Meireles Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meireles Resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Meireles Resmen Fenerbahçe'de

kuşlara biraz yem atın uzaktan izleyin yemlenmeye dursunlar en iyi yaptıkları şeydir. Yemsiz bırakırsan mala bağlıyorlar.

Galatasaray'a gol atacağım repliğini çok kullandıkları için değiştirmişler.

Kağıda “Hayır kimseye sormadım. Çünkü böyle bir şeye gerek yok. Dünyada her futbolcunun tanıyacağı bir kulüp Fenerbahçe. Bugün Chelsea, Liverpool neyse Fenerbahçe de o." diye yazıp vermişler.

Sonra da FBTV'de gelmeden önce feneri araştırdın mı diye sormuşlar. Bir yandan da kulağına eğilip kağıdı oku, kağıdı oku diye fısıldıyorlarmış.

Ama nihayetinde haber doğru, fener şike ve teşvik rezaletleriyle son bir yılda tüm dünyada tanınır hale geldi.

Aziz yine iyi kandırdı Fenerlileri. Adamlar bizim Meireles'ten önce yazdıklarımızı koymuşlar forumlarına, kendi çaplarında eğleniyorlar. Şampiyonlar Ligi'nden elendik ama Meireles'i aldık,Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde ama aldıkları adam Cris diyorlar. Hiçbiri bilmiyor ki Aziz'in bu transferi ŞL'den elenmeyi unutturmak için yaptığını...

Hamit hem daha yaşlı hem daha maliyetli :asd:

Bunu duyacağımı sanmazdim.

Ne içip gelip yazıyorsunuz Allah askına.

abartılanın 10 da 1 i degl bu adam kımse bnaılk mac falan demesn adam hazır bır sekılde geldı hıc hazırlık kampı oynamasa bıle iyi futbolcu kendını bellı eder az çok bunda bi numara yok

abartılanın 10 da 1 i degl bu adam kımse bnaılk mac falan demesn adam hazır bır sekılde geldı hıc hazırlık kampı oynamasa bıle iyi futbolcu kendını bellı eder az çok bunda bi numara yok

adamı abartan yok fenerin aradığı gibi bi orta saha değil zaten. fenerliler kandı sadece :D

orta sahadaki ikinci adam. tamamlayıcı adam. feneve lazım olan adam değil. ha bizim ligde iş yapar ama feneve sınıf atlatmaz.

Turkiye'de oynamasi cok zor . FB'de oynamasi cok cok zor . Maksimum yapabilecegi uzaktan 4-5 gol atmak olur . FB akli varsa az zararla devre arasi ya da en gec sene sonu yollar . Yoksa odedigi bonservisin ucte birini alamaz .

Uefa şampiyonu olsan 7 milyon kazanamıyorsun

Hem CL hemde Avrupa Liginde, 2 gelir tipi var.

a-Katilim payi+Perfonmans

b-TV havuzundan gelirler.

Sampiyon A.Madrid gecen sezon, İspanya Avrupa Ligi tv havuzundan 4.3 milyon euro olmak üzere, toplamda 10.5 milyon euro kazandi.

A.Bilbao, 4.3 milyon euro İspanyanin Avrupa Ligi tv havuzundan 4.3 milyon euro olmak üzere, 9.5 milyon euro aldi.

Buna karsin Besiktas, Turkiyenin Avrupa Ligi tv havuzundan 6.8 milyon euro olmak üzere, 8.9 milyon euro aldi. Fenerin alacaği esas para, Turkiyenin Avrupa Ligi tv havuzundaki payi.

Mac sayisi, gecen sezon ligdeki siralama gibi faktörlerle paylasilan bu gelir kaleminde, Bursaspor ve Trabzonsporun elenmesinden sonra, Fenerbahce, 8 milyon euroluk payin tamamini alacak.

Meirelese gelince, daha öncede söylediğim gibi, oyunun 2 yönünden de azicik iyi olan, iyi pas yapan ve uzun top kullanan bir oyuncu. Chealselilerle konustum, onlarda benzer seyler söylediler.

ben genel futbol karakteri olarak söylüyorum. alındığı zamanda söyledim. portoda maniche, liverpoolda gerrard, chelseade lampardın arkasını toplayan adam. bütün kariyeri ikinci adam olarak geçmiş. feneve esas oğlan lazımdı orta sahaya. futbol karakteri olarak fenevin ihtiyacı olan adam değil.

ha kötü futbolcu demiyorum yanlış anlaşılmasın. bizim ligde de illaki iş yapar goller atar ama feneve sınıf atlatmaz. çok bişey değiştiremez yani.

Maçı izlemeyenler için ilk maçında harika bi gol attı.

Kendi kalesine, kafayla, frikikten.

Üst Alt