Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

hıncalı dün izledinmi? aynılarını dedi. şu anki polatı tanıyamıyorum dedi, daha sonra da ipleri başkasının elinde dedi ama gerisini getirmedi salak mehmet aslan da konuyu deşmedi... acaba bildiği bişey mi var

Yok ya o anlamda demedi onu bence. Artık ip kongrenin elinde dedi. Seçim kararı alıp almamak onun elindeydi ya. Şimdi kongrenin elinde anlamında söyledi. Gerçi yine kongrenin elinde dğil ya. en azından mahkeme falan ugrasmak zorunda kalacak

kongre üyesi olmak okadar kolaymi? aidat nekadar acaba? bende üye olucam

biri demisti polat mahkemeye gitse bile karar degismez sadece sürec uzar demisti.ama kim oldugunu hatirlamadim

Harbiden ya. Ben de olmak istiyorum. Nedir şartları okumak lazım. Bir ara okumuştum. İlk üyelik biraz pahalı galiba 10.000 tl miydi neydi sanırım. Yanlış mı hatırlıyorum. Bakmak lazım. Çok isterim.

hayri kozak cikipta biseyler söylesin yaw

Çok tuhaf...

Arkadaş idari yönden ibra edilmesi çok saçma olurdu çünki yönetim kurulu dağılmıştı...

Tüzük zaaten eski kuralların 31.12.2011 tarihine kadar geçerli olduğinu yazıyor.. Mahkemeye ne gerek var, gir seçime tekrar...

ipler azizenin elinde, kukla gibi oynatıyo polatı...

bi insan bukadar değişemez.. okadar aktif bi adamın pasif olması , sezgini bütün herkes istememesine rağmen ısrar etmesi, 20:45 olayından azizin kankalığına geçiş yapması... ben bunları açıklayamıyorum... hıncal da aynı şeylerden bahsetti bence düşündüğü bişeyler var

Harbiden ya. Ben de olmak istiyorum. Nedir şartları okumak lazım. Bir ara okumuştum. İlk üyelik biraz pahalı galiba 10.000 tl miydi neydi sanırım. Yanlış mı hatırlıyorum. Bakmak lazım. Çok isterim.

Evet 10. 000 Tl gibi bir rakam hatırlıyorum ben de.

polatin yalanlari diz boyu.beni anca taraftar asar dedi.eee istemiyoruz gitsene.kongrede divanin karari kararimdir dedi.eee gitsene.bu adam yalan makinesi

dinsize polat allah bir dese.adam inanmaz,okadar yalanci yani.(tövbe tövbe)

Ulan Tüpçü başiktaşa musallat oldu diye dalga geçerdik. Gülme komşuna gelir başına

Üst Alt