Melo Olmazsa Kimi İstersiniz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Olmazsa Kimi İstersiniz?

Cevap: Melo Olmazsa Kimi İstersin ?

Kimseyi istemem. Yerini doldurabilecek birisi de yok zaten suan.

Sayet Steven Gerrard'i getirecek gücleri varsa, Melo'dan vazgecsinler.

Sene içinde melo'nun olmadığı maclarda gayet yok olmuştu o ruh . 2. Fatih Terim döneminde gördük Tamas , Almaguer , Pinto ile o ruhu

Şimdide eleştiriyormusun Fatih terimi ? :) Bişeyler yazarken önce biraz araştırın. o dönemdeki futbolcuların hepsi olmasa bile bir çoğu sonraki sezonlarda milli takımlarına kadar yükselerek gelişim sağlamışlardır. Evet Arada 2-3 tane tutmayan kumaşta vardı fakat bu kurunun yanında yaşıda yakacağız anlamına gelmez. Senin sözüne göre Fatih terimi ve takımı melo kurtarmıştır. Şampiyonluk ruhunu bir kişiye yüklemek ayrı bir yanlış. Elinizi vicdanınıza koyun arkadaşlar. sezon başlamadan önce bu takım 2 yıl kendine gelemez diyenler vardı. Takım şuan bu noktaya gelmişse, En büyük pay fatih hocanındır. Yanlış anlaşılmasın ben melo alınmasın gelmesin gibi sözler söylemiyorum. uygun şartlar oluşursa melo gelsin oynasın. iyi futbolcu futboluna laf söylemiyorum. Ama olmuyorsa da bu dünyanın sonu değil. Takım bitti,ruh gitti gibi cümleler kurmak çok yanlış.

Casemiro'yu isterim.Bu sene alamazsak zaten seneye büyük takımlardan birinde oynamaya hazırlanır.

Melo'nun alınmaması için tek mantıklı neden İnler'in alınacak olmasıdır.Onun dışında bir oyuncu Melo kadar katkı vermez.

Üst Alt