Melo Olmazsa Kimi İstersiniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Olmazsa Kimi İstersiniz?

Cevap: Melo Olmazsa Kimi İstersin ?

de jong gladbacha transfer olmuş. eger dogruysa tabi. orda en olabiletesi olan lassana diarra. diger 2 si gelmez. bizde alamayız.

edit:eek: luuk de jongmuş. de jong hala ajaxtamı. o herif bildigim kasaptı.

yaya gelmez biliyorum istek kutusu değilmiydi burası

dejong melo etkisi yaratır hareket tarzı ve sertliği ve oyun yapısı meloyu andırıyor

fazla uçmaya gerek yok zaten bu saatten sonra da genç ve yetenekli bir orta saha oyuncusu bulmak zor. trabzondan zokora'yı alırız yeterli olur bu sezon.

mascherano = istersek alabiliriz bence bir yıl kiralama ile barça satışta sıkıntı çıkarmaz

inler = zor görünüyor fakat napolinin melo aşkı göz önüne alınırsa biz onlara bırakırsak meloyu alabiliriz

fellaini = aralarında zor görükenlerden birisi madrid istiyo haberleri vardı ta bi ara

essien = olabilmesi yüksek oyunculardan birisi

obi mikel = zorlarsak alabiliriz ama yaşı yüzünden tr ye sıcak bakmayabilir

de rossi = en zor olanı ama hastayım bu adama 15 milyon bonservis çaksınlar 4 milyon versinler yıllık ağzımı açmam bile

Mascherano gelmez.

İnler belki alabiliriz.

Fellaini'ye ihtimal bile vermiyorum.

Essien'i bizden önce kapacak bi ton takım var. Ücretini nasıl karşıalcaksın?

Obi Mikel'in yıllık ücreti nasıl ödenecek hem çok genç Türkiye'ye 30undan önce gelmeyecek oyunculardan.

De Rossi Roma'da kalmak için Barca'ya gitmiyor sen o adamı nasıl getireceksin Galatasaray'a?

Lass yada Gargano gelirse iyi olur.

melo olmazsa ünal başganın onun kadar orta sahada koşmasını isterim. sonu olur :D aysalı isterim

Gökhan İnler'i

15 milyon bonservis, 5er milyondan 3 taksite,

kendisine de 3 temiz.

Gel ulan allahsız. gel lan. gel oğlum. oğlum bak gel. gel yahu.

Kimseyi istemiyorum transferi kapatalim lige odaklanalim yeter.. Koy alt yapidan birini bari para cebimizde kalsin.. Yada Yekta felan.. Simdi gidip abuk sabuk adama yillik 2,5 verip bonservisine 5 verirlerse yeminle burdan ihrac olurum gibi bi his var icimde..

Üst Alt