Meireles Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meireles Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

kötü oyuncu değil ama fiyat olarak kazık yemişler

29 yaşında 10 milyon euro edecek adam değil

Emre gibi yırtıcı orta saha değil.Çok yumuşak deplasmanlarda kaybolur.Marsilyanın ilk golü direk onun hatası.

meireLEŞ bu adam bildiğin leş antu da öve öve bitiremıyorlar üstün özelliklkeri varmıs izliyorum acaba benmi görmüyorum o özellikleri

meireLEŞ bu adam bildiğin leş antu da öve öve bitiremıyorlar üstün özelliklkeri varmıs izliyorum acaba benmi görmüyorum o özellikleri

Göremezsiniz abi çünkü onun özellikleri öyle üstün özelliklerki sözle ifade edilemez :D bkz. fenevbahçe büyüklüğü.:tiphat:

fb aldı diye bok atmıyorum, emre b'nin hakkını her zaman verirdim mesela. emre b ne kadar karaktersiz olsa da muthis bir oyuncuydu

bu adamda

adam eksiltme yok

isabetli uzun toplar attığını görmedik

uzaktan şutu yok

kafa topu yok

vasatın biraz üstü bir tekniği var sadece

sorumluluk almıyor, ayağına gelen topu yanındaki arkadaşına aktarıyor paso

mücadeleci, klasik defansif orta saha.

fener'in ihtiyacı olan adam değil. hele hele 10 milyon €'luk bir oyuncu hiç değil. {kazık yediler BNC}

Meireles hiç bir zaman klas futbolcu sınıfında olmadı olamada yani oyun tarzı bildiğin düz oyuncu. Ama çok sağlamdı tabi ayağını uzattığı topu alırdı , pas oyununda sırıtmazdı. Ama pas oyununda son pası yapan oyuncu olmadı orta sahada oyun kuran oyuncu oldu. Bi nevi M.Topal'ın saçmalamayan pas yapabilen versiyonu. Ha bu özellikler tabiki iyi futbolcu olduğunu gösterir ama bu adamın yanındakiler önemli. Topuz ve Topal ile vasatı hiç bir zaman aşamaz.

adam hazırlık kampını chealseade yaptı ama fenere iyi ayak uydurdu formsuzluk konusunda. TS maçında yerlerde sürünüyordu :)

Son pozisyonda taç çizgisinde sakatlandı sanki adam. Varmı bununla ilgili bilgisi olan.

Üst Alt