Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

Mehmet Topuz alınabilir ama benim aklım gecen sezon anlastıgımız özer hurmacıyı neden biz almadık . Yönetimden bunla ilgili en ufak bir acıklama bile yapılmadı sadece necati orhan ak emre asık 1 sezon orda kiralık oynadıgıyla kaldı ...

Gorkem, Ozer Hurmaci bize gelecekti fakat gereken bonservis bedelini zamaninda odenmeyince Ankaraspor vermedi ...

Mehmet Topuz'a gelince, benim bildigim Mehmet Topuzla coktan anlasildi. Bi Kayseri kaldi ...

Bence hem Topuz-Özer-Sercan kesin fb'ye gidecek bizde avucumuzu yalariz:mad:

fb'nin kötü sezon gecirmesi bu oyunculari alma ihtimalimizi kötü etkiledi bence, ne pahasina olsun alacaklar diyorum özellikle bu 3 oyuncuyu.:(

Adamlari böyle kötü görüyorsunuz sezon icinde, böyle bi sezondan sonra büyük bi degisiklige gideceklerini bile bile niye erken davranmaz bizim yöneticile transfer icinr:mad:

Bari Murat Ceylan'i, Eren Güngörü alin :/

fb'nin kötü sezon gecirmesi bu oyunculari alma ihtimalimizi kötü etkiledi bence, ne pahasina olsun alacaklar diyorum özellikle bu 3 oyuncuyu.:(

Adamlari böyle kötü görüyorsunuz sezon icinde, böyle bi sezondan sonra büyük bi degisiklige gideceklerini bile bile niye erken davranmaz bizim yöneticile transfer icinr:mad:

Umarım topuz,özer,sercanı fener alır ve biton euro dökerler,çünkü 3ün dende bir cacık olmaz,fener böyle yaparak akıllıca transfer yaptıgınıs anıyor ama aldıklarının hiçbirini oynatıp şans vermiyor,üstelik topuz egosu yüksek biri emre,alex,deived le kesin sorunlar yaşar:D:D:D

tek istegim ereni alabilmemiz....

Umarım topuz,özer,sercanı fener alır ve biton euro dökerler,çünkü 3ün dende bir cacık olmaz,fener böyle yaparak akıllıca transfer yaptıgınıs anıyor ama aldıklarının hiçbirini oynatıp şans vermiyor,üstelik topuz egosu yüksek biri emre,alex,deived le kesin sorunlar yaşar:D:D:D

tek istegim ereni alabilmemiz....

kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş:) sende o misal!!

bizim yönetim neden türkiyedeki parlayan oyuncuları alamıyor bu senede aynısı olacak fener m.topuz,bilica,sercan,özer gibileri alır bizimkilerde nerde artık var mustafa sarp orhan şam gibi onları alırlar...

Bilica , Topuz gibi isimleri kadroda görmektense Baros,Kewell,Meira gibi isimleri görmeye razıyım ben.

Topuz konusuna gelirsek.Onda bir Ronaldo havası var.Kendini Kayserinin Ronaldosu görüyor.3-2 yakaladıkları her pozisyonda pas yerine şut çekmeyi tercih ediyor.Tabi bunun en büyük nedeni takımın Galatasaray değil de Kayserispor olması.Galatasaray'a geldiği takdirde bu havadan kurtulacağını düşünüyorum.

Onu da geçtim kendisi Fenerbahçeli sanırım.Zamanında bir röp.'da Fenerbahçenin bana ihtiyacı var tarzında birşeyler söylemişti.

Bu ülkede 3 yada 4 tane karşıyakanın köpeği desek az olucak klüp var.Onlardan biz karlı transfer yapamayız.O yüzden malum şahıs kulübesine gider.

Bursa'yla zaten anlaşmış fener Sercan konusunda.Ama çocuk harbi Galatasaray'lıymış.Mehmet de ise fb'li tipi var sanki.Nedense bana hep öyle bir izlenim bıraktı.Kayseri verirse fenere gider gibime geliyor.Murat ve Eren'e bende hayır demem.

Bursa'yla zaten anlaşmış fener Sercan konusunda.Ama çocuk harbi Galatasaray'lıymış.Mehmet de ise fb'li tipi var sanki.Nedense bana hep öyle bir izlenim bıraktı.Kayseri verirse fenere gider gibime geliyor.Murat ve Eren'e bende hayır demem.

