Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar ’32.Gün’ Programına Konuk Oldu

Şimdi UEFA' dan bir yazı geldiyse düşürmek bir kereliğine kalksın diye bu olay bitmiştir demektir. En az 12 puan olmak kaydıyla puan düşürülecek dediğinizde de 12 puan düşürülür bırakılır. Zaten alınan paraların geri verilmesi onlar için en zahmetsizi olacaktır. Şimdi Sow transferinin nasıl göze alındığını anlıyoruz sanırım. Dağılın beyler tezgah kurulmuş çoktan. Boşu boşuna zaman harcamanıza gerek yok. Düzen belli.

Play off tan önce ne karar verilecek çok merak ediyorum.

Genel Kurul oylamasında 1 seferlik affa hayır dendi.. Tekrar bir oylama yapılırsa sonuç değişebilir.

İnşallah yapılmaz.

Play off tan önce ne karar verilecek çok merak ediyorum.

Genel Kurul oylamasında 1 seferlik affa hayır dendi.. Tekrar bir oylama yapılırsa sonuç değişebilir.

İnşallah yapılmaz.

hergun oylama mı olurmus? uefa/fifa demezmi oylama yapılda red kararı cıktı diye.

Şimdi UEFA' dan bir yazı geldiyse düşürmek bir kereliğine kalksın diye bu olay bitmiştir demektir. En az 12 puan olmak kaydıyla puan düşürülecek dediğinizde de 12 puan düşürülür bırakılır. Zaten alınan paraların geri verilmesi onlar için en zahmetsizi olacaktır. Şimdi Sow transferinin nasıl göze alındığını anlıyoruz sanırım. Dağılın beyler tezgah kurulmuş çoktan. Boşu boşuna zaman harcamanıza gerek yok. Düzen belli.

yanlız bişeyi atlıyorsun fb puan düşürmeyede razı değil.sanırım altın madalya falan bekliyorlar.bu yüzden bence küme düşme kesin olacak görün bakın.

tff baskanlık adayı için basvuru hangi gün arkadaslar.sanırım birkaç gün kaldı sadece ve suanda tek aday var.hacıosmanoglu.

Anlattığı şeylerden utanması gerekirken hala sırıtabilmesine sinir oluyorum şu adamın.Ayrıca şu puan silme cezasında Uefa'nın suçun büyüklüğüne göre ve her girişim için farklı puanlar belirlendiğini tahmin ediyorum.Adam sadece bunu ifade edemiyor sanki.

uefa nın bi kerelik affedebilirsiniz o sizin kendi şerefsizliğiniz biz karışmayız demesi aslında olayı bitirmiş.yani bence ünal aysal bile tff ye başkan olsa baskılar yüzünden düşürmez feneri ama puan silerler...küme düşmesinden umudum kalmadı...

Anlattığı şeylerden utanması gerekirken hala sırıtabilmesine sinir oluyorum şu adamın.Ayrıca şu puan silme cezasında Uefa'nın suçun büyüklüğüne göre ve her girişim için farklı puanlar belirlendiğini tahmin ediyorum.Adam sadece bunu ifade edemiyor sanki.

aslında ben bu malın uefayı iyi anladığını da sanmıyorum...çok açık bi şekilde uefa teşebbüse puan sil şikeyi cezalandır ona göre yasanı bi kerelik tam uygulama demiş olabilir.bu salak kendi yorum yapmış olabilir.zira şunu 2 dk dinleyince türk futbolunu nasıl kafaların nasıl ilkokul seviyesindeki mantıkların yönettiğine şaşırıyor insan.açık ve net içimizden birini seç bu adamdan daha düzgün konuşur ve ifade eder...yani herşey bittikten sonra uefa du bakalım biz ne dedik sen ne yaptın diyebilir...7 aydır neler gördük bunu da görebilirdik neyse ki defoldu gitti

tff baskanlık adayı için basvuru hangi gün arkadaslar.sanırım birkaç gün kaldı sadece ve suanda tek aday var.hacıosmanoglu.

hacıosmanoğlu seçilmeyeceğini biliyor..maksadı başkalarının aday olmasını sağlamak..eğer adaylığını açıklamasaydı kimsenin aday olmayacağını ve kararlar alınamayacağından uefanın türkiyeye ceza vereceğini biliyor...

Aciklamalari simdi seyrettim fanatikwebtv'den bu acikalamalar gösteriyorki benim bugüne kadar söylediklerimin hepsi gerceklesicek,Fener küme düsecek cok net,istifa etmesinin sebebide bana göre fenerbahceyi düsüren baskan olmak istememesi,cok akilli bir adam MAA kurgulanan senaryoyu iyi yönetti,en basindan beri planliydi istifasi 3 temmuzda bu olaylarin cikacagini bile bana göre biliyordu,bundan sonra hizla kararlar verilecek,ligtv v.s artik bu isi sulandiramiyacak,ne diyor FIFA'da topa girdi diyor,yani cezalar play-off öncesi verilmezse verdirtirler diyor,bizde forumda hep bunu yazdik...

