Mehmet Ayan'ın Derdi Ne? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Ayan'ın Derdi Ne?

Medya ile ilgili genel düşüncen bu yönde mi?

Medya değil taraftar baskısı ile hoca gönderilmiştir defalarca. Medya dediğin de taraftara göre oynuyor sosyal medyanın icadından beri.

Mehmet Ayan'ı ipleyeceklerini ise zerre düşünmüyorum. Dursun'un bile hemde. Denizli'yi o dönem öneren Hıncal, Demirkol, Tüzemen, Şansal ve camia içi abiler vardı. Dursun ondan etkilenmiştir. Ama Ayan falan asla.

Medya değil taraftar baskısı ile hoca gönderilmiştir defalarca. Medya dediğin de taraftara göre oynuyor sosyal medyanın icadından beri.

Mehmet Ayan'ı ipleyeceklerini ise zerre düşünmüyorum. Dursun'un bile hemde. Denizli'yi o dönem öneren Hıncal, Demirkol, Tüzemen, Şansal ve camia içi abiler vardı. Dursun ondan etkilenmiştir. Ama Ayan falan asla.

Bunlar birbirinin adamı işte. Orda da bir network var. Adam lig radyonun başında. Federasyon yöneticilerine, kulüp içine bir telefon uzakta.

Bunlar birbirinin adamı işte. Orda da bir network var. Adam lig radyonun başında. Federasyon yöneticilerine, kulüp içine bir telefon uzakta.

Başka başlıkta da yazdım şimdi. Ne yaparsan yap Network içinde başarılı olabilirsin bu düzende.

Sebepleri çok açık

1. Hiç bir kulüpte futboldan anlayan yönetici yok. 5500 üye arasında yok. 100.000'e çıksın bu rakam yine olmayacak.

2. Kendi işlerinde başarılı olan kişiler futboldan anlamıyor. Anlamak da zorunda değil desek de o ikisini entegre edecek zekaya ve vizyona sahip insan da çok az. Ve futbolu önemsemiyor çoğu bu az sayıda isim de. (Yukarıda ki maddenin sebebi de budur)

3. Lobi dediğin o kadar sağlam ki yerli hocalar yabancılar başarılı olmasın diye arasında maç bile satıyor olabilir. Şaibesiz bir lig olduğumuzu zerre düşünmüyorum

4. Temiz sandıkların aslında en kirliler. Düzen kuracağını düşündüklerin, düzenin has bahçesinde yaşayıp zerre risk almak istemeyen kişiler. Yani kimin eli kimin cebinde belli değil.

Bence boşuna tartışıp debeleniyoruz. İmkan olsa üye olup bunları test etmek isterdim. En azından futboldan soğuyup ya değilse demem o zaman.

D6ZeklmW0AAq6HU.jpg

D6ZeZZMWAAEkJqs.jpg

:ROFLMAO: :ROFLMAO:

Erman yaşar ile serdar ali nasıl dayanıyorlar buna çözemedim ? gerçekten hiç ama hiç anlamıyor futboldan

Mehmet Ayan : '''Fenerbahçe, Galatasaray'ın bugüne kadar kazandığı başarıları kazansaydı şu an 3 büyükler diye bir şey olmaz, Fenerbahçe de Türkiye'nin Bayern Münih'i olurdu! Çünkü G.Saray'da hiçbir başarı cezasız kalmıyor!''

Üst Alt