Melo: "Başkan çocukça davrandı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Çok açık söyliyim, ben bu adamın gideceği kulupte bizdeki başarısını yakalayabileceğini kesinlikle sanmıyorum...

Melo gelir ya da gelmez ama sonuçta önemli olan bizim başarılı olmamız. Melo olmazsa da alırız birini ve başarılı oluruz. Kimler geldi kimler geçti.

Nedir bu bizim Taraftar olarak sansizligimiz arkadas ?

Hagi gelir doyamadan futbol kariyeri biter , Tafarel gelir yine ayni. Mondragon gelir ayni , birde 100.000 lira icin göndeiriz senelerce kaleci SIKINTISI cekeriz. Jardel gelir bu kosmuyor diye yönetim gönderir.

UEFA kupasini aliriz FT ve Faruk süren dahil , takim dagilir. Süper kupayi aliriz Lucescu gider. Haldun Üstünel gibi adami Allah gönderir bizim yönetim geri yollar.

Lincoln gelir disiplinsiz diyip önemli olan Derbylerde oynatilmaz. Ribery gibi genc ve yetenekli birini buluruz , 100.000 euro gec ödedik diye futbolcu kacar. Keita tam ilac oldu derken para icin en önemli silahimizi satariz. Bundesliga'nin en iyi assist kralini aliriz ( misimovic) sakiz cigniyor diye 3 mac sonra kadroya sokmayiz. Dos santos gibi adamlari transfer ederiz yanlarina BAMlari koyar bu adamlari yok ederiz. Melo gibi adami kiralariz adam hem gol hemde assist yapar taraftarin sevgilisi olur 3-5 kurus yüzünden bu adamin bonservisini almayip bildigimiz ve tutmadigi yeni maceralara gireriz.

ama ne hikmetse Sabri gibi adamlara zam yapar Adnan Sezin gibi Adamlarla senelerimzi heba ederiz, kasten mi yapiyorlar anlamadim gitti.

soyledikleeri dogruysa haklidir.cocukca davranis.

amma yonetimdende doyrucu aciklama beklemiyor degilim

transfer cocuk oyuncagi degil ki

Melo'yu futbolcu olarak seviyorum ve kalsın isterim ama Melo Ünal Aysal'a sallamadan önce biraz efendi olsun ve düşünsün. Ünal Aysal isterse Melo'yu kişisel servetinden 1000 kere satın alır, uşak diye çalıştırır. 70 küsur yaşındaki koskoca Galatasaray başkanına çocuk mocuk demek yakışmıyor.

hiç medyamıza kızmaya hakkımız yok...

örnek vereyim bizim sahamızda olay çıkar sahaya biri girer kameralar hemen orayı çeker , ceza yenir

yurtdışında ise kamera orayı bilerek çekmez. biz de yıllarca neden biz hemen gösteriyoruz diye kızarız medyayya.

şimdi melo bi şey demiş hemen yarayı kaşın deşin milyonlarca başlık açın. bir de fenerin aynı durumlarda yaptığına bakın.

taraftar akıllı olacak kendi takımına zarar vermeyecek.

Melo'nun Galatasaray'lılığından bahsedenler bana izah etsin, Galatasaraylılıkta Başkanla sosyal medyada dalga geçmekte mi var? Şuan bu Gs'de sev sevme ama en fazla saygı duyman gereken kişi hiyerarşiye göre Sayın Ünal Aysal'dır.

Teşekkürler Melo bize kendini gider ayak çok güzel tanıttın, bundan sonraki futbol hayatında sana başarılar..

Melo'nun Galatasaray'lılığından bahsedenler bana izah etsin, Galatasaraylılıkta Başkanla sosyal medyada dalga geçmekte mi var? Şuan bu Gs'de sev sevme ama en fazla saygı duyman gereken kişi hiyerarşiye göre Sayın Ünal Aysal'dır.

Teşekkürler Melo bize kendini gider ayak çok güzel tanıttın, bundan sonraki futbol hayatında sana başarılar..

ona bakarsan bu forumda'da 100lerce kisi daha agir kelime etti Baskan'a burasida birnevi medya malzemesi olan site sayilir. buradan mesajlari kopyalayip gazetelere ekleyenlerde var. Melo bence hakli. 3 kere anlasip 3 kere yeni fiyat indirmekte ne oluyor ? eminimki bu fiyat indirdigi ücret'de futbol icin cerez parasidir. yani 200 bini gecmez.

ona bakarsan bu forumda'da 100lerce kisi daha agir kelime etti Baskan'a burasida birnevi medya malzemesi olan site sayilir. buradan mesajlari kopyalayip gazetelere ekleyenlerde var. Melo bence hakli. 3 kere anlasip 3 kere yeni fiyat indirmekte ne oluyor ? eminimki bu fiyat indirdigi ücret'de futbol icin cerez parasidir. yani 200 bini gecmez.

Sen bende saygıyı kaybetmemeliyiz, eleştirmek ile saygısızlık etmek ayrı şeyler. Melo burda saygısızlık yapıyor Başkana. Senin benim söylediğim medyada yer almaz alsada en kuytu köşede yer alır ama Melo'nun ki manşet olur.

Melo kelimeyi doğru seçmese bile söylediklerinde haklı. sen adama şu kadar indirim yap diyorsun kabul ediyor ardından bir daha aynı şeyi söylüyorsun yine kabul ediyor sonra tekrar indirim talep edince kabul etmiyor.3 kez revize edilmek istenmiş ücret. oyun mu oynuyorsunuz adamla? bir ücrette anlaşıldıysa bundan geri dönüş olmaz. bunun tek açıklaması olabilir: biz seni almak istemiyoruz demişler adama açık açık. peki fatih terim meloyu istediğini söylerken neden böyle bir şey gerçekleşiyor? yönetim ve danışmanlar içinde fatih terimin istediklerini yapmak istemeyen insanlar var başta bülent tulun olmak üzere.

heralde kendide anladi yanlis bir tweet adiniki hemen silmis, yada menajeri tarafindan uyarilmistir. gercegi sölemek gerekirse bu saaten sonra melo gelse dahi iki tarafda kirgin olacak , en temizi gelmemsi.

Galiba meloyu almamak icin.elimizden geleni yapiyoruz burda suclu baskan degil transferi yoneten tulun'dur.

Sent from my GT-S5363 using Tapatalk

Melo haklıdır haksızdır bu tartışılır ve hiçbirimizde bu olayın gerçek yüzünü bilmiyoruz basında geçen palavralardan başka ... Ama haklı da olsa her doğru heryerde söylenmez ...

Herşeyin bi yolu yordamı adabı vardır yakışmadı Melo'ya ... Umarım başkandan da özür diler ve bu kabus gibi geçen 24 saatten kurtuluruz da alırız Melo'yu ...

hadi beee resmi açıklama ile velev vazgeçildiğiyle alakalı bile olsa yapın bi açıklama

melonun kiralanmasında da yaşananları unutmayın. bir adama bu kadar para mı verilir diye çok tartışma olmuş yönetim içinde. sonra parasının hakkını verince hiç biri sesini çıkarmamıştı. ancak şunu hatırlayalım melonun alınmasında fatih terim istekli olmasına rağmen yönetimin isteksiz olduğu sezon ortasındaki kavga olayının adeta canlı yayın yaparcasına soyunma odasında dahi yaşananların resmi siteden duyurulmasıyla ve ardından ayrıntıların gazetelere servis edilmesiyle belli olmuştu. melo alınmayacak olursa maliyeti ve yaşanan bu olay bahane edilecekti nitekim öyle de oluyor.

Üst Alt