Melo: "Başkan çocukça davrandı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

Melo Luganu gibi tatilini uzatıyor olay bundan ibaret, gelecek 15 gün içinde bence.

cok bidi bidi etmeyin ,gidin isyerinizden 3 kere maasinizi dusurmeyi talep edin ,sonra konusalim ...

cidden boyle olduysa cocukca bir hareket yapilmistir ,hicmi plan yapmiyorsun da 3 kere fiyat indirimine gidyorsun (dogru haberse)

adama dersin max verecegim su fiyattir bitti. bir kere indi diye kapisina 3 kere gidilirmi.

Melo kelimeyi doğru seçmese bile söylediklerinde haklı. sen adama şu kadar indirim yap diyorsun kabul ediyor ardından bir daha aynı şeyi söylüyorsun yine kabul ediyor sonra tekrar indirim talep edince kabul etmiyor.3 kez revize edilmek istenmiş ücret. oyun mu oynuyorsunuz adamla? bir ücrette anlaşıldıysa bundan geri dönüş olmaz. bunun tek açıklaması olabilir: biz seni almak istemiyoruz demişler adama açık açık. peki fatih terim meloyu istediğini söylerken neden böyle bir şey gerçekleşiyor? yönetim ve danışmanlar içinde fatih terimin istediklerini yapmak istemeyen insanlar var başta bülent tulun olmak üzere.

Galatasarayımızın ek ücretlerle senelik yaklaşık 5 M Euro para verebileceği bir futbolcu yoktur, olsa bile defalarca indirim istemesi normaldir, Melo Galatasarayın adı ya da ona olan sevgisi yüzünden bizde kalmak istemiyor, İstanbulun güzelliği ve aldıgı vergisiz ücret sebebiyle buradaydı kendimizi kandırmayalım artık uzatmanın anlamı yok bence, Melo'suz da neler yapacağımızı bütün dünya görecek,

nando

hakan-ujfa-semih-eboue

Selçuk----"Transfer"

Amrabat Hamit

Elmander-Burak

Fatih TERİM:b5:

Hemen b.k atın anasını satim bahane çıktı size.

Resmen almamak için bahane bulmuş bizim yönetim. Taraftara sorun Melo'da demek için.

İnş. Fener'e gider de o zaman görürüz tekrar bu bidon laflarını.

Ustunel gibi onune geleni almak degilki transfer. Tamam bazi noktalarda basariliydi kolay ikna etti bazi gelmesi zor isimleri ama 30 yas ustu oyunculari getirmek bana gore buyuk bir is degil. Tulunu tanimiyorum ona birsey diyemiyecegim. Bir spor programinda konusuyordu orda bir kac kere izlemistim o kadar.

Abartılacak kadar büyük bir şey değil..

Şu olay yabancılar için ufacık göz ardı edilebilecek bir şey iken, biz ufacık kıvılcımlardan yangın çıkarma derdindeyiz..

Tulun ne yapabilirdi bu durumu engellemek için? Melo abuk subuk twit atmasın diye parmaklarını mı kırdırsaydı?

Twit icin yazmadim olay su bence baskan futboldan anlamam dedi mi o yuzden tulunu getirdi yani tulunun yonlendirmesi ve fikirleriyle yonetiliyor transfer. Melo ile anlasilip tekrar pazarlik yapilmasinda oyuzden baskanin degil tulunun suclu oldugunu dusunuyorum (tabi burda suclu aramak isteyenler icin) umarim anlatabilmisimdir

Sent from my GT-S5363 using Tapatalk

Ben neden cezalıyım? Hep attığım mesajlardan attım bu sefer Transfer Nöbetinden ceza yedim ?

Cevap: "Başkan çocukça davrandı"

bidondun geldin bizde adam oldun,şimdi başkana laf çarpıştırıyon..sen adam olsan zaten Galatasaray'dan başka takıma gitmessin..

Melo'nun gelmesini bend de çok istiyorum. Ama neden böyle bel bağladık ki biz bu adama.? Rasim kardeşim doğru söylemiş. Juve'den sabıkalı olarak geldi. Hakkını'da vermek lazım ki iyi futbol oynadı. Ama bence bu futbolu Galatasaray'dan daha çok önümüzde ki Dünya Kupası kadrosu için oynadı.. Başkana salvolar yapmak ile olmaz bu işler. Moralim sinirlendi şimdi. :)

Üst Alt