Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalar

Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalar

Bu adam aslında bir ekip kurmuş kendi içinde. O maçlardan sonra konuşmasının da tek sebebi var. Hukuk adamı, savunma yapılacaksa ve iyi bir savunma isteniyorsa bundan başkası orada konuşamaz. Kaldı ki bu adam bir 2. başkandı. Kulüp başkanlarının maçtan sonra konuşması bana hep saçma gelmiştir. Bu olay bir tek bu kulüpte oluyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş 2., 3. adamlarını kamera karşısına gönderir örneğin. Şekip Mosturoğlu, Nihat Özdemir, zamanında Mahmut Uslu, Mete Düren, zamanında Sinan Engin falan. Bence doğru olanı da bu.

ama o dedigin adamlar futbolla ilgilenen adamlar

bu adamin ne alakasi var mactan sonra konusacak adammi yok

sezgin niye konusmuyor?

yada biz maci kazaninca neden polat cikiyorda kaybedince bu adamin konusmalarini dinliyoruz?

bu adam demiyormu futbolla pek ilgilenmem sezgin bir gun bana kalkip floryanin civisi cikmis dedi bende sinirlendim senmi diyorsun bunu isin ne diye.

ben kafamda bazi noktalari dolduruyorum bu adam konusunca

hukukcu kolay kolay bos konusmaz

seni yanlis yere yonlendirebilir anca (mac sonrasi konusmalari)

ama artik oyle bir derdi yok

bariz muhalefet cunku rahatca soyluyor

bence abartiyoruz

polat bu adami zorla konusturmasa malubiyet sonrasi

boyle nefret etmezdik

bazi seylere inaniyorum

hagiyle daha once calistim yapmayin rijkaardi yollayim camiasi umutsuz birakmayin dedim

hagiyi gondermek uzere getirmeyin dedim diyor

Adamın her yeri yalan dolan Serdar yapma allasen. Ben birleşmeyle uğraşıyordum, takımla hiç ilgim yoktu FR gönderilinceye kadar diyen adam ertesi günkü demecinde Hagi'yi Skibe den sonra getireceklerdi ben engelledim diyor. Eğer bu adam sana senin adın Serdar diyorsa git nufus memurluğuna bir sor kesin değildir. Sen millete çok çabuk yön değiştiriyor diyorsun, kendine bak bide. Son durumlar seni saflaştırmış zehir Serdar :)

Helvacı bence Ünal Aysal yönetiminde görev alamayacağını anladı ve böyle konuşmaya başladı.Çıkarcı herifin teki.Polat ne ise helvacı helva o.

Ama helal olsun.Hala istifa etmedi.Çok geniş mesebliymiş Adnan Polat gibi.

I ıh, bu bir fırsat kollamaktır. Şu ortamda Adnan Polat ne dese inanılmayacak. Eğer dedikleri doğru bile olsa Rijkaard'ın gönderildiği basın toplantısı sonrası çıkan haberlerden biri de Işın Çelebi'nin buna çok itiraz ettiği, yönetimde buna tek başına karşı çıktığı haberleri. Şu an Işın Çelebi 2. başkan, Helvacı vasıfsız. Sence Işın Çelebi'nin o noktada olması gerekmez miydi? Sonuçta yönetimi karşısına alan adamdı o dönem. Bu işte bir terslik var, o terslik de Mehmet Helvacı'nın samimiyetsizliği.

niye samimiyetsiz olsun

hepimizin illallah ettigi adama korkmadan tek savas acan adam bu

bariz bir sekilde imza topluyorum diyor

Adamın her yeri yalan dolan Serdar yapma allasen. Ben birleşmeyle uğraşıyordum, takımla hiç ilgim yoktu FR gönderilinceye kadar diyen adam ertesi günkü demecinde Hagi'yi Skibe den sonra getireceklerdi ben engelledim diyor. Eğer bu adam sana senin adın Serdar diyorsa git nufus memurluğuna bir sor kesin değildir. Sen millete çok çabuk yön değiştiriyor diyorsun, kendine bak bide. Son durumlar seni saflaştırmış zehir Serdar :)

out of context

ben helvacinin laflarinda dogruluk payi fazla diyorum

siz adama salliyorsunuz bana salliyorsunuz

ben helvaci yonetimde olsun yada baskan olsunmu diyorum:)

once okudugumuzu anlayacagiz sonra yorum yapacagiz

korkmayin unal aysal hakkinda dedikleri hakli cikabilir diye

prensiplere bakin

Gorursunuz ibra edildikten sonra istifa edecek. Onun derdinin ne oldugu besbelli sadece kendini dusunen bir adam Helvaci. Ibra edilmez ise yonetim o zaman yandi tabi cunku 5 sene secilme hakkini kaybedecek.

