Melo Olmazsa Kimi İstersiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Olmazsa Kimi İstersiniz?

Cevap: Melo Olmazsa Kimi İstersin ?

Kimseyi istemiyorum, boş kalsın pozisyon hatta sahaya da 10 kişi çıkalım. Nasılsa hataları da varmış, dengesizmiş takımı her an eksik bırakabilirmiş. Tamam işte 0 sıfır hata 0 kırmızı kart, üstelik bedeva daha ne! Minimum 10 milyon € cepte, oh ne ala!

Über teknikleri olan ve bir forvette olması gereken temel herşeyin olduğu hem de 5 yıldızlısından Umut ile Burak kurtarır takımı!

Moussa Sissoko. Ancak henüz 22 yaşında, kesenin ağzını açmamız lazım. Bu da bu yönetimle kanımca zor..

M'Bia isteyenleri anlayamıyorum.Adam stoperden bozma ön libero.Melo'nun ofansif katkısı da vardı onun yerini M'Bia ile kapatmak aptallık olur...

Bonservis ücreti Melo'nun bonservis ücretinden daha ucuz,yıllık alacağı para Melo'nun maaşından daha ucuz,takıma geldiğinde hemen adapte olabilecek,en az Melo'nun verdiği tüm katkıları verebilecek,öncelikli tercih olarak Türk,takımın şuan oynadığı ve başarılı olduğu sistemi bozmayacak bir futbolcu olmalıdır ha bir de yaşı da genç olursa çok tatlı olur satar para kazanırız.Tabi yersen :) Melo'nun yerine tercih edilecek en uygun aday Melo'dur.

Melo'nun yerine alınacak o seviyede adamların hepsinin maliyeti Melo'dan yüksek olur.

Lass iyi hoş ama Melo'ya göre defansif kalır, herkes susar ama içten içe Melo başkaydı der.

Gökhan İnler süper olur ama bütçe yetmez onu almaya.

Bunların üstü Yaya Toure,Xabi Alanso,Essien gibi adamlar zaten, bunları hiç alamayız...

M'Bia isteyenleri anlayamıyorum.Adam stoperden bozma ön libero.Melo'nun ofansif katkısı da vardı onun yerini M'Bia ile kapatmak aptallık olur...

Barış, Fransa'yı bana sor hocam:) Mbia stoperden bozma ön libero değil, ön liberodan bozma bir stoper. Yani adamın asıl mevkiisi ÖN LİBERO.:) Marsilya'da onu sürekli stoperde gördük doğrudur, fakat bu adamı Rennes yıllarından bilirim, hep ön libero oynardı. Açıklamalarında da ''ben ön liberoyum'' dediğini haberlerdee sıkça duymuştum.

Barış, Fransa'yı bana sor hocam:) Mbia stoperden bozma ön libero değil, ön liberodan bozma bir stoper. Yani adamın asıl mevkiisi ÖN LİBERO.:) Marsilya'da onu sürekli stoperde gördük doğrudur, fakat bu adamı Rennes yıllarından bilirim, hep ön libero oynardı. Açıklamalarında da ''ben ön liberoyum'' dediğini haberlerdee sıkça duymuştum.

aynen m. topalı koy defansa mesela oynar onu da öyle yapmışlar bakmışlar oluyor devam :)

Beyler şöyle düşünüyorum, BJK'tan Manuel Fernandes'i Milan Baros + gibi bir rakama alsak da orta sahada Selçuk ile beraber oynatılamazlar mı? Takımın defansif direnci düşer mi acaba?

----------Selçuk------Fernandes----------

Hamit-----------------------------Amrabat

-------------Burak----Elmander-----------

Beyler şöyle düşünüyorum, BJK'tan Manuel Fernandes'i Milan Baros + gibi bir rakama alsak da orta sahada Selçuk ile beraber oynatılamazlar mı? Takımın defansif direnci düşer mi acaba?

----------Selçuk------Fernandes----------

Hamit-----------------------------Amrabat

-------------Burak----Elmander-----------

Beşiktaş yapmaz onu. İmkan vermiyorum. Baros'u niye alsın? Fernandes'e o kadar umut bağladılar onu niye bıraksınlar?

beni alsınlar lan. yaşım 24. fiziki olarak 2 aya hazır olurum boyum 1.80 kilom 72. çok iyi pas atarım, golcüyüm ayrıca, istediğim zaman çalım yemem. canla başla oynarım. maç başı 2000+ yol+yemek+ssk kabulüm son teklif bu iletin sayın tuluna sanırım anlaşıcaz

Üst Alt