Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Fener alcak galiba. Azize en cok istedigim futbolcu topuz diyo. Gecen senelerde cok istemis ama alamamis bu sene bitirecekmis.

gonderilecek futbolculardan birkacı+1m euro para verip alırsak cok iyi bir tranfer olur.gerci sag kanat icin hamit olabilirmis almanyada bir kanala acıklama yapmıs icimde GSye sempatim var diye ama olsun topuz da yedek olur.malum yedek kulubesinin ne kadar onemli oldugunu bjk bize gosterdi.mustafa sarp,orhan sam,mehmet topuz iyi transferler olur.

Hamit tabiiki süper olur zaten koyu bir Galatasarayli oldugunu duydum. Ama Hamit icin Arda ile takas yapmak ister Bayernliler diye düsünüyorum.

Topuzu alamayız.Fener kapar bu adamı.(Ekonomileri daha iyi bizden.Kimse inkar edemez)Takasla falan alınabilir mi? = muammaa...(ArTık takas olayı rabet görmüyor)

Bu sene Galatasaryın kaliteli türklerden muakkak bir kaçını kapması lazım.Gelecek için şart

=== Murat Ceylan,Sezer Öztürk,Ufuk Ceylan,İsmail Köybaşı,Orhan Şam,Eren Güngör,Sercan Yıldırım,Özer Hurmacı,Nuri Şahin,Hamit Altıntop

Avrupada başarılı olunmak isteniyorsa 1. şart bnce Türk oyuncularının kaliteli olmasıdır.Kaliteli yabancı oyuncu zaten her daim alabilirsin.

Bence Yönetimin yapacağı yılın transferi umarım HAMİT ALTINTOP olur.Yanına gerek duyulan bölgelere yapılacak orta halli transferlerle gerçekten çok kaliteli hale gelebiliriz...

Para konusunda febe agir basiyor tabiiki. Topuzu alamazsak türk olarak Hamit, Özer ikilisinden birini kapmaliyiz. Tercihim Hamit olur tabiki ama onuda direk almaliyiz alirsak, Arda ile takas isterlerse verilmemeli.

Alamayiz diye düsünüyorum.Baslar simdi 7 milyon eurolar 10 milyon eurolar havada ucmaya.Azizeyle demirören vurusurlar.Bence bjk alir sonunda...

mehmet topuza 5 verılecegıne hamit e 10 verılsın zaten forma satısı fılan performansıoyla aradakı açık rahatlıkla kapatılır.. Yılın transferi olur(Hamit)...

mehmet topuza 5 verılecegıne hamit e 10 verılsın zaten forma satısı fılan performansıoyla aradakı açık rahatlıkla kapatılır.. Yılın transferi olur(Hamit)...

Ahh ahh.Hamit güzel stad yapılsın ister, Galatasaray sempatizanıdır.Van Gaal için iyi bir yedek olmaktansa gelsin burda takımın kaptanı olsun.Hamit transferi başkanın ortaya koyacağı vizyona bakar.İmkansız değil ama vizyon çok önemli. Değil Mehmet Topuz.Feriştahlarına futbol öğretir.

Şahsen ben Hamit'in yerinde olsam Türkiye'ye gelmem.

Sanırım sizlerde öyle düşünüyorsunuzdur.

Mehmet Topuz'un da gelmesini isterim ama O'nu ancak Fenerbahçe alabilir. Çok pahalı.

Şahsen ben Hamit'in yerinde olsam Türkiye'ye gelmem.

Sanırım sizlerde öyle düşünüyorsunuzdur.

Mehmet Topuz'un da gelmesini isterim ama O'nu ancak Fenerbahçe alabilir. Çok pahalı.

Sivas,Ankaraspor,Kayserispor gibi takımlardan biz futbolcu istersek değeri minimum 5milyon Euro, karşıyakadaki takım isterse maksimum 1 bilemedin 2milyon Eurodur.Bu takımlardan ne dost , ne post olur.Onların büyüklüğü öyle bir büyüklüktür!!!

Hamit 7562 kere açıklama yaptı Türkiye'de oynamak gibi bir niyetim yok diye.Mantıklısı da o zaten.M.Topuz olmayacak bir transfer değil.Parasını versek rahat gelir ama o parayı verebilir miyiz o soru işareti.

Tsl nin en iyi ortasahası.M.Topuz için 5,6 milyon euro bonservisi ederidir .

Hamit türkiyeye bu yaşında gelmez ancak 3 sene sonra falan gelebilir!!! türkiyeden alınacak m.topuz,özer,sercan gibi isimler var onlarıda bence fener alır bizim beceriksiz yönetim türkiyeden transfer konusunda sınıfta kalır her zamanki gibi...

Ümit karan + Aydın + Volkan Yaman + Mehmet Güven + Ferdi Elmas + Necati Ateş +1 milyon euro, versinler. 5-6 milyon euroya tekavül ediyor zaten. Hem gereksiz adamlardan kurtulmuş oluruz hemde M.Topuz gibi değerli bir Türk ortasaha oyuncusunu almış oluruz. Bir taşla iki kuş;

Kuşlar : FB & BJK.

Artık bu takımın yerli oyuncu konusunda fb ve bjk ye tokat atması gerekir.en büyük benim hiisini cümle aleme göstermesi gerekir.oO yüzden mehmet topuz,sercan yıldırım,murat ceylan gibi gerçekten bu takımda oynayabilecek oyuncular alınmalıdır.herşey para değildir.Doğru politika ile çok rahat alınır bu oyuncular..

Vederson için bizden dünyanın parasını isteyen malum kulüp, diğer malum kulübe bize çektiği fiyatın üçte döre biri fiyata verdiler.Kayserispor,Sivas keza öyle takımlar.BU takımlardan malesef karşı yaka futbolcu istediği süre, biz o futbolcuları alamayız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt