Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı

Cevap: Mehmet Ali Aydınlar Adaylığını Açıkladı

Saçmalamayın. Bu adamın federasyon başkanı olmasıyla, aziz yıldırım olması arasında fark yok. Fenere verdiği maddi destek ortada. Başka hangi takıma bu desteği vermiş. Şimdi birde federasyon başkanı olursa seneye 10 hafta kala şampiyonluğunu ilan ederler. Mehmet Atalay da Galatasarayı pek sevmez yani Göksel Gümüşdağ içlerinden en mantıklısı gibi duruyor.

Saçmalamayın. Bu adamın federasyon başkanı olmasıyla, aziz yıldırım olması arasında fark yok. Fenere verdiği maddi destek ortada. Başka hangi takıma bu desteği vermiş. Şimdi birde federasyon başkanı olursa seneye 10 hafta kala şampiyonluğunu ilan ederler. Mehmet Atalay da Galatasarayı pek sevmez yani Göksel Gümüşdağ içlerinden en mantıklısı gibi duruyor.

E peki nasıl olacak, Goksel Gumusdag Galatasaray kongre uyesi degil mi? Eger Aydınlar'ı istememe nedenin Fenerbahceli olmasıysa, Gumusdag'ın baskan olmasının nesi "mantıklı"? Bu nasıl perhiz, bu nasıl lahana tursusu? Amac Galatasaraylı birini mi baskan yapmak? Kendiniz federasyon baskanı olursanız nasıl davranacagınızı degil, ismi gecen insanların kalitelerini ve vizyonlarını dusunun biraz. Tum yoneticiler naif ve salak, goz gore gore Fenerbahceli oldugu bilinen bir adamı destekliyorlar, ama sen olayın tum dinamiklerine haizsin. İnanilır gibi degil.

Aydınlar kavgacı bir adam degil. Yabancı kısıtlamasını elden geldigince gevsetmeye calısacaktır. Su ana kadar Turk sporu icin sessiz sedasız yaptıkları kayda deger. Bunu futbol ve basketbol dısında bir bransta yapmıs olması da saygı duyulması gereken bir baska tarafı. AKP'nin ya da herhangi bir siyasi partinin destekleyecegi adam gelecegine elbette Aydınlar gelsin, olmuyorsa kaliteli ve duzgun Galatasaraylı, Besiktaslı, Trabzonlu, Bursalı biri gelsin, umrumda degil. Yeter ki durust ve calıskan birisi olsun, bu kadar basit.

Mesele hangi takımı tuttugu degil ki tabiki herkes bir takım tutuyor adam fb nin hizmetinde biri ntvspor da cok iyi hatırlıyorum gönlümde yatan Fb başkanlığı diyen bir adam gelip basıma tff baskanı olursa ben hic rahat olmam.

Haluk Ulusoyda en büyük hayalim Galatasaray başkanlığı demişti bi kere. Fb li olması çok ta önemli değil adaletli olcaksa tüm kulüplere karşı gelsin başkan olsun. Ama Acıbadem olarak fb ye çok büyük maddi destekleri var federasyon başkanı olduktan sonra bu destek devam edermi ? sorun bu olur belki

Açık açık Fenerbahçe'ye başkan olmak istiyorum diyen bir adamı desteklemeyiz umarım.

Bariz fenerli olması bir avantaj bence. İlk yanlışında ağzına vurur bizim başkan rahat olun.

Ayrıca Adnan Polat olacağına bu olsun.

iki ucu boklu değnek olayına döndü fenerasyon yada akpederasyona razı olacağız

10 numara insandır, umarım başkan olur kendisi. Ayrıca futbolla aşırı içli dışlıdır, merak etmeyin.

Yalnız şöyle bir şey de var Aziz Yıldırım ile arası bir ara baya bozuktu Fenerbahçe başkanlığı için. Aziz de onu başkanlıktan uzak tutmak için Federasyon başkanlığına göndermiştir. Çok ciddi bir rakip olur yoksa Aziz'e..

Bu adam Trabzonlu degilmi.

Fener ile ne alakasi var anliyamadim tam. Daha önce bir olay mi oldu?

Bu adam Trabzonlu degilmi.

Fener ile ne alakasi var anliyamadim tam. Daha önce bir olay mi oldu?

Bu hayatta tek ideali olan ve onun da bir gün fb baskanlıgı yapmak oldugu acıklayan bir adamdır Mehmet Ali Aydınlar.

Fbnin voleybol subesinin sponsorundan otedir kendisi. Secilirse fb nin emrinde olmayacagının bana garantisini versene.

mehmet atalay,göksel gümüşdağ şimdide mehmet ali aydınlar bizim için hiç iyi adaylar değil bize gıcıklığınamı yapıyolar anlamadım

M. Ali aydınlar'a karsılık Haluk Ulusoy ornegini veren arkadaslar kafanız mı guzel? Ben bu adamın aday olmasına bisey demiyorum. Bizim yönetimin bu adamı desteklemesine anlam veremiyorum.

Haluk Ulusoy da Galatasaraylıydı, federasyon başkanlığı döneminde Fenerbahçe'yi engellemek için elinden gelen her şeyi yapmıştı. Tarafsız federasyon başkanı o muydu sizce?

Mehmet Ali Aydınlar çok iyi bir aday bence, futbolun kirli ilişkilerine bulaşmamış, futbol için çok fazla temiz birisi. Göksel Gümüşdağ da aday olursa isterim Galatasaray üyesi olmasına rağmen. Önemli olan başkanın dürüst insan olması, hangi takımlı olduğu değil.

Adnan Polat'ın olmasına da itiraz etmem diye ekleyeyim bu arada.

Haluk Ulusoy da Galatasaraylıydı, federasyon başkanlığı döneminde Fenerbahçe'yi engellemek için elinden gelen her şeyi yapmıştı. Tarafsız federasyon başkanı o muydu sizce?

Mehmet Ali Aydınlar çok iyi bir aday bence, futbolun kirli ilişkilerine bulaşmamış, futbol için çok fazla temiz birisi. Göksel Gümüşdağ da aday olursa isterim Galatasaray üyesi olmasına rağmen. Önemli olan başkanın dürüst insan olması, hangi takımlı olduğu değil.

Merak etme Aziz onu da bulaştırır;)

Üst Alt