Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Serdar Özkan Galatasaray'da | DHA

Serdar iyidir ayrıca yetenek olarak Aydın'dan kat ve kat üstündedir ama çalışmadığı için bu noktalara geldi. Rijkaard ile yeniden kendini bulur.

Cevap: # Mehmet Batdal

G.Saray'a kötü haber!

Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, golcü oyuncusu Mehmet Batdal'a 2 yıllık sözleşme önerisinde bulundu.

Bucaspor'da iç transfer görüşmeleri başladı. Galatasaray'a transferi gündemde olan Mehmet Batdal ile görüşen sarı-lacivertli kulübün yöneticileri, genç futbolcuya 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme teklif etti.

Kulüp başkanı Dr. Mehmet Bektur, oyuncuya çarşamba akşamına kadar süre verdiklerini belirterek, ''Mehmet Batdal'ın kulübümüzde kalmasından yanayız. Yaptığımız ücret teklifi ile Galatasaray'ın önerdiği rakamın arasında çok büyük bir fark bulunmadığını o da gördü. Bizden bugün tedavisini sürdürmek ve bazı temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a gitmek için izin istedi. Bu ince davranışı için teşekkür ediyoruz. Mehmet Batdal iki gün içinde son kararını verecek'' dedi.

Bu arada, sözleşmesi sona eren Zafer Çevik ile 3 yıllık anlaşma sağlandı. Yakup, Yılmaz, Yunus ve Türker ile de görüşeceklerini bildiren başkan Bektur, daha sonra teknik adam ve dış transfer için temaslara başlayacaklarını kaydetti.

17.05.2010

Kaynak : AA

G.Saray'a kötü haber!

Süper Lig'in yeni ekibi Bucaspor, golcü oyuncusu Mehmet Batdal'a 2 yıllık sözleşme önerisinde bulundu.

Bucaspor'da iç transfer görüşmeleri başladı. Galatasaray'a transferi gündemde olan Mehmet Batdal ile görüşen sarı-lacivertli kulübün yöneticileri, genç futbolcuya 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme teklif etti.

Kulüp başkanı Dr. Mehmet Bektur, oyuncuya çarşamba akşamına kadar süre verdiklerini belirterek, ''Mehmet Batdal'ın kulübümüzde kalmasından yanayız. Yaptığımız ücret teklifi ile Galatasaray'ın önerdiği rakamın arasında çok büyük bir fark bulunmadığını o da gördü. Bizden bugün tedavisini sürdürmek ve bazı temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a gitmek için izin istedi. Bu ince davranışı için teşekkür ediyoruz. Mehmet Batdal iki gün içinde son kararını verecek'' dedi.

Bu arada, sözleşmesi sona eren Zafer Çevik ile 3 yıllık anlaşma sağlandı. Yakup, Yılmaz, Yunus ve Türker ile de görüşeceklerini bildiren başkan Bektur, daha sonra teknik adam ve dış transfer için temaslara başlayacaklarını kaydetti.

17.05.2010

Kaynak : AA

Haber iyi okunsa hiç sorun yok çocuk daha bisey imzalamadi ki

gelmesin daha iyi diyenler kaç maçını izlemiş çok merak ederim. bu adam galatasaray a cuk oturur. gelir gelmez onu kendi bilir. vardır bi planı kafasında orasına biz karısamayız ama futbolculuğu konusunda çoğu izmirli gibi bende garanti verebilirm.

Galiba serdarı da aldık,hakkaten üzüldüm.

Bu adamı alırsak bizim serdar eylik ne olacak,keza aydın da var berkin'de

hatta santos keita var.zorlarsak caner'de burada oynuyor,aslında zorlamaya gerek yok caner de orada oynuyor.

Umarım yanılırım ama bana yanlış transfer gibi geliyor.

Onceden de soyledigim gibi, gelmesine hayir demem ama gelirse kendisini yeniden ispatliyacak olmasinin bilincinde olarak dusuk bir yillik ucreti kabul etmesi sarti ile.

Rijkaar altinda cogu genc oyuncular cok iyi atamalar yapabilirler.

bu transfer hakkinda zaten fazla soze gerek yok. bu genislik acisindan bir transfer dir. asil problemlerimizi veya baska sekilde asil ihtiyacimiz olan bir transfer degildir.

Galiba serdarı da aldık,hakkaten üzüldüm.

Bu adamı alırsak bizim serdar eylik ne olacak,keza aydın da var berkin'de

hatta santos keita var.zorlarsak caner'de burada oynuyor,aslında zorlamaya gerek yok caner de orada oynuyor.

Umarım yanılırım ama bana yanlış transfer gibi geliyor.

Serdar Eyilik ile Aydın'ın daha bir numarasını göremedim.Santos alınmaz,Keita zaten banko,Caner'inde alınacağını pek sanmıyorum.Yani anlayacağın Serdar bir tek Keita'yla çekişir.Bana göre çok iyi bir yedek olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt