmak icin . Ulkede denetleme olmadigi denetleyici diye gecinen adamlarin rusvet almaktan ibaret olduklari icin ve ahbap cauvs iliskileriyle yurudugu icin her seyin boyle usulsuzluklerin olmasi normal :) .

Nerden nereye geldik

dedem denizden kum cekmiş demedim,kum kullanmış dedim:D

images

Adnan Polat ın polat towerı böyle yanmıştı allah muhafaza kimseye birşey olmadı

bina da güzellik değil malzeme sağlam olacak

Yüksek binaları pek sevmem.

Köyde evim olsun.Sakin olsun yeter.

Bahçemde ızgara yapayım.

Akşam balık tutmaya gideyim.

Kışın karda kayayım :)

Hiç sevmiyorum metropol,yüksek binalar falan.

Buçuklu daireler galiba Spor Odası diye geçen olay. :lol: Apartman içinde spor yapsan millet ayağa kalkar yahu :D

Öyle alınamaz değil pek ya, 1+1, 2+1 bana yeter diyorsanız (Spor Odasını da oda sayarsak - çocuk odası vs olarak - 1+1ler 2+1 oluyor, 2+1ler de 3+1 oluyor) 500.000 TL dolaylarında bir para ve ayrıca aylık en az 4000TL (muhtemelen 1000, 1500 tl aidat vardır) maaş şart :D

Bizim burda antepde milyon dolara satıyor Sinpaş İstanbul'da bu fiyatlar normal geliyor kulağa. Ulan kim alıyor bu evleri yahu bu kadar zengini varmı bu memleketin.

Ağaoğlundan iğrenmeye başladım iyicene.. tamam işini iyi yapabilir ama maliye bakanlığı mevzusuda ortada..

herif zaten başlı başına '' karadenizlileri kötü gösterme figürü.. '' ağaoğlu gibi insanlar yüzünden karadenizliler hep paragöz, kıro, kadın düşkünü vb.. gösteriliyor Türkiyede.. canımı sıkıyor bu durum :mad:

Üst Alt