Meireles Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meireles Resmen Fenerbahçe'de

AW: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

Adamlar 10 kağidi bastirip aldı.

Bunlarmi cl oynayacak bizmi anlamadim gitti...

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Cevap: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

fb600_62AD7.jpg

bir alex değil. olm o adam seni de yakacak 35 yaşındayım 10 sene oynarım ahaha baloniyle selçukla kapışacaksın :lol:

Arkadas nasil 10 milyon verebiliyorlar anlamiyorum Sl yede katilamadilar, bence 10 biraz fazla 29 yasindaki bi oyuncu icin, ama tabatalara 8 milyonun verildigi yerde meireless 10 eder ama keske bu transfer olmasaydi selcuklarla falan oynayip gitselerdi:asd:

Otobüs kaçtıktan sonra motor almak... Ama kullanmayı bilmemek

Hala Aykut kocaman var sorun Yok

Arkadas nasil 10 milyon verebiliyorlar anlamiyorum Sl yede katilamadilar, bence 10 biraz fazla 29 yasindaki bi oyuncu icin, ama tabatalara 8 milyonun verildigi yerde meireless 10 eder ama keske bu transfer olmasaydi selcuklarla falan oynayip gitselerdi:asd:

O zaman izninizle soyle sorayim Melo kaç yasinda? Onun da size bir yıllık kira maliyeti 6 milyon euronun uzerinde. 1 yıllık diyorum. Fenerbahçe'ye ise Chelsea'nin direk oynayan orta saha oyuncusu 4 yil icin 20 milyon euroya mal oldu, bu da senelik maliyeti 5 milyon euro demektir.. Demek ki o kadar kotü değil. Sonucta Chelsea'de direk oynayan bir oyuncu, ondan önce de liverpoolda.Ve portekiz milli takımında da direk oynuyor. Bu açıdan bakınca böyle bir oyuncuyu bu maliyetle Türkiye'ye getirmek hiç fena değil bence.. Hatta Kayserispor'un kanat oyuncusunun bonservisine 8.5 milyon euro verildiği bir yerde Chelsea'nin orta saha oyuncusuna 10 milyon bonservis gayet kelepir bana göre.

Tamam siz de Fenerbahçe'nin zamanında Mehmet Topuz'a 9 milyon bonservis verdiğini hatırlatabilirsiniz ve haklısınız derim. Her kulüp yapıyor böyle hatalar ama malesef Türk futbolcuların değeri Türkiye'deki anlamsız yabancı sınırı nedeniyle abartılıyor, halbuki o sınır bir kalksa aslında herkes görücek Türk futbolcuların gerçek değerini.

Fener'in bu transferinde önemli bir nokta var.

Maaşına dikkat edersek yıllar ilerledikçe düşüyor. Çok güzel düşünülmüş. Özellikle 29-30 yaş ve üzeri oyuncularla uzun süreli kontrat imzalarken kesinlikle böyle bir yol izlenmeli.

adam chelseanın banko futbolcusu. adam portekiz milli takımının banko futbolcusu. ve dünyada en iyi orta saha oyuncularının içinde en az ilk 15 içine girer. Ve sen bunu 10 milyon euroya alıyorsun. Bu bir transfer başarısıdır. Bu fiyata nasıl aldılar hala anlamadım ve bazı arkdaşlar fiyata çok diyor. onu hiç anlamadım.

Sende gidiyorsn 36 lık chrisi alıyorsn !

Reira senelik 2.900 alıyor bu adamla aynı ücret ve reisradan 5 gömlek üstün futbolcu.

adam chelseanın banko futbolcusu. adam portekiz milli takımının banko futbolcusu. ve dünyada en iyi orta saha oyuncularının içinde en az ilk 15 içine girer. Ve sen bunu 10 milyon euroya alıyorsun. Bu bir transfer başarısıdır. Bu fiyata nasıl aldılar hala anlamadım ve bazı arkdaşlar fiyata çok diyor. onu hiç anlamadım.

Sende gidiyorsn 36 lık chrisi alıyorsn !

Reira senelik 2.900 alıyor bu adamla aynı ücret ve reisradan 5 gömlek üstün futbolcu.

15 derken? Saydırma şimdi 50 tane adam.

yahu bu adamı kasımpşadan almadılar. ve farkındamısın chelsea de yedekte değil. Nede portekizde.

Sence her maç chelsea de banko 11 e çıkan adam. dünyanın en iyi ortasaha futbolcularından biri değilmididir ? Mantıken soruyorm ?

Birader Khedira'da Real'de oynuyor ama [bence] dünyanın en iyi orta sahalarından değil.

yahu bu adamı kasımpşadan almadılar. ve farkındamısın chelsea de yedekte değil. Nede portekizde.

Sence her maç chelsea de banko 11 e çıkan adam. dünyanın en iyi ortasaha futbolcularından biri değilmididir ? Mantıken soruyorm ?

O ayrı dava arkadaşım. Sadece barcelona ve juventus orta sahalarını topla 15 tane meirelesten iyi adam çıkar zaten. Bu transferden önce dünyanın en iyi orta sahalarını say desen sıra gelmezdi meirelese. Fernandes'i, Selçuk'u Melo'yu da önüne koyarım rahatlıkla. Kötü transfer de demiyorum tabii bence yetmez ama şu anki halinden iyi olacağı kesin.

Üst Alt