Mbappe, Real Madrid'de İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mbappe, Real Madrid'de İddiası

Sorun imaj hakklari degilmiydi? Real genelde oyuncularinin 50% imaj hakkini aliyor sözlesme imzaladiklari an. Paris onu istemiyor Mbappe'den.

Sorun imaj hakklari degilmiydi? Real genelde oyuncularinin 50% imaj hakkini aliyor sözlesme imzaladiklari an. Paris onu istemiyor Mbappe'den.
Perez %70'i kabul etmişti, anlaşmışlardı. Ronaldo'ya verilen %50'den daha fazla, en büyük taviz deniliyordu. Karar noktası PSG'nin gelen-giden oyunculara-hatta teknik direktöre karar verme yetkisi tanıması oldu muhtemelen. Maaş konusuna zaten bir şey demiyorum.

Perez %70'i kabul etmişti, anlaşmışlardı. Ronaldo'ya verilen %50'den daha fazla, en büyük taviz deniliyordu. Karar noktası PSG'nin gelen-giden oyunculara-hatta teknik direktöre karar verme yetkisi tanıması oldu muhtemelen. Maaş konusuna zaten bir şey demiyorum.

Nasıl yani Mbappe PSG'nin Terim'i mi oldu bir nevi? :red:

Real medyasi Mbappe PSG'de hoca ve topcu kovacak, 400m para kazanacak fln gibi haberler yapmaya basladigina gore is yas

Bonservissiz mi gidiyor reğale?
Bu sezon 24 maç 25 gol 3 asisti var.

Hiç sevmiyorum bu kaplumbağayı ama Real'de çok iş yapar.

Üst Alt