Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…” - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

Cevap: Mehmet Baransu: “O ses kaydı yayınlanırsa…”

beyler nedir bu baransuya öfkeniz ? adam ses kaydi bende'de yayinlamiyorum mu diyor .. adama sadece dinletmisler birazcik .. oda dinledim diyor ..

adamlar daha yayinlamadiysa bunda baransunun sucu ne ??

Kupa bile Türkiyede anca RTE'nin talimati ile verilebiliyor, siz RTE sanki böyle bir kaseti bloklamiyormu saniyorsunuz?????

şampiyon olunduğuna göre artık yönetimin şu işin üstüne gitmesi gerekir.şu an da kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. şeref yoksunlarının yaptıkları artık cezasız kalmamalı. hele demirören denilen azizin oğlunun...

Kupa bile Türkiyede anca RTE'nin talimati ile verilebiliyor, siz RTE sanki böyle bir kaseti bloklamiyormu saniyorsunuz?????

yani başından beri dediğimiz olay bu zaten unutun kaseti falan bir aydır kaset var ama yayınlanmıyo ne bekleniyo komik kaset yayınlanmaz bu olayı nasıl şikeyi erdoğan bitirdiyse kasetide yayınlatmaz kaset falan geçelim beyler çıkmaz birşey çıksa ne olcak sanki montaj dicekler bu kadar delili çürüten konusmaları çürüten adamlar alttarafi konusmaya dicekler o kişiler biz degiliz der boşverelim hiç ümit etmesemde tek çare uefa fifa bunlarında politik yolllardan çözüldügünü fenere minumum cezanın verildigini düşünüyorum .

Ne Koc nede Demirören yalanliyabiliyorlar böyle bir kaseti.

Dünkü Kupa talimatindan sonra YD'nin kimin adami oldugu, yada Sike kararlarini kim verdirdigini cok daha iyi bir sekilde gördüm.

Basbakan artik Basbakanlikdan cikmis. Padisahlih/Diktatörlügüe gecmis.

Baransu bu kaseti eline gecirdigi an bence yayinlar.

Baransu bildiğin kolpa çıktı.

Adami takip ediyorsan basindan twitterden göreceksin Renktas,bu sürecte tutarli kararli üzerine giden tek Gazeteciydi.

Hatta yöneticilimizi yapmis liseli gazete yayin yönetmenlerini takip et nekadar tutarsiz nekadar kolpa.

arkadaşlar bu ses kaydı kimin elindeymiş bilen varmı ? yani bu baransudamıymış ses kaydı yoksa sadece biri ona dinletmişmi ? cevaplarsanız sevinirim.

mehmetbaransu‏@mehmetbaransu

Ses kaydını bulup yayınladıktan sonra bir süreliğine twit dünyasına ara vereceğim. Sözüm söz, ses kaydını almak için var gücümle çalışacağım

baransu bende bulsam bende paylasirim nevar yani bunda, biliyor eline gecmiyecegine bos bos konusuyor.

ben mehmet baransu'ya inanıyorum bu ses kaydı gerçek bence hala yalanlama gelmedi

Baransu güvenilirdir. Böyle bir ses kaydı var ama elinde olanlar yayınlamıyor veya birilerine vermiyor. Bakalım hayırlısı.

Baransu güvenilir falan değil ,bildiğin kolpa.Çıksın yayınlasın ses kaydını lafımı yemeye hazırım.

Ses kaydi büyük ihtimalle gercek. 2 hafta oldu hala bir kisiden yalanlama gelmedi. Dogru olmasa simdiye kadar kel Nihat ortaligi yikmisti :D

Üst Alt