Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

verecekleri oyuncuda 1 milyon euro olsa toplam 6 milyon euro eder Sahsen ben vermem topuza bu fiyati

ornek emana betise 6 milyon avroya gitti

Iyiki bize gelmemis. Hic kimse kedi ciger muhabbeti filan demesin. Ben Galatasarayin avrupa standartlarinda olgun, pasa dayali, modern bir futbol oynamasini istiyorum. Mehmet Topuz isimli arkadas gereginden fazla Kayserispor da süpermanlik oynayarak gelisimini engellemistir, enternasyonel seviyeye gelememistir. Müthis özellikleri olmasina ragmen kollektif futboldan uzak yapisi ile bizim aradigimiz oyuncu degildir. Zaten bu benim dediklerim dogru olmasa su anda Mehmet Topuz milli takimin degismez oyuncusu olurdu. ama kadroya bile giremedigine göre demek ki herkezin ballandira ballandira anlattigi kadar iyi oyuncu degilmis.

Hic hemde hic katilmiyorum.

Terim'in gicikligi vardir kesin Topuz'a, milli takimda rahatlikla ilk 11 oynar Mehmet.

Süper ligden alinabilecek en yetenekli oyuncudur bence Topuz.

Bizim takim cuk diye otururdu, hersey var adamda, sut, pas, teknik, hirs, liderlik.

Ofansif alanda al istedigin yere koy, tam bi joker.

fb icin cok iyi bir transfer bence, büyük katki saglar.

Mehmet Topuz: Herkesle görüşmeye açığım

Kayserispor'un gözde futbolcusu Mehmet Topuz, yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe ile anlaşmadım. Kulübüm 'talipli getir anlaşalım' dedi. Şu andan itibaren herkesle görüşmeye açığım“ dedi.

İstanbul’da olduğu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'la görüştüğü yolundaki haberlerin doğru olmadığını belirten Mehmet Topuz, DHA'ya (Doğan Haer Ajansı) yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Düne kadar kulübümde kalmaya arzuluydum. Ancak, bana talipli olmadığı belirtilerek kiminle anlaşırsam oraya gidebileceğim söylendi. Benim şu andan itibaren Kayserispor’da kalmam söz konusu değil. Kiminle anlaşırsam o kulübe gideceğim. Taliplilerim kulüple görüşebilir.“

İstanbul’a gitmediğini, Yozgat’ta yaşayan yakınlarıyla hasret giderdiğini, karayoluyla Antalya’ya tatil yapmak için yola çıktığını belirten Mehmet Topuz, “Hakkımda ne hayırlıysa o olur” diyerek sözlerini tamamladı.

Daha belli degil ama FB'ye gidecek gibi.

Hic hemde hic katilmiyorum.

Terim'in gicikligi vardir kesin Topuz'a, milli takimda rahatlikla ilk 11 oynar Mehmet.

Süper ligden alinabilecek en yetenekli oyuncudur bence Topuz.

Bizim takim cuk diye otururdu, hersey var adamda, sut, pas, teknik, hirs, liderlik.

Ofansif alanda al istedigin yere koy, tam bi joker.

fb icin cok iyi bir transfer bence, büyük katki saglar.

bizim takimda oynuyamaz oyun stili uymuyor

Mehmet Topuz DHA yaptigi aciklamada Herkesle görüsmeye acigim demis yönetim bence bu oyuncuyu alirsa süper olur sizler ne düsünüyosunuz?

Verecekleri futbolcu buyuk ihtimal Gokhan Emreciksinmis

medya 3 ay bahsetti bu adamdan ne yarari oldu ben goremedim valla

Kayserispor ile işim bitti

Kayserispor'un kaptanı milli futbolcu Mehmet Topuz, artık takımda kalamayacağını, menajerler kanalıyla diğer kulüplerle görüşeceğini söyledi.

Topuz, Fenerbahçe ile anlaştığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Kayserispor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu, ancak başka bir takıma transfer olması yönünde yönetim ile anlaştıklarını ifade eden Topuz, şunları söyledi:

''Artık Kayserispor ile işim bitti. Yönetim, bana talip bir takım ile anlaşmaları durumunda transfer olabileceğimi söyledi. Şu andan itibaren menajerler kanalıyla görüşmeler sürüyor. Ben çok fazla ilgilenmiyorum. Beni transfer etmek isteyen takımlar kulübümle görüşecek. Hangi takımla anlaşırlarsa ben oraya transfer olacağım.''

Bu konuları çok fazla düşünmediğini, tatil için ailesi ile birlikte Antalya'ya gittiğini anlatan Topuz, gönlünde hangi takımın yattığı sorusunu, ''Büyük ihtimalle Fenerbahçe veya Beşiktaş olabilir. Ama kulüplerin anlaşmasına bağlı. Galatasaray veya Trabzonspor'a da gidebilirim'' diye yanıtladı.

ligtv.com.tr

Görüldüğü üzere Topuz'un ağzından açıklama..

Topuz'un yeteneklerini eleştirmek biraz garip ancak adam gönlünde olmadığını söyledi bizim takım için.Yani bu saatten sonra bize gelmesini istemek Galatasaraylılık değil.Dört büyüklerde oynamak istemek başka Fenerbahçe veya Beşiktaş onlar olmazsa Galatasaray. Şu açıklamadan sonra bu konu kilitlenmelidir ve çöp kutusu sistemi varsa oraya atılmalıdır. Değeri budur bu saniyeden sonra benim için.

112. nolu mesaj da yazıyor.Ben tüm sitelerden baktım var böyle bir açıklama.

gönlünde hangi takımın yattığı sorusunu, ''Büyük ihtimalle Fenerbahçe veya Beşiktaş olabilir. Ama kulüplerin anlaşmasına bağlı. Galatasaray veya Trabzonspor'a da gidebilirim'' diye yanıtladı.

cümlenin devrikliğine,anlatımın bozukluğuna bakar mısınz ? Ligtv'nin saygıdeğer yetkilileri kafadan sallamışlardır bu satırları.Bana öyle geldi,bilemiyorum. :)

-gönlünde hangi takım var ?

- büyük hissediyorum,beşiktaş ile fener olabilir.

5 milyon euro verin alın işte yıllardır süren sağ kanat sorunuda çözülmüş olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt