Maxi Gómez 3 Milyon Euro Karşılığında Trabzonspor'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Maxi Gómez 3 Milyon Euro Karşılığında Trabzonspor'da!

Bu Lazlar neden böyle coştu transfer çalımı filan ,yalı koç gerçekten istese çoktan imzayı attirirdi keşke de alsalardi bu takozu

Resmen Burak Elmas'in Gedson Fernandes 'i BJK 'ye peşkeş çekmesi gibi bir durum olmuş.Valla ben 1 sene katlanamadim Elmas 'a da bunlar Ali 'ye senelerdir nasıl katlanıyor, inanıyor hayret!BJK 'den hele hele TS 'den felan çalım yemek extra beceriksizlik ister 😁

Bu transferde bir iş var gibi. Fener'e gidecekken 6 bonservis+ bonus+ pay, oyuncuya da yıllık 2.5'tu. TS aynı şartlara aldı demişlerdi acaba başka yerlerden mi ödeme yapılıyor?

Mevcut hükümet gittiğinde en çok etkilenecek camialardan biri.

Bu transferde bir iş var gibi. Fener'e gidecekken 6 bonservis+ bonus+ pay, oyuncuya da yıllık 2.5'tu. TS aynı şartlara aldı demişlerdi acaba başka yerlerden mi ödeme yapılıyor?
İspanya basınında FB'nin son teklifinin kiralık olduğu ve oyuncunun o yüzden kabul etmediği yazılıyordu,bence bizim basindaki haberlerde yalan dolan var.FB'nin bonservis verememe durumunu bilmiyorum,40 oyuncuya maaş veriliyor, limit yüzünden olabilir.Bugun acele şekilde sponsorluk açıklama nedenleri de limit açmak için olabilir.

Üst Alt