Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Tamam herkes kızıyor Mehmete bu para mevzusundan dolayı anladıkta bu kadar küçümsenmesini anlamıyorum.Maliyeti beni ilgilendirmez ama Fenerbahçe gayet düzgün bir transfer yaptı bana kalırsa.Mehmetin Avrupayı haketmediğini söylemek,kötü performans sergilediğini söylemek bana kalırsa tamamen saygısızlıktır.

Tamam herkes kızıyor Mehmete bu para mevzusundan dolayı anladıkta bu kadar küçümsenmesini anlamıyorum.Maliyeti beni ilgilendirmez ama Fenerbahçe gayet düzgün bir transfer yaptı bana kalırsa.Mehmetin Avrupayı haketmediğini söylemek,kötü performans sergilediğini söylemek bana kalırsa tamamen saygısızlıktır.
bu düşüncem yeni değil , bizdeyken gitmesini istemiştim Valencia'ya giderken Valencianın aklından şüphe etmiştim , haklıda çıktım. Valencia elinden çıkartmanın yolunu arıyordu zaten. Mehmet topal bildiğimiz Ayhan Akman dır.

biz 5.5 mile sattık Valencia 4.5 a vermekle zararını kurtardı

emre nereye mehmet nereye oh güzel oluyor fenerin kadrosu git gide zayıflıyor

Emre'nin yerine dolduramaz belki ama Selçuk Şahin'den iyi olduğu da aşikar.

Alex'den yavaş yavaş vazgeçeceğini göz önüne alarak,eğer Diarra tarzı bir transfer yaparlar ve 4-3-3 e dönerler ise ön libero da başarılı olabilir.

Çok fazla küçümsemenin de anlamı yok bana göre.

Denildiği gibi 7-8 milyon bonservis oyuncuya yıllık 3-3.5 verilseydi saçmalık derdim ama bu fiyatlara gayet makul bir Türk oyuncu almış oldular. Türk önlibero kaç tane var zaten piyasada.

"Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde de finale kadar yürüyebilir. " M. Topal

kulübün havasını solumaya başladığı belli olmuş :asd:

Profesyonel futbolcu Mehmet Topalın transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme süresi 4 yıl olup oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücretin dökümü aşağıda verildiği gibidir. Valencia Kulübüne ödenecek bonservis tutarı ise 4.5 milyon Euro'dur" sözlerine yer verdi.

2012-2013 sezonu için garanti ücret 2.000.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2013-2014 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro,

2014-2015 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2015-2016 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

.

Adam 4 sene boyunca maç başılarla birlikte 10milyon tl para alacak gider tabii, valla şu futbolcular çok fena para kazanıyor ya.

5 M ye giden adam 2 sene de istikrarlı laliga tecrübesi üzerine eklenince fener akıllıca bi transfer yaptı...

adam iki senede yaklaşık 60 maç oynamış adamı neden satar ya mali sıkıntı yada adam sakat falan...

tamam herşey bi yana bizim içinde biçilmiş kaftandı neden düşünülmedi anlamıyorum...

umarım hayırsız olur...

Valencia'da ikinci sezonunu geçiren Mehmet Topal, İspanya'daki günleri ve gelecEk planları hakkında açıklamalar yaptı

İşte Mehmet Topal'ın açıklamaları;

"Devre arasında İngiliz kulüplerinden teklifler geldi. Valencia yönetimi bana kesinlikle seni satmayacağız sen bu kulübün geleceğisin dediler. Doğrusu ben de çok mutlu olduğum ve kısa sürede uyum sağladığım kulübümden ayrılmak istemem. Önce omzumdan yaşadığım sakatlık yüzünden 3 hafta idmana çıkamadım. Santander maçında rakiple kafa kafaya çarpıştım. Verilmiş sadakamız varmış. Hastanede kendime geldiğimde ne büyük tehlike atlattığımın farkına vardım. Valencia'da hocamla aram çok iyi, takımın önemli bir parçası olduğumu bana hissettiriyor."

SON SÖZ VALENCIA'NIN

"G.Saray ise benim sadece eski kulübüm değil. Mehmet Topal'ı Mehmet Topal yapan camia. G.Saray benim yuvam, ailem... Avrupa'da hem bayrağımızı hem de Galatasaray'ı temsil ettiğime inanıyorum. Bu ağır bir sorumluluk. Uzun yıllar Avrupa'da oynamak istiyorum... Profesyonel bir dünyanın parçasıyım... Bu yüzden son söz her zaman Valencia kulübünde."

LAKABI TÜRK ÖRÜMCEK

Mehmet Topal'ın Stoke City'e attığı gol, Avrupa Ligi'nde sezonun en güzel golü olmaya aday.

Nerden Nereye..

Üst Alt