Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı

fanatik fenerli birine destek vermek hangi akla mantığa uyar anlamak zor....

saçmalık gitsin fb ye başkan olsun. bizimkiler ne diye destek vermişler anlamadım.

Lan birde adam futbolun içinden gelen biri degil, nasil yönetecek ülke futbolunu... Bizim ülkemizde zaten millet anlamadigi ise burnunu sokmaya çok merakli..

mehmet_ali_aydinlar_006.jpg

Olaya bak yahu direk Aziz Yıldırım geçse daha sağlıklı olurdu.

Yahu siz bundan onceki federasyon baskanlarının takım tutmadıgını falan mı zannediyorsunuz? Simdi baktım, Fenerbahce forumlarında da M. Ali Aydınlar'ın aday olmasını istemeyen tonla insan var, garip milletiz gercekten. İki dakika durup su adamın becerisini, kalitesini tartısmak yerine hemen tuttugu takımı one atıyorsunuz. Haluk Ulusoy capsız bir federasyon baskanıydı, ancak bunun sebebi Galatasaraylı olması degildi elbet. Ozhan Canaydın Haluk Ulusoy'dan daha Galatasaraylıydı, ama olsaydı federasyon baskanlıgına sonuna kadar yakısırdı. Keza Suleyman Seba, keza Mehmet Ali Aydınlar..

Güzel bir aday ancak Fenerbahçe'liliği bir kenara bırakması lazım yoksa Türk futboluna hiç bir katkısı olmaz.

Böyle bir şey olmamalı, yağmurdan kaçıp doluya tutulmak gibi.

Yahu siz bundan onceki federasyon baskanlarının takım tutmadıgını falan mı zannediyorsunuz? Simdi baktım, Fenerbahce forumlarında da M. Ali Aydınlar'ın aday olmasını istemeyen tonla insan var, garip milletiz gercekten. İki dakika durup su adamın becerisini, kalitesini tartısmak yerine hemen tuttugu takımı one atıyorsunuz. Haluk Ulusoy capsız bir federasyon baskanıydı, ancak bunun sebebi Galatasaraylı olması degildi elbet. Ozhan Canaydın Haluk Ulusoy'dan daha Galatasaraylıydı, ama olsaydı federasyon baskanlıgına sonuna kadar yakısırdı. Keza Suleyman Seba, keza Mehmet Ali Aydınlar..

Mesele hangi takımı tuttugu degil ki tabiki herkes bir takım tutuyor adam fb nin hizmetinde biri ntvspor da cok iyi hatırlıyorum gönlümde yatan Fb başkanlığı diyen bir adam gelip basıma tff baskanı olursa ben hic rahat olmam.

Olursa Galatasaray en agir tepkiyi göstermeli, ligden çekilmeli diyecemde destek verenler arasinda Ali Dürüst varmis.. Saka gibi ya, kendi ellerimizle rakibimizi futbolun basina geçiriyoruz..

Bu adam bir kaç ay önce fenerbahçe başkanı olmak hayallerimden biri gibisinden açıklaması vardı olursa yazık olur o kadar transfer boşa gidecek :eek:

Arkadaşlar Fenerli olması daha iyi Göksel Gümüşdağ da Galatasaray'lı ama bana sorarsanız Aydınlar ın oklması daha mantıklı, yarın Fener fazla sesini çıkaramaz kendi adamına, diğerleri istediği gibi manipüle edebilir. Özgener de Bjk liydi, zaten federasyonu tek başına başkanlar yönetemez önemli olan kurulları adil hale getirmektir.

Üst Alt