Melo Olmazsa Kimi İstersiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Olmazsa Kimi İstersiniz?

Cevap: Melo Olmazsa Kimi İstersin ?

Yeri dolmaz bu kadar basit!!!!!Türkiye'de en son kimi bu kadar iyi dcm ve cm oynayan adam gördünüz sadece bir isim verin???

Gökhan İnler. Lakin Melo'nun maliyetini bile karşılamak istemiyorsak bizim yönetim bu çapta bir adam almayacak demektir.

yerinin dolması gerçekten zor.. tiote capoue gargano lass gibi oyuncular uygun olabilir..

Melo'nun yerini Yaya Toure doldurur ancak... Ama ütopik bir istek olur tabi ki.

[video=youtube;HK2oFFCiRBw]https://www.youtube.com/watch?v=HK2oFFCiRBw[/video]

Victor Caceres. 27 Yaşında Paraguaylı. Melodan çok daha iyi olduğuna inanıyorum.

Lass kesinlikle Melo'nun yerini doldurabilir bence evet ama Melo ile bağımız farklı ona gerçekten çok ısındık offf umarım taktikdir ve Melo'da sorun çıkmaz :(

yerli statusunde tek oyuncu gokhan inler

yabanci olaraksa melodan daha iyisi dahada pahalisi olur

daha ucuzuda hic bir zaman melodan iyi olmaz

ha genc alirsin tutar o ayri

Melo'dan iyisi Yaya Toure. Lass falan Melo'ya göre düz adamlar anca pres yapıp adam kovalarlar.

Yıllardır hayranım Yaya Toure. Çilek o olsun. İkinci alternatifim pasaportu nedeniyle Gökhan İnler...

Ama eninde sonunda Melo alınacaktır.

Şu Dejong yazanlara harbiden gülüyorum,adam kazmanın önde gideni tek artısı çok iyi kesici.

De rossi veya İnler---Çok isterim ama almamız imkansız.

Fernandinho --Özellikle bu adam Melo'yu aratmaz.Aradığımız herşey var adamda yaşı 27 zorlarsak eğer Luce belki bize bırakır.

Biglia veya Fernando'da mantıklı hamleler olur.Hem tecrübe hem oyun zekası hem ekonomik hemde yetenek bakımından.

Üst Alt