Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildi

Melo-hamit-selçuk reyis-alper>>>>>>>Selçuk ş-baroni-mehmet topal-mehmet topuz

:)

Herkesin yüzü çıkıyor ortaya.

Bravo mehmet sana yakışanı yap her zaman:yenieek:

Yolu açık olsun. Ben severdim Mehmet'i, karakter sahibi birisiydi. Umarım şikebahçede bu tavrından ödün vermez. Başarılar.

2.800 artı maç başı 15 bin alacakmış, kim verir ya topal'a bu parayı. çökmüş paraya.

Herkesin bir bedeli vardır.Bu adam için Arda'ya sallayanlar da umarım bir daha yapmaz.Arda'ya Arda olduğu için eleştiren veya övenlere ise lafım yok.Umarım o da bir gün FB formasını giymez.Onu kaldıramam ben ayrıca.Topal içinse, FB açısından Emre B.'den daha faydalı bir transfer oldu.Eksikleri budyu zaten,pas yapacak adam çoktu FB'De

volkan

gökhan bekir yobo hasan ali

kuyt m.topal baroni stoch

alex

sow

Büyük ihtimal yeni sezon kadrosu olarak bunu düşünüyor ezik aykut...

Ayrıca adam çok haklı beyler;

Halil Keskiner ‏@keskinerhalil

mehmet topal'ın aldığı parayı öğrenmeden melo'ya imzayı attırmak lazım

Ulan Avrupa'da oynayacağım diye yırtındın 2 sene sonra fenere geldin. Adamlığın bu kadarmış sana yakışanı yapmışsın.

sonuçta ekmegini kazanıyor bu işten.verilen para eger dogruysa kaçırılmaması gereken bir teklif olmuş mehmet için.çünkü oyunu tek yönlü oynayacak bir futbolcuya verilecek para değil açıkçası.emrenin yerine düşünüyorlarsa selçuk şahin varken gerek yoktu,boşuna bi ton para verecekler.mehmetin gitmesi büyük hata ama emin oldugum bişey var,asla emre gibi şerefsiz değil.eminim demeç verirken cok dikkatli konuşacaktır ve belki yanılıyorum ama fenerin bizden aldıgı halde bizim sahamızda alkışlanan tek futbolcu olabilir karakter yapısı itibarı ile..

alex in yaşını, baroni nin istikrarsızlığını, selçuğun kazmalığını düşünürsek, narin futbol yapısı ile bizim için oldukça iyi bir transfer.

emre hayat veriyordu, o takıma. mehmet de var olan hayata can çekiştirir.

arkadaslar, bu net oldu artik. bu ezikler ceza meza almaz artik. yuh be. sow, kuyt, topal ceza hikaye, kiskanmiyorum, iyi topcu demiyorum, keske bize gelselerdi demiyorum, bizim kadromuz halen 10 basar, ben uefa cezasi diyorum, artik almazlar. yuh be arkadas yuh, bu türkiye cekilmez, yeter be,

Mehmet Topal'ı, Arda'dan üstün tutan arkadaşlar bir anda fikir değiştirmişler.

Buradaki bazi yorumlar hakikaten taraftarimiza yakismiyor.Bu adam bize makul bir paraya gelip,bir cok alacagindan vazgecip yanilmiyorsam totalde 6 milyon euro gibi bir para kazandirarak ayrildi.2 sene onceydi ve onemli olcude bu paraya ihtiyacimiz oldugu zamanlardi.

Simdi de tercihini bir baska takimdan,kendisine inanilmaz ucretler oneren bir takimdan yana kullaniyor.Bunlar 15 sene para kazanip sonra bu muslugun kapanmasiyla normal kazanca sahip olabilen kisiler,neden herhangi bir klubu tercih etti diye bu kadar lanetleniyor,orumcek beyinli ya da yakisiksiz is yapan tipler oluyorlar anlamiyorum.

Hayirli olsun sonucta bize para kazandirarak gitti bisey demeye hakkimiz yok istedigi yere gider oynar ha gittigi yerde rezil olur filan o bizi ilgilendirmez.sarpli barisli kadromuz olsaydi kesin alalim derdim ama suanki kadromuzda ceyhun gulselamdan gram fazla etkisi olmaz,olsa zaten fatih hoca teklif sunardi mehmet te bizi secerdi bence fenerli olsa bile.

Şikebahçe'nin orta sahası geçen seneye göre çok zayıfladı. Paragöz Emre gibi birisini bulamazlar.

Bir adam daha alırlarsa ortaya, Mehmet'i savunma ağırlıklı oynatıp Baroni - X şeklinde verimli bir orta üçlüsü saha elde edebilirler. Mehmet'in hücumu verimli değil ama hücumu diğer ikiliye bırakırsa arkayı iyi toplar.

İşin özü onlar adına doğru transfer.

emre çirkefti paragözdü ama iyi oyuncuydu

mehmetle o yerin dolması zor..

mehmet oyunun sadece bir yönünü oynayabiliyor

Üst Alt