Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Medya ve Yönetimden Sneijder'e Yönelik Kirli Oyun

:rose::rose:Hakan Delikanlı:rose::rose:
:rose::rose:Doşland- Frankfurt :rose::rose:

:rose::rose:1988 - :rose::rose:

Hakan Delikanlı gibi modern futbola gönül vermiş insanların sosyal medyada zindanlara kapatılması bir insanlık ayıbıdır. Cahil niteliksiz bir millet olarak herzaman olduğu gibi bu değerlerimizi yitirince değerlerini anlayacağız.

:rose::rose:Işıklar içinde uyu 4-3-3 ceketli çocuk...:rose::rose:

Son düzenleme:
:rose::rose:Hakan Delikanlı:rose::rose:
:rose::rose:Doşland- Frankfurt :rose::rose:

:rose::rose:1988 - :rose::rose:

Hakan Delikanlı gibi modern futbola gönül vermiş insanların sosyal medyada zindanlara kapatılması bir insanlık ayıbıdır. Cahil niteliksiz bir millet olarak herzaman olduğu gibi bu değerlerimizi yitirince değerlerini anlayacağız.

:rose::rose:Işıkları içinde uyu 4-3-3 ceketlli çocuk...:rose::rose:

Ee zamanında sizleri uyarmıştım çoğunuz kakara kikiri yaptınız adam böyle oldu.Ben yasin şimşek gerçekler bizim işimiz.

Acikca söylemek gerekirse bir durumu indirgemekde, büyük zorluk yasaniyor burada.... Kendi istegi ile gidene, gönderildi, kendi istegi disinda gidene, gitti deniliyor... Bazen herseyin tersi yasandigi, bir paralel dünyada bulunuyor gibiyim burada...

Yahu Melo kadar Galatasaray taraftarindan destek görmüs kac tane futbolcu var tarihimizde ? Kendisi hatali oldugu konularda bile, taraftar hep arkasinda durmus, evine kadar gidip desteklemistir. Melo illaki Inter´e gitmek istedi, kampdan dönmeme konusunda diretti, ve sonunda istedigini aldi. Medya felan degil, adam resmen gelmiyorum diyordu kampa... Yeniden üst düzey futbol oynamak icin, masindan da feda etti...

Sneijder bu takimin en cok kazanan futbolcusu, ama örnek tavir sergilemiyor. Kendine bakip, iyi örnek olmayan bir oyuncu da kimseye liderlik edemez. Sneijder gidip takim arkadasina, kilo ver dese, kimse takmaz. Sneijder kurallari ezerse, diger oyuncular da ezer.
Feldkamp´i örnek alin... Derbi öncesi Hakan ile Lincoln´u kadro disi birakti... Fazla gevsedi bu kulüp... Calismayan adamlardan yildiz mi olur.
Drogba idman sonrasi, özel idman yapiyor ve gencleri de tesvik ediyordu birlikte calismaya. Kemik yasi 45, ama hala fistik gibi oynuyor Adam Amerika´da.

Karar mercihi olsam, Sneijder´i satar, Drobba ile devam ederdim zamaninda.

Son düzenleme:
Sanki geldi de kapıdan almadılar. Bu yüzden adam satılmaz lakin cezası ne ise verilir. Ama bu sneijder in bu oyuncu kadrosuyla hiç bir halt yiyemiyecegi gerçeğini de değiştirmez. Acilen satılarak 4-4-2 ile şampiyon olup seneye gereken yapılmalıdır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt