Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Hiç yakışmamış,bazı insanlara yakışıyor mesela. Ama Topal'a Fenerbahçe forması yakışmamış.

283643_414099478642619_1431269201_n.jpg

"Topal" demişler, top almış. zuhauhuhdahdhasadshsahdas :asd:

iğrenç biliyorum

GALATASARAY'ın üstünde hiçbir futbolcu görmem.Kim şuanda piyasada isim yapmışsa formasını giydiği,amblemini taşıdığı takım sayesinde olmuştur.Fakat şöyle de bir serzenişim olmuştur.Bizim isim yaptığımız topçuların Avrupa'dan geldikten sonra başka takımlara özellikle FB ve BJK'ye gitmelerini ilk başlarda yadırgıyorum.Sonuçta sende iyi bir iz bırakmışsa bu futbolcunun biraz duygusal yönlerini profesyonelliğinin üzerine taşıması gerekir.

Sonuç itibariyle Mehmet Topal bir futbolcu olarak G.Saray çatısı altında geç de olsa önemli(Gerets zamanında Inamoto'nun yedeği olarak morali çok düşmüştü)başarılara imza atmıştır.Güzel bir para kazandırarak Valencia'ya transfer olmuştur.Verdiği emekler için teşekkürler.Fakat bu saatten sonra Fenerbahçe forması giyeceği için kendisini takip etmeme ve Galatasaray geçmişinde adını fazlaca anmamak üzere noktayı koyuyorum...

Pek üzüldüğümü söyleyemem. Fakat Galatasaray'ın en verimsiz oyuncusunu bile Fenerde görmek istemezdim doğrusu.

Sırf biraz daha fazla para kazanmak uğruna, neden hayallerinizden vazgeçersiniz ki? :ays:

Ulan Mehmet Topal hani Premier lig'de oynamadan ölürsen gözün açık giderdi?

Bu transferle ilgili uc sey diyecem.

1) Kizmiyorum, adam kendi acisindan en iyi tercihini yapmis, zaten Galatasaray'da yetismedi ondan dolayi iyi para veren Fener'i tercih etmesi cok normal. Kisisel acidan kendisine basarilar diliyorum.

2) Fenerbahce boylece bize 5 milyon Euro vermis oldu :D

3) Fenerbahce acisindan anlam veremedigim bir transfer. Hazir Selcuk Sahin duruyorken takimda, 5 milyon odeyip neden herifin kopyasini transfer edersiniz ki mal ezikler? :D

Mehmet topal kazmanın tekidir evet

Takıma katkısı asla emre kadar olamaz bunada evet

Ama adamlar lassana ve tina costayı alırlarsa orta sahalarında mehmet sırıtmaz ve ligin en iyi orta sahası,avrupada hatırı sayılı orta sahalardan biri olurlar

Biz daha geçen yıl kiraladığımız adamı alamamışken adamlar lassana ve costayla uğraşıyor

Eee seksi kulübün seksi başkanı.Lütfen artık biraz frikik var artıkkk

Bu transferle ilgili uc sey diyecem.

1) Kizmiyorum, adam kendi acisindan en iyi tercihini yapmis, zaten Galatasaray'da yetismedi ondan dolayi iyi para veren Fener'i tercih etmesi cok normal. Kisisel acidan kendisine basarilar diliyorum.

2) Fenerbahce boylece bize 5 milyon Euro vermis oldu :D

3) Fenerbahce acisindan anlam veremedigim bir transfer. Hazir Selcuk Sahin duruyorken takimda, 5 milyon odeyip neden herifin kopyasini transfer edersiniz ki mal ezikler? :D

Yapma hocam,Topal'ın şutları Selçuk'unkilerden daha sert :D

Türk oyuncular yine elden gidiyor, bize lazim falan kismina hic girmiyorum, yerli piyasasindan nezaman söyle kaliteli bi oyuncu alacagiz acaba, bir Selcuk Inan var son yillarda aldigimiz oda bedava transferdi.

Fener "TOP" transferlerine devam ediyor, Hamit ve Ömer Toprak'i da alirlarsa hem güler hem küfür ederim.

Kuştv'de zırvalıyor şu an.

Kendi tercihi ,bir insan kariyer yapacağım deyip kendisini Valencia'da bulur ve ona rağmen geri dönmek için çırpınırsa o oyuncudan hayır gelmez.

Üst Alt