Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız" - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"

Takım hafta sonu ezeli rakibi ile maça çıkacak. Neyin ne olacağı belli değil. Hani şeffaf yönetim ? Söyle arkadaş neyin ne olduğu Rijkaard mı gidiyor Futbolcular mı kadro dışı kalacak. Belli olsun bu belirsizlik.

Zaten muhabirlerden biri Helvacı giderken en doğru sözü söyledi "Bu ne rezillik ya"

Bence Rijkaard ile yolları ayırma kararı alındı. Kararın tebliği ve tazminat gibi nedenlerle şimdilik bir açıklama yapmadılar. Devam etme kararı alınsa şimdiden bildirilirdi.

Muhabirin biri özetledi durumu ben böyle rezillik görmedim

aziz konya macindan sonra goruselim demistir herhalde koskocaman bir yuhhhhh hepinize yonetim.. :mad:

G.Saray'da beklenen yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Sarı kırmızlı yönetimin toplantısı sonrası konuşan Mehmet Helvacı, "Bazı kararlar aldık ama şu anda açıklayamıyoruz. Önümüzdeki günlerde herşey netleşir" dedi.

Yeterrrrrrrrrrr artık yeterrrrrr ya adam gibi adamları yönetime alıp devam edin ya da işi profesyonellere bırakın. Bir kere haldun babanın istifası ve takımdaki çirkef oyuncuların gönderilmeyişi tamamen sistem hatasıdır.

Bu Helvacı ne pişkin insandır taraftarla güle güle gözlerinin içine baka baka dalga geçiyorlar. Utanıyorum.

Rezillik diz boyu.YÖNETİM İS-Tİ-FA.

MEHMET HELVACI AÇIKLAMALARI MEALİ

_Karar aldık ama ne olur bilinmez.Ölümdlü dünya.Azize Bey'e danışmak lazım.

_Önce bir yenilelim şu Kadıköyde 11 sene olsun,rahatlayalım ondan sonra açıklarız

Rjkaard ile yollarımız ayrıldı.

Baros'a para cezası verildi derler heralde.

Korkarım bunlar fenerden fark yememizi bekliyorlar. Skor zaten kendiliğinden gelsin Rijkaard'ı kovmaya bahane olsun.

edit

Bu yaşımda beni sinir hastası yapacaklar.Bir senedir alkol almıyorum ama bu pişkin adamlar yüzünden alkolik olacağım.Bugün gerçekten içmeyi düşünüyorum.Arkadaşlar çok kötüyüm ya :( bunlar yüzünden ne hale geldik.

İyide bu tazminat olayında fenerbahçe maçından sonra açıklarsa ne oluyor. Daha mı az para vereceğiz ? Yoksa Rijkaardın istifa etmesini mi bekliyorlar ? Eziyet ediyorlar herkese.

Karar ; fenerden fark yiyelim o zaman belki istifa eder bizde tazminat ödemeyiz.

Tazminat yüzünden yollar ayrıldı diyemiyor yönetim.Başka bir açıklaması yok bunun.''Bazı kararlar aldık ama şu anda açıklayamıyoruz'' cümlesi en büyük ipucu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt