Mergim Berisha, Augsburg'a Kiralandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mergim Berisha, Augsburg'a Kiralandı

Fenerbahçe, yabancı sayısını düşürmek için yoğun mesai harcıyor. Bu doğrultuda kadrosunda düşünmediği futbolcular ile yollarını ayıran Sarı-Lacivertli ekip, 24 yaşında ki Berisha'nın Augsburg'a kiralandığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada " Futbol A Takımımızın oyuncularından Mergim Berisha, kiralık olarak Bundesliga ekiplerinden Augsburg'a transfer olmuştur. Futbolcumuza yeni takımı ile başarılar dileriz." İfadelerine yer verildi.

images

king sakat
valencia cezalı
pedro hazır değil

kayseri maçına serdar dursun oynar herold. kanatlarda da linc ile emre more. ıyy rezalet bir hücum hattı resmen.

Mal lan bunlar adam gibi 2 tane skorer kanat alıp 3'lü forvet oynayıp berisha ile de fırast golleri kovalamak yerine angut angut işler yapıyorlar.
1 milyona salın bize alalım.

Augsburg 4 sezondur araliksiz küme düsmekten kil payi pacayi kurtariyor.

En büyük sanslari kendilerinden daha kötü net 3-4 takimin olmasiydi. Bu sezon da en büyük düsme adayi Bochum gibi duruyor. Ikinci düsme adayladigi icin Schalke, Hertha ve Augsburg savasacak gibi.

Takimlarinda net bir forvet yok. Berisha transferi bu yönden onlari ligde tutabilir 10+ gol falan atarsa.

Almanlarda da santrafor yok milli takım işi olacaktır illa ki. Fb'nin beşe alıp tek sezon sonrası dörde salması çok komik. Bu adam 32 yaşında olsa anlarım, 25 yaşına yeni girmiş Alman santrafor.

Bir de bundesligaya orta sıra takımına yolluyorsun belli ki oynayacak neden 4 yazarsın ki. Aldığın yer de Salzburg'tu. Bu işi bilmeyene söylesen en az 12-13 kazanırsın derdi.

bana mı diyorsun yav he he diye?
Üstüne almak istiyorsan al, no problemo.
Menajeri saglam calisiyor 1 sene yatirsa yok olacak herif az parlattiginda hemen geni bir alıcı yaratılıyor.
Dünya furbolu menajerlerin oyuncagi olmuş durumda, istedikleri kamili milli takima aliyorlar istediklerini dünya vitrinine cikariyorlar.
Futbolcu olup rogonla calismak varmis bu hayatta valla.

Üstüne almak istiyorsan al, no problemo.
Menajeri saglam calisiyor 1 sene yatirsa yok olacak herif az parlattiginda hemen geni bir alıcı yaratılıyor.
Dünya furbolu menajerlerin oyuncagi olmuş durumda, istedikleri kamili milli takima aliyorlar istediklerini dünya vitrinine cikariyorlar.
Futbolcu olup rogonla calismak varmis bu hayatta valla.
Basit şekilde fb'nin ahmaklığını, zarar etmesini yazmaya girdim.
rogonu şunu bunu diye yorum yapmadım ben. yav he he diye girişirsen ne oluyor denir.
adamın görünen paketi belli para etmeme şansı yok. Rogon olmasın Şogon olsun. Ne yapalım menajerlerin etkisini futbolun adaletini mi sorgulayalım.
Piyasa yapmasını bilmeyen topçu-menajer sorgulasın kendini o zaman ne diyim buna.

Basit şekilde fb'nin ahmaklığını, zarar etmesini yazmaya girdim.
rogonu şunu bunu diye yorum yapmadım ben. yav he he diye girişirsen ne oluyor denir.
adamın görünen paketi belli para etmeme şansı yok. Rogon olmasın Şogon olsun. Ne yapalım menajerlerin etkisini futbolun adaletini mi sorgulayalım.
Piyasa yapmasını bilmeyen topçu-menajer sorgulasın kendini o zaman ne diyim buna.
Fenerde kalsa seneye futbolu bırakabilirdi.
Bu herifin maximumu 3-4 milyon falan, fm gibi dusun free ama 4 milyonluk oyuncuyu düsebiliyor.
Fener bundan kar etmemiş bile olabilir menajerine ve kendisine verdigi parayla belki kafa kafaya geliyordur onu d gelir gosterip zarari sirlayacaklardir. Bunun kiralik parasini da fener veriyor muht.
Ve ayrica max 6 tas catlasin 7 falan satilabilecek rakam. 20 milyoaein verilecegi dominant bir herif degil.
Transfer olarak bizim.cikuldaudan farki yok acilen cikuldauyu rogonla calistirmamiz lazım.

Üst Alt