Bu is bitmistir biz bosuna ligde oynuyoruz,suan kesin sampiyonuz,seneyede en büyük rakibimiz ligde olmayacak,fenerbahce düsmani olarak sunu söylim acidim baya durumlarina,düsmelerini en basindan beri gerceklesmesi gerektigini savundum ama rekabetin olmadigi yerde bizde yara aliriz bu bir gercek,fanatikce ve nefretle olaylara yaklasmak bu duruma bazi seyleri göz önünden kacirir,acikcasi düsme yerine eksi puanla ligde kalmalari isimize gelirdi,fakat kimseyede ekstra bir uygulama olmamali bu biz dahil...Herkes adalet önünde esittir adi sani hic önemli degil,malesef aziz yildirim türk futbolunu bitirmistir,bu sürecte en büyük zarari fenerbahce görecektir,düstükten sonra olusucak ekonomik zorluklarin üstesinden zor gelirler,düsüp cikariz diyen fenerliler var ama kazin ayagi öyle degil,düsmenin getiricegi maddi tablo 200 milyon eurolari bulacagi söyleniyor,amatör branslarin hepsinde kaynak kesintisi ve külübün ciddi anlamda kücülmesi demek,sadece futbola yansimaz her bransinda ciddi anlamda takimlarinin zayiflamasi anlami tasir.

Iktidar kimi öngörürse o baskan olacak muhtelemende cezalari öyle kesicekler,Mehmet Atalay ismi suan bir numarali aday,ama önce Senez Erzik gidecekler,Senez erzik hukuk ne derse onu yapar,yan yollar görürse hayatta kendini riske atmaz,ben aday olacagini hic sanmiyorum kendisi objektif bir insan Türkiye'nin abuk sabuk durumunda neden böyle bir duruma soksun kendisini,suan en güclü aday mehmet atalay,ama bir ihtimalde haluk ulusoy aday olursa secilir garanti...

Iktidar kimi öngörürse o baskan olacak muhtelemende cezalari öyle kesicekler,Mehmet Atalay ismi suan bir numarali aday,ama önce Senez Erzik gidecekler,Senez erzik hukuk ne derse onu yapar,yan yollar görürse hayatta kendini riske atmaz,ben aday olacagini hic sanmiyorum kendisi objektif bir insan Türkiye'nin abuk sabuk durumunda neden böyle bir duruma soksun kendisini,suan en güclü aday mehmet atalay,ama bir ihtimalde haluk ulusoy aday olursa secilir garanti...

eski başkanlardan kimse aday olmayacak dedi kulüpler birliği

Saçma sapan bir çıkarım olmuş. 1-Sow'un fenere maliyeti akbil-sigorta-yemekten ibaret.

2-Fener parayı ödememek için olabildiğince uzatabilmek için puan silmeyi kabul etmedi. Paraları olsa o isimleri göndermezlerdi.

Fenerbahçe'nin bahsedilen puan silme mevzusunu kabul etmemesi çok normal.

MAA'nın açıklamalarına bakılırsa şike olduğu tespit edilen maç başına 12 puan diyordu. Yanlış hatırlamıyorsam daha önce açıklanan Etik Kurulu raporunda 5 maçta şike yapıldığından bahsediliyordu. Bu da otomatik olarak Fenerbahçe'nin düşmesi anlamına geliyordu ki bahsedilen bu 1 seferlik puan silme işi sadece Fenerbahçe dışında iddianamede adı geçen diğer kulüplerin işine yarıyordu.

Rıdvan itiraf ediyor %100 futbolda evet hepsi doğru söylediklerinin dedi

Rıdvan itiraf ediyor %100 futbolda evet hepsi doğru söylediklerinin dedi

ancak maa türk futbolu adına bize önemli birşey söyledi ve bunun üzerine özür diledim dedi..yarın akşama kadar maa ne söylediğini açıklamazsa ben bunu açıklayacağım dedi..

acaba tff fbyi clye gönderseydi ve sonradan fb suçlu bulunsaydı,milli takım dahil tüm türk futboluna bir kaç sene ceza mı gelecekti..

ancak maa türk futbolu adına bize önemli birşey söyledi ve bunun üzerine özür diledim dedi..yarın akşama kadar maa ne söylediğini açıklamazsa ben bunu açıklayacağım dedi..

acaba tff fbyi clye gönderseydi ve sonradan fb suçlu bulunsaydı,milli takım dahil tüm türk futboluna bir kaç sene ceza mı gelecekti..

Geçen hafta Erman hocaya birileri birşeyler söylemiş ama yalan bunlar dediğini kendim duydum şimdi manevra yaptı MAA ile ilgili açıklıycam dediği şeyinde şike kesin var fener kesin suçlu olduğunu düşünüyorum

adam Gs haksizdi demedi ki, Gs medya üzerinden yapti bu aciklamalari dedi, bunu yanlis buluyorum dedi, bana gelip, benimle konusabilirlerdi ama onlar medya üzerinden yapmayi tercih etti bu da kavgali bir ortama neden oldu demeye getirdi

ama herkes biliyor ki medya üzerinden yapmasaydik, kaybeden biz olurduk.

Yani kapalı kapılar ardında değil de, kartları açık oynadık. Görüşlerimizi açık ve net tüm kamuoyu ile paylaştık. Dolap çevirenlere katılmadık. Böyle bir yönetimimiz olduğu için ne kadar gurur duysak azdır. Şeffaf olduğumuz için bizi küme düşürebilirsiniz. Suç işlemişiz.

Üst Alt