Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun

Şimdi Carole dışındaki hiçbir yabancının katılmadığı haberleri çıktı.Sadece Sneijder'e ceza verirlerse senin dediğin doğru olur.Diğerleriyle birlikte Sneijder'e de ceza verirlerse bunun yanlış olacağını düşünmüyorum.
Ben yine de yanlis olacagini düsünüyorum. Eger cidden özel islerinden dolayi izin istiyorsan buna dedigim gibi tolerans göstermelisin ki sezon öncesi oyuncuda moral bozuklugu olmasin. Tabi ne isi fln kesinlestirilmeli.

Ama dedigim gibi, yönetim bilerek Sneijder'e karsi bu tavri aldi. Hatirlayin, bir kac gün öncesine kadar Sneijder satilacak diye haberler cikiyordu. Taraftar tepki gösterince baska politika izlemeye basladilar.

Kabak gibi ortada gelismeler, bu uydurma fln degil, analiz'in sonucu.

Hakan sesimizin çıkmadığı nerde görülmüş kendini adam mı sandın kafana göre sağa sola hakaret ederek konuşuyorsun

Şunu bir Türk futbolcu yapsa %100 gitsin yönünde postlar atardınız.

Öncelikle zihninde Sneijder'in bile hata yapacağını kabullen sonra bir ara senle tartışmayı deneriz belki
Sana hakaret etmek icin adam olmam mi lazim?

Sneijder nerde hata yapmista zirvaliyorsun? Hatasi nerdeymis ki seninle tartisacagim? Forumda bir cok troll oldugu gibi issiz gücsüz bir trollsün. Adam bilgilendirmis, hata nerde?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sana hakaret etmek icin adam olmam mi lazim?

Sneijder nerde hata yapmista zirvaliyorsun? Hatasi nerdeymis ki seninle tartisacagim? Forumda bir cok troll oldugu gibi issiz gücsüz bir trollsün. Adam bilgilendirmis, hata nerde?

İşsiz güçsüz troll ha güldürdün yalnız seviye velet falan olacaksa klavye basmama değmeyecek belli. Olmayan bir şeyi senden istemek benim hatam zaten.

İşsiz güçsüz troll ha güldürdün yalnız seviye velet falan olacaksa klavye basmama değmeyecek belli. Olmayan bir şeyi senden istemek benim hatam zaten.
Sen mi seviyeden bahsediyorsun? Asil bak simdi iyi güldürdün ben demek lazim. Attigin mesajlarin 95% trollük.

Bu Dogu gibi futbolu arada bir takip eden sosyal medya cocuklari zamaninda Melo icin yaptigi yorumlar da ortada.

Sen mi seviyeden bahsediyorsun? Asil bak simdi iyi güldürdün ben demek lazim. Attigin mesajlarin 95% trollük.

Bu Dogu gibi futbolu arada bir takip eden sosyal medya cocuklari zamaninda Melo icin yaptigi yorumlar da ortada.

Postlarıma girip Melo ve Sneijder hakkında yazdıklarıma bakabilirsin.en iyisi sana sandbox bir forum açalım adıda Sneijder olsun forumun.

Postlarıma girip Melo ve Sneijder hakkında yazdıklarıma bakabilirsin.en iyisi sana sandbox bir forum açalım adıda Sneijder olsun forumun.
Espirilerin tam gercek yasina göre uygunmus.

Öncelikle senin genel postlarindan bahsettim, trollüğün pesini birak önce, sonra ciddiye alip tartisiriz hakaretsiz. Sürekli troll mesajlarini görmesek yedireceksin.

Espirilerin tam gercek yasina göre uygunmus.

Öncelikle senin genel postlarindan bahsettim, trollüğün pesini birak önce, sonra ciddiye alip tartisiriz hakaretsiz. Sürekli troll mesajlarini görmesek yedireceksin.

İşine geliyorsa Hakan efendi bunlar benim düşüncem çok sinir ediyorsa okumazsın nereye ne yazacağıma ben karar veririm.

GS > Sneijder
Sneijder > GS değil.

Sneijder taraftara küfür etse, bunu bile pollyana bir şekilde destekleyen "Sneijdersporcular" çıkar. Komik.

WES iyi oyuncu ve severiz, lakin pembe gözlükleri çıkarma zamanı geldi.

Son düzenleme:
oDtgEVGGbcVgm7YnTXJCIW0FW-yArBr86hk_1k1JZ309aOTVnIGhGE80oZhQP3On0lW_I6jgN1zQ30Xl0N2iW59Fn7tQQ3EQCLDgpE7FqYHyBR-InJZyuaupDnI=w500-h281-nc

Kanka onlar zaten tamamen cikar amacli calisan bir "olusum". Sneijder bunlara bilet versin aninda hepsi Sneijderi aninda tanri ilan ederler.

Geçen sene bu zamanları hatırlıyor musun kanka. Hamza istifaya çağırılırken Oğuz Altay neler yazıyordu. Bu sene o bile bir şey demiyor. Dursun gübrelerini bol vermiş herhal.

Üst Alt