Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…” - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Cevap: Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

PFDK kararları hakkında çok sert bir açıklama bekliyodum resmi siteden, ama öyle bir açıklama olmadı. Bana hayalperest deyin, bu kaseti bizim yönetim kurulu ele geçirdi ve gerekilen mecralara iletti. Eğer birisi susuyorsa güvendiği bir şey vardır, trabzon her hafta açıklama yapıyor kupayı verin bize diye, ama bizimkiler suskun.

O kaseti elinde tutan gazeticiye 2-3 milyon verse bizim başkan adam vermemezlik etmez heralde?

Bizim baskan gidecek yasak olan bir kasedi satin alacak ? Uefaya gönderecek ve Uefada bu yasak kasedi dinleyecek ?

Ne çok Pollyanna varmış yahu. Ünal Aysal cebinden böyle bir iş için tek kuruş çıkarmaz, hayalgücünüzün sınırlarını daha fazla zorlamayın.

Ses kaydina fazla güvenmeyin, sadece ses kaydina ceza veremiyorlar benim bildigim kadariyla. Görüntülü bir sey olsaydi olay daha farkli olurdu tabi.

[video=dailymotion;xbprro]https://www.dailymotion.com/video/xbprro_o-mavi-sandyk-var-ya_fun[/video]

Olay tüm hızıyla şu videoda ki noktaya doğru gidiyor. Bigün biri atlatacak ve o anahtar cümleyi kullanacak gibi :haha:

ulan başbakana hakaretten 2 ay myc aldım ne çok seviliyormuş padişahımız

Bunun başbakan'ın sevilmesi ile bir alakası olduğunu sanmıyorum. Hakaratin cezası bellidir. Keza başbakana hakaret ülke kanunlarında da suç değil mi

Biraz alakasiz ama nerede ulkemizdeki fikir ozgurlugu? Ben Amerika'da yasiyorum ve Obama'ya istedigim gibi laf soylerim buna kufur de dahil. Tabi ki forumlardan kufuru uzak tutmaliyiz ancak arkadasin ne kelimeler kullandigini bilmiyorum. Ancak sirf basbakani elestirdi diye ceza aldiysa olmamis.

Biraz alakasiz ama nerede ulkemizdeki fikir ozgurlugu? Ben Amerika'da yasiyorum ve Obama'ya istedigim gibi laf soylerim buna kufur de dahil. Tabi ki forumlardan kufuru uzak tutmaliyiz ancak arkadasin ne kelimeler kullandigini bilmiyorum. Ancak sirf basbakani elestirdi diye ceza aldiysa olmamis.

burda demokrasi ve adalet yok başbakan yırtık dondan çıkar gibi spora,sanata herşeye karışıyor ve berbat ediyor padişah kısaca

baransu bu şikede en çok sana yaradı hee birde bir kanal araştırmacı spor yorumcusu oldun mu ohh yemede yanında yat

ulan başbakana hakaretten 2 ay myc aldım ne çok seviliyormuş padişahımız

Kilicdaroglunun bugun Aziz Yildirim hakkindaki gorusleri sonrasi bende kufur etsem, bende ceza alirim. Kilicdaroglu oldugu icin veya sevildigi icin degil, hakaret/kufur yasak oldugu icin. Herseyi bu kadar carpitmayin...

Üst Alt