Mehmet Özcan Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adami tanimiyorum iyi mi kotu mu bilmem ama Mehmet ozcan Mehmet Ozcan diye kafamizi sisirdiler simdi de olmaz bu adam diyorlar Antuyla dalga geciyoruz ama onlardan bek bi farkimiz yok .

2 sene önceki haliyle şimdiki hali arasında fark var demekki. Sence çok mu uzak ihtimal?

Bir boku da beğensen keşke ya, her şeye eleştiri, laf, hakaret, küfür.

Sürekli laf attığın zihniyetten farkın yok.

2 sene önceki haliyle şimdiki hali arasında fark var demekki. Sence çok mu uzak ihtimal?

Bir boku da beğensen keşke ya, her şeye eleştiri, laf, hakaret, küfür.

Sürekli laf attığın zihniyetten farkın yok.
Simdiki yorumum da kufurde yok hakarette yok elestiri konusunda hakli olabilirsin ama Forumun yarisi zaten surekli bos bos elestiri yapiyor.Durup dururken kimseyi hakaret etmem ben.

Tqylan'in onune degil arkasina adam lazım bence. En azindan yanina. Cocugun belli meziyetleri varsa faydalanmak gerekir.

Taylan'ın Galatasaray'ın tartışmasız 6 numarası olması için daha bir 1.5-2 yılı var diye düşünüyorum. O kadar bekleyecek sabrımız ve lüksümüz varsa bekleyelim ama Karagümrük, Fener, Rangers ve bize önde basan pekçok orta düzey üstü rakibe karşı maçlarımız da gösterdiği üzere Taylan şu an itibariyle bizim tüm ihtiyaçlarımıza cevap verecek kabiliyette bir 6 numara değil. Sivas deplasmanı gibi 8 numaraları Arda-Belhanda-Feghouli gibi toptan ayağı pas yapan adamları yanyana dizmediğimiz sürece de kolay kolay olmayacak gibi. Bence o pozisyonda ciddi kaliteye ihtiyacımız var, Taylan gibi yırtıcı ve gole yakın orta sahaya da 8 numarada. Taylan Galatasaray'ın tartışılmaz ve değişilmez orta saha oyuncusu olabilir ama bulunduğu pozisyonda değil diye düşünüyorum.

Yazin bedavaya yedek olarak gelsin. Sorun yok. Ocak ayinda ama 3 tane ilk 11e transfer yapilmasi daha önemli. Salih Ucan, Mehmet Özcan ve Kenan gibi oyunculari onlardan sonra yazin icin paketlesek, cok sorun yapan olmaz. Cok yüksek maas vermezsek, zaten Mehmeti anadolu takimina bedavaya postalayabiliriz hic tutmazsa.

Taylan'ın Galatasaray'ın tartışmasız 6 numarası olması için daha bir 1.5-2 yılı var diye düşünüyorum. O kadar bekleyecek sabrımız ve lüksümüz varsa bekleyelim ama Karagümrük, Fener, Rangers ve bize önde basan pekçok orta düzey üstü rakibe karşı maçlarımız da gösterdiği üzere Taylan şu an itibariyle bizim tüm ihtiyaçlarımıza cevap verecek kabiliyette bir 6 numara değil. Sivas deplasmanı gibi 8 numaraları Arda-Belhanda-Feghouli gibi toptan ayağı pas yapan adamları yanyana dizmediğimiz sürece de kolay kolay olmayacak gibi. Bence o pozisyonda ciddi kaliteye ihtiyacımız var, Taylan gibi yırtıcı ve gole yakın orta sahaya da 8 numarada. Taylan Galatasaray'ın tartışılmaz ve değişilmez orta saha oyuncusu olabilir ama bulunduğu pozisyonda değil diye düşünüyorum.
Ben de onu diyom şef arkeologum. Asagidaki gibi siralandigimizda 8 numarayi bu cocuga vermeliyiz.
6
8
7-10-11
9

Ben de onu diyom şef arkeologum. Asagidaki gibi siralandigimizda 8 numarayi bu cocuga vermeliyiz.
6
8
7-10-11
9

Evet hocam yanlış analize etmişim. Bu çocuğu birkaç defa izledim 6 numara için fazla yumuşak geldi bana. Berat'ın olası maliyetini düşünürsek bizim ihtiyaçlarımızı zor karşılar gibi görünüyor. Ciddi kalite bir 6 numara ve arkasına Atakan gibi potansiyel daha doğru olur diye düşünmekteyim. Dediğin gibi Taylan da 8 numarada bizim için çok daha faydalı bir oyuncu olur.

Evet hocam yanlış analize etmişim. Bu çocuğu birkaç defa izledim 6 numara için fazla yumuşak geldi bana. Berat'ın olası maliyetini düşünürsek bizim ihtiyaçlarımızı zor karşılar gibi görünüyor. Ciddi kalite bir 6 numara ve arkasına Atakan gibi potansiyel daha doğru olur diye düşünmekteyim. Dediğin gibi Taylan da 8 numarada bizim için çok daha faydalı bir oyuncu olur.
Taylan gecen sene 8 numarada oynadi zaten çok elestirildi.Tekrar oraya gecerse tekrar ayni seyler yasanabilir .Arkasinda Iyi bi Onlibero olursa neler olacak gormek lazim ama umarim Okay veya Seri gibi adamlari almayiz hareketli ve sert bi adam bulursak cok iyi olur.

Taylan gecen sene 8 numarada oynadi zaten çok elestirildi.Tekrar oraya gecerse tekrar ayni seyler yasanabilir .Arkasinda Iyi bi Onlibero olursa neler olacak gormek lazim ama umarim Okay veya Seri gibi adamlari almayiz hareketli ve sert bi adam bulursak cok iyi olur.

Taylan'ın geçen yıl oynadığını bile hatırlamıyorum işin doğrusu, kesin eleştirilmiştir ama. Okay ve Seri birbirinden çok farklı tipte oyuncu. Önlerine Taylan-Belhanda'yla devam edeceksek her türlü Seri tarzı adamı tercih ederim. Belhanda-Kılınç-10 numara Feghouli yapacaksak Rizeli Donsah kadar adam ısıran bir çapa lazım. Hocanın gönlünün ilkine daha yakın olduğunu zannediyorum, o yüzden ilk seferinde kaçırdığımız Biglia gibi beleşe yakın bir kaliteyi kadroya katmak durumundayız. Atakan tarzı bir herifle de diğer oyun tarzını yedekleriz.

Gecen sene Selcuk Taylan'in dakikalarini calmasaydi biraz daha iyi bir fikrimiz olurdu. Bence kendisinden box to box yaratmak icin gec degil. Mehmet kardesimiz de alternatifi olabilir.

2 sezondur bizimle adı geçiyor ve garip bir şekilde taraftara parlattırıyorlar. Bizden uzak kime yakın olursa olsun.

Üst Alt