Dediklerini tek tek ele alalim.

*Ünal aysaldan özür bekliyorum.

Ne diye? Olasi secimde seni listesine almayacagi icin mi?

*Seçim kaçınılmaz ve zorunludur.

O zaman digerleri gibi sende simdiden istifa et! Mesaji ustune yolla!

*Başkan mali genel kurul un ardından seçim ile ilgili açıklama yapacaktır.

Camia icersindeki umut bu. Herkez dusunuyor bunu.

*Ünal aysal Galatasaray üzerinden para kazandığını açıklamalıdır.

Nerden ciakrmis bunu iftira atmak bedeva. Kendisi bu konuda baya ustad oldu bu aralar.

*Hagi zaten gönderilmek üzere getirilmiş bir hocadır.Önceden söylemiştim.

Bunu herkez biliyordu zaten bilmeyenin zekasindan suphe etmek lazim.

*Mali genel kurulda Hagi gidecektir. Belki şimdiden gitmiştir açıklanmıyordur.

Cogu kisinin tahmin ettigi durum yine. Dusunlmeyen birsey degil.

Unal Aysal'a atmaya calistigi bos iftiralar haricinde bilinmeyen dusunulmeyen birseyler soylememis Helvaci... Neyine kulak verecegiz bu abimizin? Amaci belli biraz daha uyanik olun lutfen.

ama o dedigin adamlar futbolla ilgilenen adamlar

bu adamin ne alakasi var mactan sonra konusacak adammi yok

sezgin niye konusmuyor?

yada biz maci kazaninca neden polat cikiyorda kaybedince bu adamin konusmalarini dinliyoruz?

bu adam demiyormu futbolla pek ilgilenmem sezgin bir gun bana kalkip floryanin civisi cikmis dedi bende sinirlendim senmi diyorsun bunu isin ne diye.

ben kafamda bazi noktalari dolduruyorum bu adam konusunca

hukukcu kolay kolay bos konusmaz

seni yanlis yere yonlendirebilir anca (mac sonrasi konusmalari)

ama artik oyle bir derdi yok

bariz muhalefet cunku rahatca soyluyor

Sezgin konuşturulur mu bu yıl? Eskiden konuştu konuştu, geçti videoyla toplantılar yaptı, ipi çekildi bu yüzden. Taraftar da sevmiyor, Adnan Polat yapar mı bunu? Akıl var mantık var, kafadan ters iş. Mete Düren'in futbolla işi ne? Ne bileyim, Helvacı'dan daha fazla ne yapmış? Şekip Mosturoğlu da avukat değil mi? Ben yanlış biliyorsam affola ama bildiğim kadarıyla kulübün hukuk işlerini yürüten adam. Şekip Mosturoğlu sürekli kamera karşısında, her basın toplantısında Aziz Yıldırım'ın yanında, en kötü ihtimalle tek başına yapıyor.

Helvacı'nın sıfatı gereği kamera karşısına geçtiğini düşünüyorum. Adnan Polat'ın kazandıktan sonra konuşması için tek sebep söyleyebilirim. Adam mutlu, sevincini paylaşacak elbette. 1-2 kelam söylemesi normal -ki bu yıl öyle kamera karşısında görmedim bile.

Ntvsporda Spor merkezi programına telefonla katılan Mehmet helvacı önemli açıklamalarda bulundu.

*Ünal aysaldan özür bekliyorum.

*Seçim kaçınılmaz ve zorunludur.

*Başkan mali genel kurul un ardından seçim ile ilgili açıklama yapacaktır.

*Ünal aysal Galatasaray üzerinden para kazandığını açıklamalıdır.

*Hagi zaten gönderilmek üzere getirilmiş bir hocadır.Önceden söylemiştim.

*Mali genel kurulda Hagi gidecektir. Belki şimdiden gitmiştir açıklanmıyordur.

GSC Haber

cümleye dikkat...!!!

belli ki ya toplantilara alinmiyorlar veya kararlara karistirmiyorlar (polatin istifasini istedigi 3 yönetici), kararlardan haberdar olmadigina göre

niye samimiyetsiz olsun

hepimizin illallah ettigi adama korkmadan tek savas acan adam bu

bariz bir sekilde imza topluyorum diyor

Açar tabii, madem o kadar Adnan Polat'ı devirme meraklısı, kulübün menfaati için uğraşıyor, tıpkı diğer "uğraşıyorum" diyen Ünal Aysal, Faruk Süren, İnan Kıraç gibi, neden onlarla birlik olup da gücüne güç katmıyor? Tek açıklaması var, amacı Adnan Polat'tan kulübü kurtarmak değil, yönetimi devralmak. Kulübü değil, kendi imajını düşünüyor.

Sezgin konuşturulur mu bu yıl? Eskiden konuştu konuştu, geçti videoyla toplantılar yaptı, ipi çekildi bu yüzden. Taraftar da sevmiyor, Adnan Polat yapar mı bunu? Akıl var mantık var, kafadan ters iş. Mete Düren'in futbolla işi ne? Ne bileyim, Helvacı'dan daha fazla ne yapmış? Şekip Mosturoğlu da avukat değil mi? Ben yanlış biliyorsam affola ama bildiğim kadarıyla kulübün hukuk işlerini yürüten adam. Şekip Mosturoğlu sürekli kamera karşısında, her basın toplantısında Aziz Yıldırım'ın yanında, en kötü ihtimalle tek başına yapıyor.

Helvacı'nın sıfatı gereği kamera karşısına geçtiğini düşünüyorum. Adnan Polat'ın kazandıktan sonra konuşması için tek sebep söyleyebilirim. Adam mutlu, sevincini paylaşacak elbette. 1-2 kelam söylemesi normal -ki bu yıl öyle kamera karşısında görmedim bile.

bence buyuk bir komplo teorisi

sekip dedigin adam federasyonda falan calismis adam futbolun icinden gelmis adam cok farkli

bu adam bildigin ogretim uyesi avukat, resmen birlesme icin alinmis

sen oyle korkaksinki

kendini ve can yoldasini basinin onune atamiyorsun

bu adami yolluyorsun konussun diye

bu adamda cok guzel aliyor ocunu:)

ben mutluyum sahsen

sonucta ben ne istiyorsam o yonde hareketler bunlar

Açar tabii, madem o kadar Adnan Polat'ı devirme meraklısı, kulübün menfaati için uğraşıyor, tıpkı diğer "uğraşıyorum" diyen Ünal Aysal, Faruk Süren, İnan Kıraç gibi, neden onlarla birlik olup da gücüne güç katmıyor? Tek açıklaması var, amacı Adnan Polat'tan kulübü kurtarmak değil, devralmak. Kulübü değil, kendi imajını düşünüyor.

asil sizin dediginiz gibi istifa etse baskan adayiyim der aslan gibi hemde herkes derki

vay beeeee adam dayanamadi bakti yanlis isler yapiliyor istifa etti aday oldu:)

bkz. cemal

ama adam diyorki size secime gidin diyorum gitmiyorsunuz

evet sekil olarak yanlis ama teoride dogru bir hareket

baskan olmak isteyenler ne yapiyor

istifa ediyor baskanliga adayim diyor daha secim bile yokken

adam acik acik ben imza topluyorum polatinda haberi var sayidan ne topladigimdan dedi:)

10 dakika once dedi bunu

bence buyuk bir komplo teorisi

sekip dedigin adam federasyonda falan calismis adam futbolun icinden gelmis adam cok farkli

bu adam bildigin ogretim uyesi avukat, resmen birlesme icin alinmis

sen oyle korkaksinki

kendini ve can yoldasini basinin onune atamiyorsun

bu adami yolluyorsun konussun diye

bu adamda cok guzel aliyor ocunu:)

ben mutluyum sahsen

sonucta ben ne istiyorsam o yonde hareketler bunlar

Bu adam nasılsa seçimi kazanamaz. En başta yola çıkarken, yani muhalefet olarak, destek göreceğini umdu. Destek görseydi eğer kongre üyelerinden şu an bu kadar konuşmaz, sakin ve derinden seçim çalışması sürdürürdü. Destek göremediği için de bu kadar çok konuşuyor, başka çaresi yok çünkü. Konuşmazsa unutulacak, havada kalacak bütün söyledikleri. Destek görebilecek bir adam olsa, Adnan Polat "istifa etsinler" dediğinde bütün salon alkışlamazdı. Mehmet Helvacı tam bir "balon" olarak kaldı.

asil sizin dediginiz gibi istifa etse baskan adayiyim der aslan gibi hemde herkes derki

vay beeeee adam dayanamadi bakti yanlis isler yapiliyor istifa etti aday oldu:)

bkz. cemal

ama adam diyorki size secime gidin diyorum gitmiyorsunuz

evet sekil olarak yanlis ama teoride dogru bir hareket

baskan olmak isteyenler ne yapiyor

istifa ediyor baskanliga adayim diyor daha secim bile yokken

adam acik acik ben imza topluyorum polatinda haberi var sayidan ne topladigimdan dedi:)

10 dakika once dedi bunu

İmza işi zor abi.:) Bu kulübün öyle ağır bir tüzüğü var ki imza toplamak için çok büyük bir organizasyon lazım. Tam sayıdan emin değilim ama işleyişin tamamlanması için 6000 kongre üyesinin imzasını alacaksınız ve bunların hepsinin olağanüstü kongre günü salonda bulunmasını sağlayacaksınız. Sayıdan emin değilim ama. 2000-3000-4000 falan da olabilir ama dünyanın dört bir yanında kişisel işlerini yürüten, farklı yerlerde farklı şeylerle uğraşan binlerce insanı aynı gün kongre salonuna toplamak çok basit bir tabirle makat ister.:)

Üstelik bu imza toplaması gereken kişiler de rastgele kongre üyeleri değil. Belli başlı bir listeden o sayıyı çıkarması gerekiyor. Yani üyeliğinin en az 10. yılını doldurmuş olması gibi atıyorum.

Not: Bu benim bildiğim tüzük. Yanlış biliyor da olabilirim, değişmiş de olabilir. Çünkü bunu önceden duymuştum.

Bu adam nasılsa seçimi kazanamaz. En başta yola çıkarken, yani muhalefet olarak, destek göreceğini umdu. Destek görseydi eğer kongre üyelerinden şu an bu kadar konuşmaz, sakin ve derinden seçim çalışması sürdürürdü. Destek göremediği için de bu kadar çok konuşuyor, başka çaresi yok çünkü. Konuşmazsa unutulacak, havada kalacak bütün söyledikleri. Destek görebilecek bir adam olsa, Adnan Polat "istifa etsinler" dediğinde bütün salon alkışlamazdı. Mehmet Helvacı tam bir "balon" olarak kaldı.

yahu cemal ozgorkey denen arkadasin destegimi var?

baskan adayiyim demek kolay

demiyorsa baska birsey vardir icinde

bu adamin popularitesi cemalin yaninda dag kalir iyi/kotu farketmez

hepimiz biliyoruzki simdi istifa edip girse kongrede cemalden falan cok oy alir adam eski toprak:)

ama o yolu secmiyor, bir cok kez secebilirdi eminim

bir laf etti cok hosuma gitti

soru: sizce bu hafta sonu secim karari cikacakmi?

cevap: bunu bilemeyiz ama gorusum su- biz boyle surekli baskana istifa et dedikce cok daha kotu etkiliyor durumu ve kendine yediremiyor baskan ve bu istifa surecini secim kararini geciktiriyor

elbet secim olacak bu durumda isler devam etmez ama hafta sonu olmayabilir

tek istegim kisilerin kendilerini GSin menfaatlerinin onune koymamalari ve gurur meselesi yapmamalari olaylari

bence su an olan bu

İmza işi zor abi.:) Bu kulübün öyle ağır bir tüzüğü var ki imza toplamak için çok büyük bir organizasyon lazım. Tam sayıdan emin değilim ama işleyişin tamamlanması için 6000 kongre üyesinin imzasını alacaksınız ve bunların hepsinin olağanüstü kongre günü salonda bulunmasını sağlayacaksınız. Sayıdan emin değilim ama. 2000-3000-4000 falan da olabilir ama dünyanın dört bir yanında kişisel işlerini yürüten, farklı yerlerde farklı şeylerle uğraşan binlerce insanı aynı gün kongre salonuna toplamak çok basit bir tabirle makat ister.:)

Üstelik bu imza toplaması gereken kişiler de rastgele kongre üyeleri değil. Belli başlı bir listeden o sayıyı çıkarması gerekiyor. Yani üyeliğinin en az 10. yılını doldurmuş olması gibi atıyorum.

Not: Bu benim bildiğim tüzük. Yanlış biliyor da olabilirim, değişmiş de olabilir. Çünkü bunu önceden duymuştum.

olabilir ama

helvaci: bu imza isinden hangi sayiya ulasildigindan tabiiki en az benim kadar haberi var baskanin dedi:)

Üst Alt