Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

misimovice transferin son günü 8.5 milyon euroya alip bahane üreterek kadro disi birakip sonra 4.5 milyona satmalari bana cok garip geldi.bu iste baska birsey var.ayrica zapata-stancu-culio transferlerindede var.romanya liginde hicbir futbolcu 5 milyon euro etmez.ayrica stancu romanyada yillik 100 bin aliyorsa bizde 1 milyon euro aliyor.nasil oluyor?

var bişeyler var. inşallah çıkar ortaya da daha da rezil olur. gerçi bizde oluruz. devrik başkan dan sonra hortumcu başkan:)

eger mahkemeye giderse bu sefer mali olarakta ibra edilmez ve tüm kaynaklar incelenir.

sezgin resmen hortumladi zaten.ayrica bu polatla sezgin ararsinda ne var anlamadim gitti.

Adnan Polat' ın "pes etmesi" için yapılması gereken ne kaldı, fikri olan varmı?? Ben 1 saatdir düşünüyorum bulamadım!!

kulüp binasini basip bir güzel sopa atmaktan baska bisey gelmiyor aklima

Cevap: Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

mahkeme konusunda ısrarcı olursa bence çelebi ve haşhaş da istifa edebilir.

ulan ne guzel anlatırdı be. mali işleri şuna verdim, işte amatörleri şuna verdim, sprtif işleri şuna verdim falan derdi. bizde herşey yolunda falan zannederdik. lanet olsun

2 kisi daha istifa ederse mahkeme yolu kapaniyormu? yoksa sadece secim tarihi hizlaniyormu?

Polat milli maç arasını iyi değerlendirdi. İnşallah 10 nisan'da seçim kararı almış bir Başkan olarak stada gelir.

celebi ve hashas gibi adamalr divani karsilarina lamz diye düsünüyorum ama polat bu onalrida kandirir

bilmiyorum işte onu. bence yonetım duser. otomatıkman secim kararı alınır. mahkemeyi baglamazx yanı herlade. ya da öyle olsun ıstedıgım ıcın boyle soyluyorum

bilmiyorum işte onu. bence yonetım duser. otomatıkman secim kararı alınır. mahkemeyi baglamazx yanı herlade. ya da öyle olsun ıstedıgım ıcın boyle soyluyorum

zaten oyle

2 kisi istifa ederse yonetim dusuyor

karar alamazlar

su an yedekuye kalmadi zaten

secim olsunda istedigi kadar mahkemeye gitsin.ztaen bisey yapamaz.benim korkum sadece secim sürecinin uzamasi yoksa polat artik baskanligi rüyasinda görür

arkadaslar sizde derin galatasaray istifa etmeleri iicn girismleri varmidir.

Böyle bir şey yaparsa imzalar havada uçuşur.Toplatırlar noter huzurunda.Olağanüstü seçim olur.Eğer Polat aklanıp kongreyi tekrarlatırsa bu süreçte,MALİ OLARAK DA İBRA EDİLMEZ,KULUP ÜYELİĞİNDEN BİLE İCRA EDİLEBİLİR.TARAFTAR HER MAÇ POLAT'I ANAR en kibar tabir ile.

Mahkemeymiş, istifaymış artık çok da önemli değil.

Önemli olan bugüne kadar yaşananların, Galatasaray tarihine kara bir leke olarak geçmiş/geçecek olmasıdır.

Kendi hesabıma, bu durumun sorumlularını hiç bir zaman affetmeyeceğim.

Yazıklar olsun.

Hem de binlerce kez.

Üst Alt