Transfer döneminde iyi türklerden kapmamız lazım:

Eren Güngör,Orhan Şam

İsmail Köybaşı

Murat Ceylan

Ufuk Ceylan

3ünü kapmamız gerekiyor:)

Favori:Murat Ceylan,Ufuk Ceylan,Eren Güngör:ka05:

Transfer döneminde iyi türklerden kapmamız lazım:

Eren Güngör,Orhan Şam

İsmail Köybaşı

Murat Ceylan

Ufuk Ceylan

3ünü kapmamız gerekiyor:)

Favori:Murat Ceylan,Ufuk Ceylan,Eren Güngör:ka05:

Büyük başarılarımız hep sağlam Türk oyuncularla geldi.Onların yanına da kaliteli birkaç yabancı.Olması gereken bu her zaman.Yeni bir jenerasyon yaratmak şart.

Büyük başarılarımız hep sağlam Türk oyuncularla geldi.Onların yanına da kaliteli birkaç yabancı.Olması gereken bu her zaman.Yeni bir jenerasyon yaratmak şart.

O yeni jenerasyon ha diyince olmuyor işte.Sabır lazım.Bende dahil birçok kişi hergün 10 kişiyi takımdan yollayıp,10 kişiyi takıma alıyor.Zamanla olacak işler,sağlam alt yapı,başarılı bir hoca,vizyon sahibi yöneticiler vs vs.

O yeni jenerasyon ha diyince olmuyor işte.Sabır lazım.Bende dahil birçok kişi hergün 10 kişiyi takımdan yollayıp,10 kişiyi takıma alıyor.Zamanla olacak işler,sağlam alt yapı,başarılı bir hoca,vizyon sahibi yöneticiler vs vs.

Heralde olmuyor.1 senede çok büyük başarı beklemek yanlış zaten.Ancak yapılanma adı altında yanlış işler yapıldı bu sene.Umarım bundan sonra doğru hamlelerle yeni jenerasyon yakalanır.Yoksa çok büyük beklentilerimiz olmamalı.

Her yetenedigin buyuk takim futbolcusu olmadigini ne zaman anliyacak bazilari?

Yahu bir adama bakıp nasıl anlaşılır bu büyük takım futbolcusu olup olmadığı.Aklım mantığım el vermiyor.

Hakan Şükür,Ergün,Hakan Ünsal,Ümit Davala,Arif Erdem,Ümit Karan,Hasan Şaş,Suat Kaya ... Hangisi Galatasaray alt yapısından yetişme ? Hepsi ufak takımlardan gelmişler,çoğu takımdan gönderilmenin eşiğinden dönmüş,sonra ? 2000'de UEFA Kupası'nı getirmişler.

Herşey futbolcudaki yeteneğe ve onlara verilen güvene,şansa bağlı.Gerisi ( milliyeti,yaşı,boyu vs vs .. ) yalan !

Yahu bir adama bakıp nasıl anlaşılır bu büyük takım futbolcusu olup olmadığı.Aklım mantığım el vermiyor.

Hakan Şükür,Ergün,Hakan Ünsal,Ümit Davala,Arif Erdem,Ümit Karan,Hasan Şaş,Suat Kaya ... Hangisi Galatasaray alt yapısından yetişme ? Hepsi ufak takımlardan gelmişler,çoğu takımdan gönderilmenin eşiğinden dönmüş,sonra ? 2000'de UEFA Kupası'nı getirmişler.

Herşey futbolcudaki yeteneğe ve onlara verilen güvene,şansa bağlı.Gerisi ( milliyeti,yaşı,boyu vs vs .. ) yalan !

Yani oyun mentalitesinin zerre onemi yok oyle mi? Bak senin saydigin oyuncularin tamaminda buyuk takim meziyetleri vardi. Mehmet Topuz'un Arda'nin yerine girdigi Belcika macini iyi hatirla, ne demek istedigimi anlarsin.

Yapmayın arkadaşlar , kadronun hepsini yabancıyla doldurma şansımız yok.

Takımın iskeleti zaten şu an iyi.Alınacak adamlar yedek kulübesini güçlendirecek.

o dediklerini yapmak içinde bir FATİH TERİM laım maalesef..... YOKTANM VARedebilmek için ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt