Mehmet Ayan'ın Derdi Ne? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ayan'ın Derdi Ne?

Klasik yerli yorumcu.
Kendini spor yorumculuğu adına bir gram gelistirememiş.
Tüm yorumlarında sürekli olarak aklının bir kenarında birilerine yaranmak veya birilerine yol yapmak var

Gerçek Kaptan NANDO!

Tudor'u kötüleyerek ya da küçük düşürerek başarısız olduğu taktir de medyaya işte ben demiştim demek için algı operasyonu yönetiyor, Tudor başarısız olursa kendi egosunu tavan yaptırma peşinde eğer ki başarılı olursa da hiçbir şey olmamış gibi bir şeylere sallamaya devam edecektir. Bu adamlara prim vermemek lazım yarın umarım Tudor hocam çoğu yorumcunun ağzına payı sahadaki sonuçla verecektir

La bu herif herşeyi geçtim futboldan da anlamıyor.Geçen bir maç yorumuna şahit oldum gözlerime inanamadım.Karşısındaki gıcık fb li bile bundan çok daha iyi futbol konuşuyor.

Star gazetesinin radyosunun kuçu kuçu yayın yönetmenidir Mehmet Ayan.

Akp kontenjanının kıymet gördüğü devirde Ntvspor'a yorumcu oldu. Ağzını kıvıra kıvıra konuşur, radyodayken de böyleydi.

Lafın arasına arapça, farsça laflar sıkıştırma çabası da son derece çiğ. Çiğ adam çiğ. Sevgi eksikliği yaşayan adam psikolojisi.
Makam için kıvırtan adam gerçek sevgiyi beklemesin zaten. Çok şaşırmasın yani kendinden beklentisi olmayan insanlar tarafından gördüğü muameleye.

At yorumcusu olduğundan atla şike yapanlara sempati duyması normal. Denizli, Terim, Avcı, Kocaman hocalarına laf söyleyemez, en fazla yarım ağız yapma be hocam diye ağlanır. Yoksa hocalarıyla nasıl yemeğe çıkar? "Yeni Türkiye" medyasında kendisine nasıl yer bulur? Tudor'a gelince her türlü aşağılamayı hak görür ama. Bunun gibi tipler yüzünden Tudor'a olan sempatim arttı.

Programda sürekli olarak yellendiğini düşünüyorum. Sürekli olarak destek lobunu değiştiriyor.

zJ6Wk6.jpg

Bu adamın konuşma tarzı falan Muhittin Boşat'a benziyor keza hareketleri de.

Klasik o bir boktan çakmayıp her şeye hakimim havaları. Ekran karşısındaki o rahatlık.

Yeni nesil bu tipleri izlemekten doğru söylemeyi unuttu zaten yalan yanlış her şeyi cumburlop söylüyorlar nasıl olsa yalancıyı şaapmıyorlar.

Bu adam bizim Sinan Bilgin kadar Galatasaray lı olabilir.
Şaka bir yana tabiki...

Ama Kongre üyesi olup çok kuş var bizim camiada maalesef.

Eski spor medyası ile yeni spor medyası arasında kalmış.
Kendini bir yere koyamamiş.
Bişey bilmeden sallıyor.
Sağdan soldan haber gelecek ki bir şeyler konuşabilsin.

Gün yüzü görme DURSUN!

Üst Alt