Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Batdal ve Serdar Özkan Galatasaray'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mehmet Batdal

Pektemek'te alınır kafanızı yormayın :) Adamlara Serkan'ı falan verdik bedavaya. Bir getirisi olacaktır :)

Pektemek ile ikisi yedek olurlar işte.

Menajeri %80 bitti dedi.

bkz gökhan unal seneye yuzde 80 GALATASARAYDAYIM :d

Valla kafama güneş geçtiği için yanlış algılamamışsam öyle.

Daha önce Manisaspor'la anlaştığı yönünde haberler yapılmıştı...

Benmde kafamaı bu karıstırıyor mehmet sezon ortası manısaya satılmıstı ama duyduğum kadarıyla bı madde varmıs buca süper lıge cıkarsa transfer iptal olur gıbı bısıydı .

Neden bu kadar önyargılısınız,bakın beyler Hakan Şükür ler,Arif Erdeml er,gökten zembille inmedi,onlarda nerelerden geldi

Zamene taraftarları da sizin gibi yapsaydı bugün efsane olan adamlarınız olmazdı.

Bırakın bu işler şu adam yabancı pasaportlu olsaydı çoğunuzu salyları akardı.

Bak bakalım Luca Yoni,Ballack,Lampard ,kaç yaşından sonra nerelere gelmişler.

Mantıklı yorumlarda bulunun.

Türkiye'deki dinamiklerin İngiltere gibi çalıştığına inanmadığım için öyle düşünüyorum. Türkiye'de 24 yaşına kadar ikinci ligde oynamış bir oyuncu kendini nasıl geliştirsin? Hiçbir oyuncunun zaten altyapısı sağlam değil. Bu adam gelecek muhtemelen hayatında görmediği 4-3-3'de gerektiğinde sırıtmadan oynayacak öyle mi? İşin mental boyutunu hiç hesaba katmıyorsunuz. Bir oyuncunun gelişmesi için mental olarak iyi olması lazım 24 yaşına kadar Türkiye ikinci liginde oynamış adam mental olarak ne kadar gelişmiş olabilir? Süper Lig'dekilerin bile hali ortada. Lampard falan eğer seçme olarak transfer edilmişse mental olarak o özelliklere sahipmiş demek ki. İngiltere'de bile 24 yaşından sonra keşfedilen oyuncu sayısı azdır.

Ayrıca öyle tamamen ön yargı veya kuru bilgi ile yaklaşmıyoruz. İzlediğim kadarı ile ben tarz olarak da bizim sisteme uygun bulmuyorum. Çünkü izlediğim kadarı ile bana statik oynayan bir isim gibi geliyor. Bizim forvetin hareketli olması lazım. İşte yaşı itibari ile, mental durumu da düşününce 24 yaşından sonra oyununa böyle bir özellik katacağını, üstüne üstlük iyi olduğu konuları da geliştirip üst düzey bir forvet olacağına pek inanmıyorum.

mehmet aslında boyuna göre hızlı bir oyuncu güçlüde ama bitiriciliği zayıf çoğunluğu özetten bir ekre canlı izledim bu kanıya vardım...

her hafta izleyen arkadaslarim cok begeniyorlar.gelirse is yapar deniyor ama bilmiyorum hic biriniz begenmemissiniz.

Elin adami gider çin veya japon liginden oyuncu getirir büyük kulüp olur, biz kendi 2. ligimizden oyuncu aliriz millet izlemeden saçma sapan yorumlar yapar. Allah bilir çin liginden adam getirirsek ne olacak.

ağır adamsa işi zor bizde, forvete seri adam lazım

sana pek fazla katılmıyorum renkdas bence forvet seri olmaktan ziyade nerede duracağını cok iyi bilmeli örneğin bir zamanlar bizde oynayan bratu kadar seri bir forvet görmedim ben ama adamda bitiricilik sıfırdı bu nedenle seri olması bir işe yaramıyordu bu transfer eğer gercekleştiyse bekleyip görmek lazım diyorum.......

Serdar Özkan Galatasaray'da!

Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen ve yaklaşık 7 yıldır siyah beyazlı takımın A takımında forma giyen Serdar Özkan Beşiktaş'tan ayrıldı.

Son 7 yılda Beşiktaş dışında farklı takımlarda da dönem dönem kiralık olarak forma giyen genç oyuncunun, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcu arkadaşları ve tesis çalışanlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Beşiktaş'ın yarın oynayacağı Bursaspor maçı kadrosuna da alınmayan Serdar Özkan'ın, bugün tesislerden eşyalarını toplayıp ayrıldığı ifade edildi.

Bu sezon sonu Beşiktaş'la sona erecek olan sözleşmesini yenilemeyen Serdar'ın, büyük ihtimalle önümüzdeki sezondan itibaren Galatasaray forması giyeceği kaydedildi. Yaklaşık bir aydır Sarı-kırmızılı kulüple görüşmelerini sürdüren Serdar'ın pazartesi günü Galatasaray ile yaptığı anlaşmanın basına açıklanması bekleniyor.

Serdar'ın Galatasaray'la kaç yıllık sözleşme imzalayacağı ve alacağı ücretin detayları ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Kaynak : DHA

Bank Asya 1. Lig'den Turkcell Süper Lig'e yükselen Bucaspor'da, golcü futbolcu Mehmet Batdal, ''Transferimle ilgili kesinleşmiş bir şey yok'' dedi.

Batdal, yaptığı açıklamada, transferiyle ilgili bir takım haberler çıktığını, ancak herhangi bir gelişmenin olmadığını söyledi. Bu akşam kupa törenlerinin bulunduğunu ve takımıyla birlikte Süper Lig'e çıkmanın keyfini yaşamaya devam ettiğini kaydeden Batdal, ''Transferimle ilgili kesinleşmiş bir şey yok. Önümüzdeki günlerde her şey netleşir'' diye konuştu.

Bu sezon Bucaspor formasıyla 30 maçta 16 gol kaydeden golcü oyuncunun, kulübüyle sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona erecek.

Cevap: Serdar Özkan Galatasaray'da | DHA

Insallah yararli olur. Son sansi. Faydalanabiliriz. Genc olmasi ve potansiyeli olmasi transferine karsi cikmami engelliyor. Ne sevindim ne kizdim. Hayirli olsun dogruysa ne diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt